"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
2 Tomasz Bartczak 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
3 Jolanta Bartczak 1964 Murowana Goślina NW5km
4 Krzysztof Bartczak 2002 Murowana Goślina bieg na 10km
5 Tomasz Bitner 2012 Poznań bieg 1963 metry
6 Izabela Bitner 1960 Murowana Goślina NW5km
7 Jakub Borowski 2005 Biedrusko bieg na 10km
8 Mikołaj Błażejewski 1955 Wągrowiec # Biegacze juniora runners team NW5km
9 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina NW5km
10 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
11 Franciszek Czerwiński 1995 Poznań bieg 1963 metry
12 ZBIGNIEW Czerwiński 1961 Poznań bieg 1963 metry
13 Beata Deckert 1983 Kowanowko ------ bieg na 10km
14 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
15 Tomasz Durzewski 1993 Rokietnica bieg na 10km
16 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
17 Weronika Frankowska 2012 Jaracz bieg 1963 metry
18 Karolina Frankowska 1984 Jaracz bieg 1963 metry
19 Szczepan Gabryel 2006 Poznań Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
20 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
21 Agata Gramacka 1984 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
22 Iga Gramacka 2010 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
23 Tomasz Gramacki 2012 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
24 Jan Gramacki 2008 Rakownia bieg 1963 metry
25 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak bieg na 10km
26 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
27 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
28 Małgorzata Jaroszko 1972 Oborniki bieg na 10km
29 Sławka Jaster-Rakowicz 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
30 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg na 10km
31 Żaneta Kamińska 1975 Oborniki Ruukki bieg na 10km
32 Kamila Kasperek 1983 Oborniki Ruukki bieg na 10km
33 Małgorzata Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
34 Marek Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
35 Danuta Kaszarek 1974 Murowana Goslina NW5km
36 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
37 Zuzanna Konieczna 1971 Budziejewo NW5km
38 Anna Konys 1980 Poznań bieg 1963 metry
39 Jakub Kowalczyk 1996 Murowana Goślina bieg na 10km
40 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina # Biegacze juniora runners team NW5km
41 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM bieg na 10km
42 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina bieg na 10km
43 Katarzyna Krugiełka 1984 Murowana Goślina NW5km
44 Magdalena Krugiełka 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
45 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
46 Łukasz Kruk 1982 Skoki bieg na 10km
47 Julia Krzyżaniak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
48 Rafał Kukawski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
49 Faustyna Licznerska 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
50 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
51 Ryszard Licznerski 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
52 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
53 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963 metry
54 Laura Lisińska 2007 Wronki bieg 1963 metry
55 Szymon Meller 1995 Mściszewo bieg 1963 metry
56 Sebastian Mielczarek 1998 Gierałcice bieg na 10km
57 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina ZA Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
58 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 1963 metry
59 Kamil Molenda 1982 Murowana Goslina dkms.pl bieg 1963 metry
60 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
61 Michał Motyl 1991 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
62 Maria Motyl-Kowalczyk 1995 Murowana Goślina bieg na 10km
63 Beata Musielska 197319731973 Murowana Goślina NW5km
64 Tomasz Musielski 1973 Murowana Goślina NW5km
65 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
66 Agata Nowaczyk 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
67 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
68 Tomasz Nowakowski 1978 Poznań bieg 1963 metry
69 Mateusz Nowakowski 2009 Poznań bieg 1963 metry
70 Jeremiasz Nowakowski 2012 Poznań bieg 1963 metry
71 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 Natalia + bieg na 10km
72 Kamila Otto 1982 Oborniki bieg na 10km
73 Dariusz Paprocki 1978 Murowana Goślina NW5km
74 Jakub Paszkiewicz 2013 Murowana Goslina DziadekBiegaUltra bieg 1963 metry
75 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina Dziadek Biega Ultra bieg na 10km
76 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina Dziadek Biega Ultra bieg na 10km
77 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
78 Bożena Patan 1966 Murowana Goślina NW5km
79 Katarzyna Patelska 1988 Łosiniec bieg na 10km
80 Marta_Pawlicka02@wp.pl Pawlicka 2002 Murowana NW5km
81 Kacper Pędziński 2003 Murowana Goślina bieg na 10km
82 Ryszard Pomin 1956 Murowana Goślina bieg 1963 metry
83 Paweł Pomin 1992 Poznań addicted2fun bieg na 10km
84 Szymon Popiak 2003 Koziegłowy Zs Bolechowo bieg na 10km
85 Karol Przybylski 2003 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
86 Julia Płaczkowska 2006 Skoki bieg na 10km
87 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina NW5km
88 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
89 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
90 Beata ROBAK 1971 MUROWANA GOSLINA KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
91 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg na 10km
92 Aleksander Roszak 2005 Owińska Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
93 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań bieg na 10km
94 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
95 Piotr Stawiński 1966 Poznań Pro Patria bieg na 10km
96 Wanda Szcz 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
97 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run bieg na 10km
98 Bartosz Tabat 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
99 Artur Tomczak 1984 Bogdanowo bieg na 10km
100 Andrzej Topolski 1984 Swarzędz bieg na 10km