Lista startowa - Bieg Tropem Wilczym Wieleń

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Piotr Andrejczuk 1980 KRZYŻ KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
2 Magdalena Banach 1982 Czarnków Zabiegane mamy BST bieg 1963m
3 Piotr Banecki 1987 Wieleń Thule Team bieg 10km
4 Katarzyna Baryczkowska 1978 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
5 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka bieg 10km
6 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KLUB BIEGACZA ''AKTYWNI'' KRZYŻ WLKP. bieg 10km
7 Paweł Berg 1980 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
8 Grażyna Bernard 1975 Lubasz Nordc Waking Lubasz marsz NW 1963m
9 Tomasz Bogucki 1983 Trzcianka Batman bieg 10km
10 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
11 Radosław Borek 1970 Wieleń DPS Wieleń marsz NW 1963m
12 ROMAN BŻDZIEL 1965 PIŁKA Biegacze Józefa Noji bieg 10km
13 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
14 Marta Dembińska 1984 Wieleń bieg 1963m
15 Zuzanna Dembińska 2012 Wieleń bieg 1963m
16 Joanna Dominikowska-Obst 1975 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
17 Kornel Dominikowski-Obst 2011 Wieleń bieg 1963m
18 Edyta Dukaczewska 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
19 Sebastian Dukaczewski 1971 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
20 Sebastian Dworzyński 1979 Miały bieg 10km
21 Arleta Dymek 1968 Lubasz Nordic Walking Lubasz marsz NW 1963m
22 Paweł Dymek 1980 Drawsko KLUB BIEGACZA ''AKTYWNI'' KRZYŻ WLKP bieg 10km
23 Brygida Frajer 1964 Wieleń marsz NW 1963m
24 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
25 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
26 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
27 Waldemar Gapski 1970 Krzyż KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
28 Anna Garbowska 1980 Trzcianka bieg 10km
29 Przemysław Garbowski 1977 TRZCIANKA bieg 10km
30 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KB Gmina Czarnków bieg 10km
31 Kamila Gałka 1982 Trzcianka bieg 10km
32 Jarek Giś 1979 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 1963m
33 Anna Glazer 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
34 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
35 Michał Grabicki 1986 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
36 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz marsz NW 1963m
37 Michał Grupiński 1995 Lubasz bieg 10km
38 Marcin Gulik 1987 Mialy KS Victoria Miały bieg 10km
39 Leszek Gzyl 2007 Szamotuły marsz NW 1963m
40 Jakub Gzyl 2004 Szamotuły marsz NW 1963m
41 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
42 Zbigniew Gzyl 2005 Szamotuły marsz NW 1963m
43 Amelia Haupa 2004 Wieleń marsz NW 1963m
44 Paulina Haupa 1984 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 1963m
45 Emilia Haupa 2011 Wieleń bieg 1963m
46 Maciej Haupa 1979 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 1963m
47 Karol Helak 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
48 Aleksander Helak 2004 Czarnków marsz NW 1963m
49 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
50 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
51 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Wolf Team bieg 10km
52 Romuald Hudziński 1958 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
53 Joanna Izydor 1976 Wieleń bieg 1963m
54 Michał Izydor 1982 Czarnków bieg 1963m
55 Filip Izydor 2012 Czarnków bieg 1963m
56 Amelia Jankowska 2005 Jędrzejewo bieg 1963m
57 Jolanta Jarnut 1964 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
58 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
59 Zbigniew Jurkiewicz 1973 Miały bieg 10km
60 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko bieg 10km
61 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
62 Damian Kaletka 1985 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
63 Marzena Kamińska-Sokół 1972 Lubasz Nordic Walking Lubasz marsz NW 1963m
64 Cezary Kaniewski 1995 Lubasz bieg 10km
65 Kevin Kaseja 1998 Wieleń bieg 10km
66 Maciej Kieruj 1997 Romanowo Dolne bieg 10km
67 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 1963m
68 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
69 Monika Kornacka 1978 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
70 Piotr Kornacki 1980 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
71 Jan Korpys 2011 Wieleń bieg 1963m
72 Zbigniew Kotowski 1971 wieleń bieg 1963m
73 PATRYCJA Kowalska 1990 Czarnków bieg 1963m
74 Grzegorz Kowalski 1990 Wieleń bieg 1963m
75 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
76 Liliana Kratyńska 1997 Kalisz bieg 1963m
77 Agata Krystek 1991 Piłka bieg 1963m
78 Bartłomiej Kryszak 1985 Wieleń bieg 10km
79 Izabela Lala 1982 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
80 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
81 Magdalena Lala 2007 Krzyż Wielkopolski bieg 1963m
82 Małgorzata Lala 2009 Krzyż Wielkopolski bieg 1963m
83 Sylwia Lala 1979 Krzyż Wielkopolski bieg 1963m
84 Karolina Lehmann 2003 Szamotuły marsz NW 1963m
85 Laura Lisińska 2007 Wronki bieg 1963m
86 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963m
87 Leszek Lisiński 1969 Wronki bieg 1963m
88 Jarosław Madajczak 1973 Trzcianka TIME bieg 10km
89 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
90 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
91 Marek Mendyk 1990 Wieleń OSP WIELEŃ bieg 10km
92 Arkadiusz Michałek 1991 Wieleń bieg 1963m
93 Filip Michałowski 1994 Drezdenko bieg 10km
94 Jacek Mituta 1978 Połajewo KB Gmina Czarnków bieg 10km
95 Krystian Mumot 1984 Wieleń bieg 10km
96 Sławomir Mumot 1977 Wieleń bieg 1963m
97 Adam Musiał 1958 Drawsko Biegacze Józefa Nojego bieg 10km
98 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
99 Radosław Niezborała 1977 Drezdenko RUN FSD DREZDENKO bieg 10km
100 Krystian Niezborała 1983 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km