"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco
1 Julia Krzyżaniak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
2 Agata Gramacka 1984 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
3 Rafał Kukawski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
4 Iga Gramacka 2010 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
5 Magdalena Krugiełka 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
6 Szymon Meller 1995 Mściszewo bieg 1963 metry
7 Artur Wojtkowiak 1983 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
8 Małgorzata Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
9 Tomasz Gramacki 2012 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
10 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 1963 metry
11 Julia Wojtkowiak 2011 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
12 Hanna Walczak 2007 Murowana goślina bieg 1963 metry
13 Mikołaj Wojtkowiak 2013 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
14 Anna Konys 1980 Poznań bieg 1963 metry
15 Marek Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
16 Jan Gramacki 2008 Rakownia bieg 1963 metry
17 Tomasz Nowakowski 1978 Poznań bieg 1963 metry
18 Mateusz Nowakowski 2009 Poznań bieg 1963 metry
19 Jakub Paszkiewicz 2013 Murowana Goslina DziadekBiegaUltra bieg 1963 metry
20 Ryszard Licznerski 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
21 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
22 Jeremiasz Nowakowski 2012 Poznań bieg 1963 metry
23 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
24 Sławka Jaster-Rakowicz 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
25 Faustyna Licznerska 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
26 Ryszard Pomin 1956 Murowana Goślina bieg 1963 metry
27 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963 metry
28 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
29 Franciszek Czerwiński 1995 Poznań bieg 1963 metry
30 Tomasz Bitner 2012 Poznań bieg 1963 metry
31 Laura Lisińska 2007 Wronki bieg 1963 metry
32 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
33 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
34 ZBIGNIEW Czerwiński 1961 Poznań bieg 1963 metry
35 Małgorzata Wróblewska 1974 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
36 Kamil Molenda 1982 Murowana Goslina dkms.pl bieg 1963 metry
37 Artur Wróblewski 1977 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
38 Weronika Frankowska 2012 Jaracz bieg 1963 metry
39 Karolina Frankowska 1984 Jaracz bieg 1963 metry
40 Julia Płaczkowska 2006 Skoki bieg na 10km
41 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
42 Beata Deckert 1983 Kowanowko ------ bieg na 10km
43 Kamila Kasperek 1983 Oborniki Ruukki bieg na 10km
44 Tomasz Bartczak 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
45 Wanda Szcz 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
46 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina ZA Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
47 Łukasz Kruk 1982 Skoki bieg na 10km
48 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
49 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
50 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
51 Krzysztof Bartczak 2002 Murowana Goślina bieg na 10km
52 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 Natalia + bieg na 10km
53 Jakub Borowski 2005 Biedrusko bieg na 10km
54 Szymon Wójcik 2003 promnice bieg na 10km
55 Piotr Stawiński 1966 Poznań Pro Patria bieg na 10km
56 Katarzyna Patelska 1988 Łosiniec bieg na 10km
57 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
58 Andrzej Topolski 1984 Swarzędz bieg na 10km
59 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
60 Kacper Pędziński 2003 Murowana Goślina bieg na 10km
61 Bartosz Tabat 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
62 Agata Nowaczyk 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
63 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg na 10km
64 Bartek Łucki 2003 Kicin bieg na 10km
65 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg na 10km
66 Maria Motyl-Kowalczyk 1995 Murowana Goślina bieg na 10km
67 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina Dziadek Biega Ultra bieg na 10km
68 Sebastian Mielczarek 1998 Gierałcice bieg na 10km
69 Małgorzata Jaroszko 1972 Oborniki bieg na 10km
70 Szczepan Gabryel 2006 Poznań Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
71 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
72 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
73 Aleksander Roszak 2005 Owińska Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
74 Łukasz Tupko 1973 Złotoryjsko bieg na 10km
75 Szymon Popiak 2003 Koziegłowy Zs Bolechowo bieg na 10km
76 Żaneta Kamińska 1975 Oborniki Ruukki bieg na 10km
77 Artur Tomczak 1984 Bogdanowo bieg na 10km
78 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM bieg na 10km
79 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak bieg na 10km
80 Paweł Pomin 1992 Poznań addicted2fun bieg na 10km
81 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań bieg na 10km
82 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina Dziadek Biega Ultra bieg na 10km
83 Karol Przybylski 2003 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
84 Stanisław Wybierzyński 2006 Poznań bieg na 10km
85 Jakub Kowalczyk 1996 Murowana Goślina bieg na 10km
86 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run bieg na 10km
87 Michał Motyl 1991 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
88 Tomasz Durzewski 1993 Rokietnica bieg na 10km
89 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
90 Kamil Zieliński 2004 Biedrusko bieg na 10km
91 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
92 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
93 Kamila Otto 1982 Oborniki bieg na 10km
94 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina bieg na 10km
95 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
96 Katarzyna Krugiełka 1984 Murowana Goślina NW5km
97 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
98 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
99 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina NW5km
100 Danuta Kaszarek 1974 Murowana Goslina NW5km