Tropem Wilczym Poznań 2022 - biegi dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Antek Kosmala 2012 Kobylnica
2 Hubert Straburzyński 2011 Kórnik
3 Wojtek Żukowski 2014 Leszno
4 Eryk Grzęda 2011 Poznań
5 Gabriela Szajkowska 2018 Poznań
6 Jakub Śmiechowski 2018 Poznań
7 Michalina Chwaliszewska 2015 Jarocin
8 Michal Ziembinski 2016 Poznan
9 Konstanty Szajkowski 2015 Poznań
10 Julita Gustowska 2015 Oborniki
11 Szymon Ziembinski 2018 Poznan
12 Tomasz Marciniak 2012 Poznań
13 Dawid Wichtowski 2013 Luboń
14 WANDA Woroch 2016 Poznan
15 Dominik Akcelikli 2017 Poznań
16 Filip Marciniak 2016 Poznań
17 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica
18 Teresa Kramer 2013 Poznań
19 Jakub Akcelikli 2014 Poznań
20 Janek Szymanowski 2013 Plewiska
21 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO
22 Nikodem Kasprowicz 2015 Poznań
23 Zofia Szymańska 2017 Poznań
24 Nadia Krajewska 2017 Opalenica
25 Hanna Kaminska 2017 Wolsztyn
26 Marysia Szymanowska 2016 Plewiska
27 Michał Pochylski 2016 Poznan
28 Aleksander Świderski 2015 Poznań
29 Mikołaj Bandurski 2016 Poznań
30 Helena Michalak 2022 Poznań
31 Borys Bączkowski 2015 Poznań
32 MATUESZ HACZEK 2016 POZNAŃ
33 Borys Degórski 2019 Plewiska
34 Marianna Stokfisz 2018 Palędzie
35 Gabriel Maćkowiak 2014 Swarzędz
36 Nikodem Tomczak 2014 Przyborowo
37 Barbara Bączkowska 2018 Poznań
38 Witold Szymaniak 2015 Poznań
39 Rafał Maćkowiak 2012 Swarzędz
40 Barbara Szymaniak 2014 Poznań
41 Franciszek Śmiechowski 2017 Poznań
42 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
43 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
44 Wiktor Bajer 2019 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
45 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz Unia Swarzędz
46 Oliwia Coda 2012 Swarzędz Unia Swarzędz
47 Jaś Leśniewski 2014 Swarzędz Unia Swarzędz
48 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
49 Amelia Kulpińska 2010 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
50 Kornelia Kulpińska 2011 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
51 Maja Mielcarek 2015 Poznań Szkoła Sportowa nr 14 Poznań
52 Jakub Łuczak 2017 Konarzewo Przedszkole Kolorowa Wyspa Skórzewo
53 Bartosz Lis 2010 Gościejewo LPFA ROGOŹNO
54 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin
55 Karolina Anders 2013 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
56 Zofia Anders 2016 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
57 Amelia Budzińska 2012 Swarzędz Sp4 Swarzędz
58 Alexander Degórski 2011 Plewiska Grom Plewiska
59 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
60 Michał Ryczak 2014 Poznań Marta & Michałek Team
61 Marta Ryczak 2016 Poznań Marta & Michałek Team
62 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
63 Maja Pol 2016 Kurza Góra # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN
64 Liliana Witkowska 2011 Poznań Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań
65 Maria Prager 2011 Poznań Rycerze Maryji
66 Atanazy Prager 2015 Poznań Rycerze Maryji
67 Walcz Prager 2013 Poznań Rycerze Maryji
68 Anna Łuczak 2013 Konarzewo SP 2 Skórzewo
69 Leon Degórski 2017 Plewiska Tęczowe kredki
70 Milan Piątek 2018 Plewiska Małe talenty