"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans
1 Jakub Borowski 2005 Biedrusko bieg na 10km
2 Kamil Zieliński 2004 Biedrusko bieg na 10km
3 Bartłomiej Wojnowski 1983 Biedrusko bieg na 10km
4 Oskar Chojnacki 2004 Bolechowo Osiedle Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
5 Mateusz Magnuszewski 2005 Bolechowo Osiedle Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
6 Paula Wojtasiewicz 2003 Czerwonak Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
7 Sebastian Mielczarek 1998 Gierałcice bieg na 10km
8 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 1963 metry
9 Michał Kaczmarek 2015 Gniezno bieg 1963 metry
10 Wojciech Kaczmarek 2015 Gniezno bieg 1963 metry
11 Małgorzata Stawińska 1971 Gołuski Drużyna Park Dzieje NW5km
12 Miłosz Adamiak 2015 Konin bieg 1963 metry
13 Błażej Adamiak 1983 Konin bieg 1963 metry
14 Emilia Adamiak 1985 Konin bieg 1963 metry
15 MAREK BOGUSZ 1959 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg na 10km
16 Anna Skołuda 1979 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg na 10km
17 Jacek Lipczyński 1978 Kozieglowy #inpostteam bieg na 10km
18 Szymon Popiak 2003 Koziegłowy bieg na 10km
19 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg na 10km
20 Alicja Sowińska 1986 Lubasz Nordic Walking Lubasz NW5km
21 Adam Błędzki 1997 Lubasz Dirty Sparrows bieg na 10km
22 Jakub Paszkiewicz 2013 Murowana Goślina bieg 1963 metry
23 Rafał Kukawski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
24 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 NATALIA / Park Dzieje bieg na 10km
25 Bartosz Wilczyński 1991 Murowana Goślina KS Sokoły Kostrzyn bieg na 10km
26 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
27 Tomasz Musielski 1977 Murowana Goślina NW5km
28 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina bieg na 10km
29 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
30 Michał Rakowicz 1974 Murowana Goślina bieg 1963 metry
31 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
32 Kamil Sikorski 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
33 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
34 BOŻENA PATAN 1966 MUROWANA GOŚLINA NW5km
35 Sławomira Jaster-Rakowicz 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
36 Kinga Frąckowiak 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
37 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
38 Paulina Pieczyńska 1983 Murowana Goślina KB Katorżnik bieg 1963 metry
39 Izabela Bitner 1960 Murowana Goślina NW5km
40 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
41 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
42 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina NW5km
43 Jacek Pieczyński 1980 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
44 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
45 Julia Wojtkowiak 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
46 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
47 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ NW5km
48 Weronika Migas Malinowska 1984 Murowana Goślina bieg 1963 metry
49 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
50 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
51 Klara Paszkiewicz 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
52 Dariusz Paprocki 1978 Murowana Goślina NW5km
53 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
54 ROMAN BROŃSKI 1966 MUROWANA GOŚLINA bieg na 10km
55 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
56 Anna Pieczyńska 2012 Murowana Goślina KB Katorżnik bieg 1963 metry
57 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina bieg na 10km
58 Marcin Taisner 1982 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg na 10km
59 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
60 SZYMON BROŃSKI 2007 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
61 Zuza Radomska 2008 Murowana Goślina bieg 1963 metry
62 Stanisław Pieczyński 2008 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
63 Antoni Czerwiński 1989 Murowana Goślina bieg na 10km
64 TOMASZ BARTCZAK 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
65 Beata Robak 1971 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
66 Dobrochna Gałążewska 1982 Murowana Goślina bieg 1963 metry
67 Magdalena Krugiełka 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
68 KRZYSZTOF BROŃSKI 1990 MUROWANA GOŚLINA bieg na 10km
69 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
70 Piotr Pieczyński 2012 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
71 Franciszek Czerwiński 1995 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
72 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ bieg na 10km
73 Wojciech Gałążewski 2009 Murowana Goślina bieg 1963 metry
74 Mikołaj Wojtkowiak 2013 Murowana Goślina bieg 1963 metry
75 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Gałęscy Team bieg na 10km
76 Katarzyna Krugiełka 1984 Murowana Goślina NW5km
77 Martyna Nowak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
78 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
79 Wojtek Malinowski 2012 Murowana Goślina bieg 1963 metry
80 JOLANTA BARTCZAK 1964 Murowana Goślina NW5km
81 Patrycja Szary 1997 Murowana Goślina Szary team NW5km
82 Zofia Pietkiewicz 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
83 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
84 Marianna Nowak 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
85 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
86 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina Drużyna Park Dzieje NW5km
87 Barbara Klepacka 1974 Murowana Goślina Drużyna Park Dzieje NW5km
88 Piotr Wrotynski 1969 Murowana Goślina Stowarzyszenie bieg na 10km
89 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
90 Beata Musielska 1973 Murowana Goślina NW5km
91 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
92 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
93 Beata Szary 1972 Murowana Goślina Szary team NW5km
94 Hanna Kowalska 1984 Oborniki NW5km
95 Małgorzata Wróblewska 1974 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
96 Artur Wróblewski 1977 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
97 Wojciech Lis 1989 Oborniki FireBirds bieg na 10km
98 Adrian Dariusz Badziński 1989 Opalenica bieg 1963 metry
99 Kinga Siekacz 2004 Owińska Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
100 Ewa Szczerba 1979 Owinska bieg 1963 metry