"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Swarzędz - rywalizacja doroslych

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Dominik Adamek 1983 Zalasewo bieg 1963m
2 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Team A bieg 5km
3 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A bieg 5km
4 Mikołaj Badurski 1988 Czapury bieg 5km
5 Natalia Baer - Grzeszkowiak 1991 Swarzędz SP 4 Swarzędz NW 5km
6 Hanna Baranowska 1993 Leszno bieg 1963m
7 Aleksandra Baranowska 1999 Swarzędz Pro366 bieg 5km
8 Tomasz Baranowski 1991 Leszno bieg 1963m
9 Kamila Bazanek 1972 Komorniki NW 5km
10 Michał Bałasinowicz 1995 Żegrówko bieg 10km
11 Anna Besztak-Mirek 1980 Plewiska NW 5km
12 Dawid Borkowski 1995 Poznań bieg 10km
13 Ewelina Chmiel 1990 Rabowice bieg 10km
14 Klaudiusz Czarnecki 2001 Swarzędz Arystokracja bieg 1963m
15 Wojciech Czuba 1995 Swarzedz bieg 1963m
16 Łukasz Dobrychłop Chodzież
17 Katarzyna Dutkiewicz Zalasewo
18 Agnieszka Ewertowska 1973 Kobylnica SP 4 Swarzędz bieg 10km
19 Zofia Ewertowska 2006200619731973 Kobylnica SP 4 Swarzędz bieg 5km
20 Ewelina Fedoruk 1995 Swarzędz bieg 5km
21 Natalia Frydrychowicz 2007 Zalasewo bieg 5km
22 DARIUSZ GOTOWIEC Czerwonak
23 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie bieg 5km
24 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie bieg 5km
25 Michał Grabowski 1986 Łowęcin bieg 10km
26 Beata Grajczynska 1974 Mielno bieg 10km
27 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL NW 5km
28 Rafał Halber 1995 POZNAŃ bieg 10km
29 Karolina Hudak 1986 Kórnik Sp4 Swarzędz NW 5km
30 Krzysztof Hudak 1982 Kórnik Sp4 Swarzędz NW 5km
31 Hanna Kajdan 1968 Września Kobiety w biegu bieg 10km
32 Aleksandra Kamińska 2003 Swarzędz bieg 10km
33 Marcin Kardach 1988 Poznan SP 4 Swarzędz bieg 5km
34 Julia Kokocińska 2000 Poznań bieg 5km
35 Michał Kokociński 1974 Łowęcin bieg 1963m
36 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5km
37 Paulina Kostrzewska - Bosak 1981 Gniezno Gosciniec Team bieg 5km
38 Katarzyna Kowalska-Piśmienna 1988 Rabowice WW Team bieg 1963m
39 Zuzanna Kozanecka 2008 Jasin Sp4 Swarzędz bieg 5km
40 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września bieg 10km
41 Marcin Królski 1983 Swarzędz bieg 5km
42 Sandra Krotofil 2005 Biskupice bieg 5km
43 Nikola Krotofil 2008 Biskupice bieg 5km
44 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GG Wielkopolscy Biegacze bieg 10km
45 Magdalena Kubiak 2003 Swarzędz bieg 5km
46 Izabela Kubiak 1985 Imielno Pobiedziska Runnig Team bieg 10km
47 Marek Leśniewski Swarzędz Piaskownica Team
48 Magdalena Liberska 1983 Swarzędz NW 5km
49 Maciej Maćkowiak 1972 Swarzędz bieg 1963m
50 Patrycja Marszałek 1983 Swarzędz SP 4 Swarzędz bieg 5km
51 Mateusz Matuszak 1991 Swarzędz bieg 10km
52 Barbara Małofiej Gruszczyn
53 Krzysztof Małofiej Gruszczyn
54 Danuta Murawska 1979 Mosina NW 5km
55 Barbara Musielak 2001 Przeźmierowo bieg 10km
56 Marcin Niedopytała Chodzież
57 Mateusz Nowak 19831983 Środa Wielkopolska bieg 1963m
58 Kinga Nowicka 1993 Poznań bieg 1963m
59 Michał Paczkowski 1988 Poznań bieg 5km
60 Michał Pajchrowski 1985 Zaniemyśl Czas się ogarnąć bieg 10km
61 Maria Piątkowska 2002 Borówiec bieg 10km
62 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie bieg 10km
63 Artur Pogiel 1977 Swarzędz Tessent Runners bieg 5km
64 Piotr Popielarski 2005 Jasin bieg 5km
65 Bartosz Przybysz 1990 Swarzędz Jestem od Romka bieg 5km
66 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Szymanowski Team/ Kościan Team bieg 5km
67 Iwona Płaczek 1963 Swarzędz NW 5km
68 Anna Reliszko 1984 Swarzędz bieg 5km
69 Łukasz Schramm 1999 Poznań bieg 5km
70 Karol Ścibek 2005 Swarzędz Arystokracja bieg 1963m
71 Majka Siemieniewska 1995 Swarzedz bieg 1963m
72 Katarzyna Skiba 1973 Swarzędz NW 5km
73 Justyna Śmiglak-Andrzejewska 1979 Zalasewo bieg 5km
74 Dorota Socha 1981 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki NW 5km
75 Damian Socha 1981 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki bieg 5km
76 Maja Sowińska-Noga 1982 Swarzęz brak NW 5km
77 Bartosz Stawicki 1986 Swarzędz bieg 5km
78 Zbigniew Świątkowski Górzno
79 Krzysztof Szumski 1981 Siekierki Wielkie Czas się ogarnąć bieg 10km
80 Bartłomiej Szurek 2007 Zalasewo UKS Lider Swarzędz bieg 5km
81 Magdalena Szurek 1977 Zalasewo Organic Race Team bieg 10km
82 Maja Szwanka Gruszczyn
83 Kamila Szwedziak 1978 Paczkowo bieg 1963m
84 Kinga Szymanowska 1994 Jasin bieg 5km
85 Jan Słociński Swarzędz
86 Zofia Trawińska Swarzędz
87 Aneta Tylicka Górzno Górzno Biega
88 Rafal Tylus 1975 Poznan bieg 10km
89 Jolanta Walewska Swarzędz
90 Andrzej Warwas 1991 Swarzędz bieg 5km
91 Elżbieta Wieczorek 1961 Jasin Sp4 Swarzędz NW 5km
92 Anna Wiśniewska 1961196119851961 Gortatowo SP 4 Swarzędz bieg 1963m
93 Karol Wiśniewski 1985198519831985 Gortatowo SP 4 Swarzędz bieg 1963m
94 Maciej Zbierski 1995 Swarzędz bieg 1963m
95 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp bieg 5km
96 Piotr Ziehlke 1985 Zalasewo bieg 5km
97 Paweł Zimny 1987 Kruszewnia OSWRiS bieg 10km
98 Bartłomiej Łopatka 1984 Września bieg 10km
99 Marta Łuczak 1990 Biskupice Sp4 Swarzędz NW 5km