Tropem Wilczym Poznań 2022 - biegi dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
1 Helena Michalak 2022 Poznań
2 Wiktor Bajer 2019 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
3 Borys Degórski 2019 Plewiska
4 Jakub Śmiechowski 2018 Poznań
5 Szymon Ziembinski 2018 Poznan
6 Milan Piątek 2018 Plewiska Małe talenty
7 Barbara Bączkowska 2018 Poznań
8 Marianna Stokfisz 2018 Palędzie
9 Gabriela Szajkowska 2018 Poznań
10 Zofia Szymańska 2017 Poznań
11 Franciszek Śmiechowski 2017 Poznań
12 Leon Degórski 2017 Plewiska Tęczowe kredki
13 Hanna Kaminska 2017 Wolsztyn
14 Jakub Łuczak 2017 Konarzewo Przedszkole Kolorowa Wyspa Skórzewo
15 Dominik Akcelikli 2017 Poznań
16 Nadia Krajewska 2017 Opalenica
17 Michal Ziembinski 2016 Poznan
18 MATUESZ HACZEK 2016 POZNAŃ
19 Marta Ryczak 2016 Poznań Marta & Michałek Team
20 Filip Marciniak 2016 Poznań
21 WANDA Woroch 2016 Poznan
22 Maja Pol 2016 Kurza Góra # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN
23 Michał Pochylski 2016 Poznan
24 Mikołaj Bandurski 2016 Poznań
25 Marysia Szymanowska 2016 Plewiska
26 Zofia Anders 2016 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
27 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
28 Konstanty Szajkowski 2015 Poznań
29 Witold Szymaniak 2015 Poznań
30 Atanazy Prager 2015 Poznań Rycerze Maryji
31 Borys Bączkowski 2015 Poznań
32 Julita Gustowska 2015 Oborniki
33 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
34 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
35 Michalina Chwaliszewska 2015 Jarocin
36 Aleksander Świderski 2015 Poznań
37 Nikodem Kasprowicz 2015 Poznań
38 Maja Mielcarek 2015 Poznań Szkoła Sportowa nr 14 Poznań
39 Jakub Akcelikli 2014 Poznań
40 Gabriel Maćkowiak 2014 Swarzędz
41 Wojtek Żukowski 2014 Leszno
42 Barbara Szymaniak 2014 Poznań
43 Michał Ryczak 2014 Poznań Marta & Michałek Team
44 Nikodem Tomczak 2014 Przyborowo
45 Jaś Leśniewski 2014 Swarzędz Unia Swarzędz
46 Teresa Kramer 2013 Poznań
47 Walcz Prager 2013 Poznań Rycerze Maryji
48 Karolina Anders 2013 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
49 Janek Szymanowski 2013 Plewiska
50 Anna Łuczak 2013 Konarzewo SP 2 Skórzewo
51 Dawid Wichtowski 2013 Luboń
52 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica
53 Tomasz Marciniak 2012 Poznań
54 Amelia Budzińska 2012 Swarzędz Sp4 Swarzędz
55 Antek Kosmala 2012 Kobylnica
56 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
57 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
58 Rafał Maćkowiak 2012 Swarzędz
59 Oliwia Coda 2012 Swarzędz Unia Swarzędz
60 Kornelia Kulpińska 2011 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
61 Hubert Straburzyński 2011 Kórnik
62 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin
63 Maria Prager 2011 Poznań Rycerze Maryji
64 Eryk Grzęda 2011 Poznań
65 Liliana Witkowska 2011 Poznań Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań
66 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO
67 Alexander Degórski 2011 Plewiska Grom Plewiska
68 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz Unia Swarzędz
69 Amelia Kulpińska 2010 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
70 Bartosz Lis 2010 Gościejewo LPFA ROGOŹNO