"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Kamil Zieliński 2004 Biedrusko bieg na 10km
2 Piotr Wrotynski 1969 Murowana Goślina Stowarzyszenie bieg na 10km
3 Artur Wróblewski 1977 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
4 Małgorzata Wróblewska 1974 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
5 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg na 10km
6 Julia Wojtkowiak 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
7 Mikołaj Wojtkowiak 2013 Murowana Goślina bieg 1963 metry
8 Paula Wojtasiewicz 2003 Czerwonak Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
9 Bartłomiej Wojnowski 1983 Biedrusko bieg na 10km
10 Bartosz Wilczyński 1991 Murowana Goślina KS Sokoły Kostrzyn bieg na 10km
11 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
12 Tomasz Wachowski 1960 Poznań NW5km
13 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
14 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
15 Kasia Wachowska 1984 Poznań Drużyna Park Dzieje NW5km
16 Matylda Wachowska 2009 Poznań Akademia Parku Dzieje NW5km
17 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
18 Jarosław Tomicki 1965 POZNAŃ bieg na 10km
19 Marcin Taisner 1982 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg na 10km
20 Marek Szuta 1966 Sarbka KAMA Run Czarnków bieg na 10km
21 Ewa Szczerba 1979 Owinska bieg 1963 metry
22 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
23 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
24 Patrycja Szary 1997 Murowana Goślina Szary team NW5km
25 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
26 Beata Szary 1972 Murowana Goślina Szary team NW5km
27 Piotr Stawiński 1995 Poznań bieg na 10km
28 Piotr Stawiński 1966 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
29 Małgorzata Stawińska 1971 Gołuski Drużyna Park Dzieje NW5km
30 Maria Stawińska 1994 Poznań bieg na 10km
31 Klaudia Śron 2005 Złotniki Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
32 Alicja Sowińska 1986 Lubasz Nordic Walking Lubasz NW5km
33 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
34 Anna Skołuda 1979 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg na 10km
35 Kamil Sikorski 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
36 Robert Siemianowski 1996 Wągrowiec bieg na 10km
37 Kinga Siekacz 2004 Owińska Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
38 Beata Robak 1971 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
39 Michał Rakowicz 1974 Murowana Goślina bieg 1963 metry
40 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
41 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
42 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ NW5km
43 Zuza Radomska 2008 Murowana Goślina bieg 1963 metry
44 Malwina Pyszka 1997 Poznań Szary team NW5km
45 Agnieszka Psiuk 1975 Wiórek Wiórek biega NW5km
46 Piotr Przysuszyński 2007 Poznań bieg 1963 metry
47 Dariusz Przysuszyński 1966 Poznań bieg 1963 metry
48 Anna Przysuszyńska 2006 Poznań bieg 1963 metry
49 Marta Przysuszyńska 2004 Poznań bieg 1963 metry
50 Sławomir Proniński 1992 Poznań bieg na 10km
51 Szymon Popiak 2003 Koziegłowy bieg na 10km
52 Zofia Pietkiewicz 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
53 Jacek Pieczyński 1980 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
54 Stanisław Pieczyński 2008 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
55 Piotr Pieczyński 2012 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
56 Paulina Pieczyńska 1983 Murowana Goślina KB Katorżnik bieg 1963 metry
57 Anna Pieczyńska 2012 Murowana Goślina KB Katorżnik bieg 1963 metry
58 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina bieg na 10km
59 BOŻENA PATAN 1966 MUROWANA GOŚLINA NW5km
60 Jakub Paszkiewicz 2013 Murowana Goślina bieg 1963 metry
61 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina bieg na 10km
62 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
63 Klara Paszkiewicz 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
64 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
65 Dariusz Paprocki 1978 Murowana Goślina NW5km
66 Robert Orłowski 1988 Poznań Biegnę na Północ bieg na 10km
67 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 NATALIA / Park Dzieje bieg na 10km
68 Tomasz Nowakowski 1978 Poznań bieg 1963 metry
69 Mateusz Nowakowski 2009 Poznań bieg 1963 metry
70 Jeremiasz Nowakowski 2012 Poznań bieg 1963 metry
71 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
72 Martyna Nowak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
73 Marianna Nowak 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
74 Tomasz Musielski 1977 Murowana Goślina NW5km
75 Beata Musielska 1973 Murowana Goślina NW5km
76 Werka Motyl 1993 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
77 Michał Motyl 1991 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
78 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina Drużyna Park Dzieje NW5km
79 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg na 10km
80 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
81 Weronika Migas Malinowska 1984 Murowana Goślina bieg 1963 metry
82 Sebastian Mielczarek 1998 Gierałcice bieg na 10km
83 Wojtek Malinowski 2012 Murowana Goślina bieg 1963 metry
84 Mateusz Magnuszewski 2005 Bolechowo Osiedle Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
85 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963 metry
86 Laura Lisińska 2007 Wronki bieg 1963 metry
87 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
88 Wojciech Lis 1989 Oborniki FireBirds bieg na 10km
89 Jacek Lipczyński 1978 Kozieglowy #inpostteam bieg na 10km
90 Rafał Kukawski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
91 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg na 10km
92 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
93 Magdalena Krugiełka 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
94 Katarzyna Krugiełka 1984 Murowana Goślina NW5km
95 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ bieg na 10km
96 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
97 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM bieg na 10km
98 Hanna Kowalska 1984 Oborniki NW5km
99 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań NW5km
100 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km