Tropem Wilczym Poznań 2022 - biegi dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Dominik Akcelikli 2017 Poznań
2 Jakub Akcelikli 2014 Poznań
3 Karolina Anders 2013 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
4 Zofia Anders 2016 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
5 Barbara Bączkowska 2018 Poznań
6 Borys Bączkowski 2015 Poznań
7 Wiktor Bajer 2019 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
8 Mikołaj Bandurski 2016 Poznań
9 Amelia Budzińska 2012 Swarzędz Sp4 Swarzędz
10 Michalina Chwaliszewska 2015 Jarocin
11 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz Unia Swarzędz
12 Oliwia Coda 2012 Swarzędz Unia Swarzędz
13 Leon Degórski 2017 Plewiska Tęczowe kredki
14 Borys Degórski 2019 Plewiska
15 Alexander Degórski 2011 Plewiska Grom Plewiska
16 Eryk Grzęda 2011 Poznań
17 Julita Gustowska 2015 Oborniki
18 MATUESZ HACZEK 2016 POZNAŃ
19 Hanna Kaminska 2017 Wolsztyn
20 Nikodem Kasprowicz 2015 Poznań
21 Antek Kosmala 2012 Kobylnica
22 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica
23 Nadia Krajewska 2017 Opalenica
24 Teresa Kramer 2013 Poznań
25 Amelia Kulpińska 2010 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
26 Kornelia Kulpińska 2011 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
27 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
28 Jaś Leśniewski 2014 Swarzędz Unia Swarzędz
29 Bartosz Lis 2010 Gościejewo LPFA ROGOŹNO
30 Gabriel Maćkowiak 2014 Swarzędz
31 Rafał Maćkowiak 2012 Swarzędz
32 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
33 Tomasz Marciniak 2012 Poznań
34 Filip Marciniak 2016 Poznań
35 Helena Michalak 2022 Poznań
36 Maja Mielcarek 2015 Poznań Szkoła Sportowa nr 14 Poznań
37 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin
38 Milan Piątek 2018 Plewiska Małe talenty
39 Michał Pochylski 2016 Poznan
40 Maja Pol 2016 Kurza Góra # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN
41 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
42 Atanazy Prager 2015 Poznań Rycerze Maryji
43 Walcz Prager 2013 Poznań Rycerze Maryji
44 Maria Prager 2011 Poznań Rycerze Maryji
45 Michał Ryczak 2014 Poznań Marta & Michałek Team
46 Marta Ryczak 2016 Poznań Marta & Michałek Team
47 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO
48 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
49 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
50 Jakub Śmiechowski 2018 Poznań
51 Franciszek Śmiechowski 2017 Poznań
52 Marianna Stokfisz 2018 Palędzie
53 Hubert Straburzyński 2011 Kórnik
54 Aleksander Świderski 2015 Poznań
55 Gabriela Szajkowska 2018 Poznań
56 Konstanty Szajkowski 2015 Poznań
57 Witold Szymaniak 2015 Poznań
58 Barbara Szymaniak 2014 Poznań
59 Marysia Szymanowska 2016 Plewiska
60 Janek Szymanowski 2013 Plewiska
61 Zofia Szymańska 2017 Poznań
62 Nikodem Tomczak 2014 Przyborowo
63 Dawid Wichtowski 2013 Luboń
64 Liliana Witkowska 2011 Poznań Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań
65 WANDA Woroch 2016 Poznan
66 Michal Ziembinski 2016 Poznan
67 Szymon Ziembinski 2018 Poznan
68 Wojtek Żukowski 2014 Leszno
69 Anna Łuczak 2013 Konarzewo SP 2 Skórzewo
70 Jakub Łuczak 2017 Konarzewo Przedszkole Kolorowa Wyspa Skórzewo