Tropem Wilczym Poznań 2021

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Dawid Adamczyk 1991 Poznań Bieg 1963m
2 Bartosz Anders 1982 Mrowino CSWL Poznań Bieg 1963m
3 Łukasz Andruszko 1983 Poznan Bieg 4,3 km
4 Sławomir Andryszak 1972 Zalasewo Bieg 4,3 km
5 Jan Andryszak 2003 Zalasewo Bieg 4,3 km
6 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki Kijanki Team Nordic Walking & Run Bieg 1963m
7 Paweł Andrzejewski 1974 Poznań Bieg 10 km
8 Karol Andrzejewski 1983 Tomiczki Kijanki Team Nordic Walking & Run Bieg 1963m
9 Maciej Bączkowski 1988 Poznań CSWLąd POZNAŃ Bieg 1963m
10 Tomasz Banaszczyk 1985 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ Bieg 10 km
11 Szymon Banaszczyk 2009 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ Bieg 1963m
12 Marcin Baranowski 1979 Luboń Cp54 Bieg 10 km
13 Jan Bartecki 1983 Golęczewo Bieg 10 km
14 Marcin Bednarek 1985 Poznań Maratończyk Poznań / marcinbednarek.pl Bieg 10 km
15 Pamela Białek 1997 Poznań Bieg 1963m
16 Przemysław Biderman 1987 Gostyń BIDUS BIEGA Bieg 4,3 km
17 Tomasz Bladowski 1983 Poznań Energika Bieg 1963m
18 Jakub Bladowski 2007 Poznań Energika Bieg 1963m
19 Anna Blim 1981 Konin Bieg 4,3 km
20 Violetta Bocian 1985 Zakrzewo Nietoperze Bieg 1963m
21 Zbigniew Bogusz 1982 Sędzinko Bieg 10 km
22 Natalia Borkowska 1988 Szczytniki Bieg 4,3 km
23 Damian Borsuk 1985 Poznań Bieg 4,3 km
24 Damian Borysiak 1994 Poznań Białe Rataje Bieg 10 km
25 Anna Błaszczyk 1980 Kielce Bieg 4,3 km
26 Marzena Cebulka 1977 Gorzów wlkp Bieg 10 km
27 Marcin Chwaliszewski 1983 Jarocin Bieg 4,3 km
28 Andrzej Cieślak 1956 Poznań Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań Bieg 4,3 km
29 Samanta Danielewicz 1988 Stęszew Team Aktywny Stęszew Bieg 4,3 km
30 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble Bieg 4,3 km
31 Jarek Dejnek 1982 Poznań Bieg 4,3 km
32 Jarek Dejnek 1982 Poznań Bieg 4,3 km
33 Przemysław Dogoński 1978 Luboń 12 WBOT Bieg 10 km
34 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę Bieg 4,3 km
35 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę Bieg 4,3 km
36 Magdalena Dominiczak 1998 Buk Bieg 4,3 km
37 Krzysztof Donarski 1988 Zalasewo Bieg 4,3 km
38 Sylwia Drymel 1972 Śrem Bieg 10 km
39 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły Bieg 10 km
40 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team Bieg 10 km
41 Damian Dylewski 1988 Świętoszów Bieg 10 km
42 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań Bieg 10 km
43 Asia Dzikiewicz 1985 MUROWANA GOŚLINA Bieg 1963m
44 Asia dzikiewicz 1985 Murowana Goślina Bieg 1963m
45 Agnieszka Dziubałka 1978 Czapury Bieg 4,3 km
46 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury Tri NEGU #bedechudyja Bieg 10 km
47 Mikołaj Fischbach 2000 Oborniki Bieg 10 km
48 PIOTR FOJUD 1970 POZNAŃ 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej 124BLP Bieg 10 km
49 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin Marsz NW 4,3 km
50 Katarzyna Frankus 1976 Kiekrz Bieg 10 km
51 Angelika Gałązka 1990 Poznań 12WBOT Bieg 1963m
52 Bartosz Gendera 1981 Poznań Poznań Bieg 10 km
53 Grzegorz Geppert 1980 Poznań Nietoperze Bieg 4,3 km
54 Zofia German 1963 Leszno BBKTS Bieg 10 km
55 Kuba Giera 2008 Poznań HERNIK TEAM Bieg 1963m
56 Ania Giera 2009 Poznań Bieg 1963m
57 Robert Gierczyk 1994 Poznań Bieg 4,3 km
58 Paulina Górska 1988 Poznań Bieg 1963m
59 Sławomir Gołębniak 1987 Poznań Bieg 10 km
60 Joanna Gołubienko 1979 Poznań Marsz NW 4,3 km
61 Agnieszka Grabarz 1981 Czarnków Bieg 10 km
62 Jakub Grabarz 1985 Czarnków Bieg 10 km
63 Marcin Grabowicz 1988 Poznań Bieg 1963m
64 Patrycjusz Gramowski 1984 Biedrusko RUNDOG Bieg 4,3 km
65 Ewa Grobelna 1963 Poznań Biegnę z Ewą Marsz NW 4,3 km
66 Kinga Grochowska-Nowak 1976 Poznań Bieg 1963m
67 Joanna Grześkowiak 1993 Swarzędz Bieg 4,3 km
68 Adam Gucki 1981 Chyby Maratończyk Poznań Bieg 10 km
69 Wojciech Gwóźdź 1989 Poznań Bieg 4,3 km
70 Daniel Haczek 1977 Poznań Bieg 10 km
71 Benon Hańćkowiak 1963 Poznań Ferajna św. Moniki Bieg 1963m
72 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team Marsz NW 4,3 km
73 Dominika Hofman 1970 Poznań Marsz NW 4,3 km
74 st.szer. OT Mirosław Jackiewicz 1969 Jastrzębie-Zdrój 13 ŚBOT 133 blp Cieszyn Bieg 10 km
75 Magdalena Jankowska 1989 Gorzów Wlkp. Bieg 4,3 km
76 Jarosław Jankowski 1962 Gorzów Wlkp. Bieg 4,3 km
77 Marek Jankowski 1982 Poznań LIPTON TEAM Bieg 10 km
78 Arkadiusz Jankowski 1974 Komorniki Bieg 10 km
79 Przemysław Jankowski 1981 Poznań Bieg 10 km
80 Marek Jankowski 1982 Poznań Białe Rataje Bieg 10 km
81 Kacper Jankowski 2004 Poznań LIPTON TEAM Bieg 10 km
82 Piotr Jasiński 1971 Poznań Formatiq Run Bieg 4,3 km
83 Renata Jaśkiewicz 1979 Władysławów Bieg 4,3 km
84 Małgosia Jaskuła 1991 Sulechów Bieg 1963m
85 krzysztof jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Bieg 10 km
86 jadwiga jena 1958 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Marsz NW 4,3 km
87 Przemysław Kabat 1983 Czempiń 12 WBOT Bieg 4,3 km
88 Ewelina Kalicka 1997 Mokobody Bieg 4,3 km
89 Małgorzata Kantor 1965 Poznań Marsz NW 4,3 km
90 Jarosław Kantor 1964 Poznań Marsz NW 4,3 km
91 Daniel Kantor 2002 Poznań Marsz NW 4,3 km
92 Krzysztof Karczmarczyk 1977 Gorzów Wlkp Bieg 4,3 km
93 Małgorzata Karlak 1974 Śrem Bieg 10 km
94 Radosław Kasiński 1977 Poznań HERNIK TEAM Bieg 4,3 km
95 Piotr Kasprzyk 1984 Poznań Bieg 10 km
96 Katarzyna Kawczyńska 1986 Tulce Bieg 4,3 km
97 Marcin KAŁEK 1978 Gowarzewo Bieg 4,3 km
98 Dominik KAŁEK 2005 Gowarzewo GOWARZEWO FAMILY Bieg 4,3 km
99 Magdalena KAŁEK 1985 Gowarzewo GOWARZEWO FAMILY Bieg 4,3 km
100 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły Marsz NW 4,3 km