"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Dystans
1 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM bieg na 10km
2 Katarzyna Patelska 1988 Łosiniec bieg na 10km
3 Łukasz Tupko 1973 Złotoryjsko bieg na 10km
4 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963 metry
5 Laura Lisińska 2007 Wronki bieg 1963 metry
6 Mikołaj Błażejewski 1955 Wągrowiec # Biegacze juniora runners team NW5km
7 Andrzej Topolski 1984 Swarzędz bieg na 10km
8 Łukasz Kruk 1982 Skoki bieg na 10km
9 Bartosz Tabat 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
10 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run bieg na 10km
11 Julia Płaczkowska 2006 Skoki bieg na 10km
12 Tomasz Durzewski 1993 Rokietnica bieg na 10km
13 Małgorzata Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
14 Marek Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
15 Iga Gramacka 2010 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
16 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
17 Tomasz Gramacki 2012 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
18 Jan Gramacki 2008 Rakownia bieg 1963 metry
19 Agata Gramacka 1984 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
20 Szymon Wójcik 2003 promnice bieg na 10km
21 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 1963 metry
22 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
23 Tomasz Wachowski 1960 Poznań NW5km
24 Piotr Stawiński 1966 Poznań Pro Patria bieg na 10km
25 Anna Konys 1980 Poznań bieg 1963 metry
26 Tomasz Nowakowski 1978 Poznań bieg 1963 metry
27 Mateusz Nowakowski 2009 Poznań bieg 1963 metry
28 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg na 10km
29 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
30 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg na 10km
31 Jeremiasz Nowakowski 2012 Poznań bieg 1963 metry
32 Szczepan Gabryel 2006 Poznań Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
33 Franciszek Czerwiński 1995 Poznań bieg 1963 metry
34 Tomasz Bitner 2012 Poznań bieg 1963 metry
35 ZBIGNIEW Czerwiński 1961 Poznań bieg 1963 metry
36 Paweł Pomin 1992 Poznań addicted2fun bieg na 10km
37 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań bieg na 10km
38 Stanisław Wybierzyński 2006 Poznań bieg na 10km
39 Michał Motyl 1991 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
40 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
41 Aleksander Roszak 2005 Owińska Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
42 Kamila Kasperek 1983 Oborniki Ruukki bieg na 10km
43 Małgorzata Jaroszko 1972 Oborniki bieg na 10km
44 Żaneta Kamińska 1975 Oborniki Ruukki bieg na 10km
45 Małgorzata Wróblewska 1974 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
46 Artur Wróblewski 1977 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
47 Kamila Otto 1982 Oborniki bieg na 10km
48 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
49 Tomasz Bartczak 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
50 Wanda Szcz 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
51 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina ZA Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
52 Magdalena Krugiełka 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
53 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina NW5km
54 Artur Wojtkowiak 1983 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
55 Danuta Kaszarek 1974 Murowana Goslina NW5km
56 Jolanta Bartczak 1964 Murowana Goślina NW5km
57 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
58 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
59 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
60 Julia Wojtkowiak 2011 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
61 Krzysztof Bartczak 2002 Murowana Goślina bieg na 10km
62 Tomasz Musielski 1973 Murowana Goślina NW5km
63 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 Natalia + bieg na 10km
64 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
65 Mikołaj Wojtkowiak 2013 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
66 Hanna Walczak 2007 Murowana goślina bieg 1963 metry
67 Beata Musielska 197319731973 Murowana Goślina NW5km
68 Kacper Pędziński 2003 Murowana Goślina bieg na 10km
69 Bożena Patan 1966 Murowana Goślina NW5km
70 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
71 Jakub Paszkiewicz 2013 Murowana Goslina DziadekBiegaUltra bieg 1963 metry
72 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina NW5km
73 Agata Nowaczyk 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
74 Dariusz Paprocki 1978 Murowana Goślina NW5km
75 Ryszard Licznerski 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
76 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina Dziadek Biega Ultra bieg na 10km
77 Maria Motyl-Kowalczyk 1995 Murowana Goślina bieg na 10km
78 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
79 Sławka Jaster-Rakowicz 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
80 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
81 Ryszard Pomin 1956 Murowana Goślina bieg 1963 metry
82 Faustyna Licznerska 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
83 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
84 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
85 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
86 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina # Biegacze juniora runners team NW5km
87 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
88 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
89 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
90 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina Dziadek Biega Ultra bieg na 10km
91 Karol Przybylski 2003 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
92 Jakub Kowalczyk 1996 Murowana Goślina bieg na 10km
93 Kamil Molenda 1982 Murowana Goslina dkms.pl bieg 1963 metry
94 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
95 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
96 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina bieg na 10km
97 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
98 Beata ROBAK 1971 MUROWANA GOSLINA KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
99 Izabela Bitner 1960 Murowana Goślina NW5km
100 Julia Krzyżaniak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry