"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco
1 Rafał Kukawski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
2 Jakub Paszkiewicz 2013 Murowana Goślina bieg 1963 metry
3 Zbigniew Czerwiński 1961 Poznań bieg 1963 metry
4 Mateusz Broda 2011 Poznań bieg 1963 metry
5 Marek Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
6 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
7 Michał Rakowicz 1974 Murowana Goślina bieg 1963 metry
8 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 1963 metry
9 Adrian Dariusz Badziński 1989 Opalenica bieg 1963 metry
10 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963 metry
11 Miłosz Adamiak 2015 Konin bieg 1963 metry
12 Sławomira Jaster-Rakowicz 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
13 Michał Kaczmarek 2015 Gniezno bieg 1963 metry
14 Paulina Pieczyńska 1983 Murowana Goślina KB Katorżnik bieg 1963 metry
15 Laura Lisińska 2007 Wronki bieg 1963 metry
16 Błażej Adamiak 1983 Konin bieg 1963 metry
17 Wojciech Kaczmarek 2015 Gniezno bieg 1963 metry
18 Jacek Pieczyński 1980 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
19 Julia Wojtkowiak 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
20 Emilia Adamiak 1985 Konin bieg 1963 metry
21 Weronika Migas Malinowska 1984 Murowana Goślina bieg 1963 metry
22 Anna Przysuszyńska 2006 Poznań bieg 1963 metry
23 Klara Paszkiewicz 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
24 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
25 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
26 Anna Pieczyńska 2012 Murowana Goślina KB Katorżnik bieg 1963 metry
27 Piotr Przysuszyński 2007 Poznań bieg 1963 metry
28 Małgorzata Wróblewska 1974 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
29 Małgorzata Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
30 SZYMON BROŃSKI 2007 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
31 Zuza Radomska 2008 Murowana Goślina bieg 1963 metry
32 Tomasz Nowakowski 1978 Poznań bieg 1963 metry
33 Stanisław Pieczyński 2008 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
34 Dariusz Przysuszyński 1966 Poznań bieg 1963 metry
35 Artur Wróblewski 1977 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
36 Dobrochna Gałążewska 1982 Murowana Goślina bieg 1963 metry
37 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
38 Magdalena Krugiełka 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
39 Mateusz Nowakowski 2009 Poznań bieg 1963 metry
40 Piotr Pieczyński 2012 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
41 Franciszek Czerwiński 1995 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
42 Mikołaj Wojtkowiak 2013 Murowana Goślina bieg 1963 metry
43 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 1963 metry
44 Wojciech Gałążewski 2009 Murowana Goślina bieg 1963 metry
45 Martyna Nowak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
46 Jeremiasz Nowakowski 2012 Poznań bieg 1963 metry
47 Wojtek Malinowski 2012 Murowana Goślina bieg 1963 metry
48 Marta Przysuszyńska 2004 Poznań bieg 1963 metry
49 Dawid Broda 2008 Poznań bieg 1963 metry
50 Marianna Nowak 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
51 Zofia Pietkiewicz 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
52 Ewa Szczerba 1979 Owinska bieg 1963 metry
53 Maria Broda 2010 Poznań bieg 1963 metry
54 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
55 Marek Szuta 1966 Sarbka KAMA Run Czarnków bieg na 10km
56 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg na 10km
57 Bartosz Wilczyński 1991 Murowana Goślina KS Sokoły Kostrzyn bieg na 10km
58 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 NATALIA / Park Dzieje bieg na 10km
59 Szczepan Gabryel 2006 Poznań Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
60 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
61 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina bieg na 10km
62 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg na 10km
63 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
64 Oskar Chojnacki 2004 Bolechowo Osiedle Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
65 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg na 10km
66 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
67 Kamil Sikorski 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
68 Szymon Popiak 2003 Koziegłowy bieg na 10km
69 MAREK BOGUSZ 1959 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg na 10km
70 Jakub Borowski 2005 Biedrusko bieg na 10km
71 Piotr Stawiński 1995 Poznań bieg na 10km
72 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
73 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg na 10km
74 Kinga Frąckowiak 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
75 Werka Motyl 1993 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
76 Anna Skołuda 1979 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg na 10km
77 Kamil Zieliński 2004 Biedrusko bieg na 10km
78 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
79 Jacek Lipczyński 1978 Kozieglowy #inpostteam bieg na 10km
80 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
81 Michał Motyl 1991 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
82 Jarosław Tomicki 1965 POZNAŃ bieg na 10km
83 Maria Stawińska 1994 Poznań bieg na 10km
84 Mariusz JÓZEFIAK 1987 Poznan bieg na 10km
85 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice bieg na 10km
86 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
87 Bartłomiej Wojnowski 1983 Biedrusko bieg na 10km
88 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
89 Klaudia Śron 2005 Złotniki Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
90 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
91 ROMAN BROŃSKI 1966 MUROWANA GOŚLINA bieg na 10km
92 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
93 Mateusz Magnuszewski 2005 Bolechowo Osiedle Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
94 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina bieg na 10km
95 Sebastian Mielczarek 1998 Gierałcice bieg na 10km
96 Robert Orłowski 1988 Poznań Biegnę na Północ bieg na 10km
97 Marcin Taisner 1982 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg na 10km
98 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
99 Kinga Siekacz 2004 Owińska Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
100 Sławomir Proniński 1992 Poznań bieg na 10km