"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
101 Piotr Przysuszyński 2007 Poznań bieg 1963 metry
102 Dariusz Przysuszyński 1966 Poznań bieg 1963 metry
103 Agnieszka Psiuk 1975 Wiórek Wiórek biega NW5km
104 Malwina Pyszka 1997 Poznań Szary team NW5km
105 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ NW5km
106 Zuza Radomska 2008 Murowana Goślina bieg 1963 metry
107 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
108 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
109 Michał Rakowicz 1974 Murowana Goślina bieg 1963 metry
110 Beata Robak 1971 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
111 Kinga Siekacz 2004 Owińska Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
112 Robert Siemianowski 1996 Wągrowiec bieg na 10km
113 Kamil Sikorski 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
114 Anna Skołuda 1979 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg na 10km
115 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
116 Alicja Sowińska 1986 Lubasz Nordic Walking Lubasz NW5km
117 Klaudia Śron 2005 Złotniki Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
118 Małgorzata Stawińska 1971 Gołuski Drużyna Park Dzieje NW5km
119 Maria Stawińska 1994 Poznań bieg na 10km
120 Piotr Stawiński 1995 Poznań bieg na 10km
121 Piotr Stawiński 1966 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
122 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
123 Patrycja Szary 1997 Murowana Goślina Szary team NW5km
124 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
125 Beata Szary 1972 Murowana Goślina Szary team NW5km
126 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
127 Ewa Szczerba 1979 Owinska bieg 1963 metry
128 Marek Szuta 1966 Sarbka KAMA Run Czarnków bieg na 10km
129 Marcin Taisner 1982 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg na 10km
130 Jarosław Tomicki 1965 POZNAŃ bieg na 10km
131 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
132 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
133 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
134 Kasia Wachowska 1984 Poznań Drużyna Park Dzieje NW5km
135 Matylda Wachowska 2009 Poznań Akademia Parku Dzieje NW5km
136 Tomasz Wachowski 1960 Poznań NW5km
137 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
138 Bartosz Wilczyński 1991 Murowana Goślina KS Sokoły Kostrzyn bieg na 10km
139 Bartłomiej Wojnowski 1983 Biedrusko bieg na 10km
140 Paula Wojtasiewicz 2003 Czerwonak Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
141 Julia Wojtkowiak 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
142 Mikołaj Wojtkowiak 2013 Murowana Goślina bieg 1963 metry
143 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg na 10km
144 Małgorzata Wróblewska 1974 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
145 Artur Wróblewski 1977 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
146 Piotr Wrotynski 1969 Murowana Goślina Stowarzyszenie bieg na 10km
147 Kamil Zieliński 2004 Biedrusko bieg na 10km