"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Adam Błędzki 1997 Lubasz Dirty Sparrows bieg na 10km
2 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
3 Adrian Dariusz Badziński 1989 Opalenica bieg 1963 metry
4 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
5 Agnieszka Psiuk 1975 Wiórek Wiórek biega NW5km
6 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań NW5km
7 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
8 Alicja Sowińska 1986 Lubasz Nordic Walking Lubasz NW5km
9 Anna Skołuda 1979 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg na 10km
10 Anna Przysuszyńska 2006 Poznań bieg 1963 metry
11 Anna Pieczyńska 2012 Murowana Goślina KB Katorżnik bieg 1963 metry
12 Antoni Czerwiński 1989 Murowana Goślina bieg na 10km
13 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
14 Artur Wróblewski 1977 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
15 Barbara Klepacka 1974 Murowana Goślina Drużyna Park Dzieje NW5km
16 Bartosz Wilczyński 1991 Murowana Goślina KS Sokoły Kostrzyn bieg na 10km
17 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
18 Bartłomiej Wojnowski 1983 Biedrusko bieg na 10km
19 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ bieg na 10km
20 Beata Robak 1971 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
21 Beata Musielska 1973 Murowana Goślina NW5km
22 Beata Szary 1972 Murowana Goślina Szary team NW5km
23 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 1963 metry
24 BOŻENA PATAN 1966 MUROWANA GOŚLINA NW5km
25 Błażej Adamiak 1983 Konin bieg 1963 metry
26 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
27 Dariusz Paprocki 1978 Murowana Goślina NW5km
28 Dariusz Przysuszyński 1966 Poznań bieg 1963 metry
29 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM bieg na 10km
30 Dawid Broda 2008 Poznań bieg 1963 metry
31 Dobrochna Gałążewska 1982 Murowana Goślina bieg 1963 metry
32 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
33 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina Drużyna Park Dzieje NW5km
34 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
35 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 1963 metry
36 Emilia Adamiak 1985 Konin bieg 1963 metry
37 Ewa Szczerba 1979 Owinska bieg 1963 metry
38 Franciszek Czerwiński 1995 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
39 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
40 Hanna Kowalska 1984 Oborniki NW5km
41 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice bieg na 10km
42 Izabela Bitner 1960 Murowana Goślina NW5km
43 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg na 10km
44 Jacek Lipczyński 1978 Kozieglowy #inpostteam bieg na 10km
45 Jacek Pieczyński 1980 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
46 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
47 Jakub Paszkiewicz 2013 Murowana Goślina bieg 1963 metry
48 Jakub Borowski 2005 Biedrusko bieg na 10km
49 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
50 Jarosław Tomicki 1965 POZNAŃ bieg na 10km
51 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
52 Jeremiasz Nowakowski 2012 Poznań bieg 1963 metry
53 JOLANTA BARTCZAK 1964 Murowana Goślina NW5km
54 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
55 Julia Wojtkowiak 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
56 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ NW5km
57 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
58 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
59 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963 metry
60 Kamil Sikorski 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
61 Kamil Zieliński 2004 Biedrusko bieg na 10km
62 Kasia Wachowska 1984 Poznań Drużyna Park Dzieje NW5km
63 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Gałęscy Team bieg na 10km
64 Katarzyna Krugiełka 1984 Murowana Goślina NW5km
65 Kinga Frąckowiak 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
66 Kinga Siekacz 2004 Owińska Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
67 Klara Paszkiewicz 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
68 Klaudia Śron 2005 Złotniki Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
69 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW5km
70 KRZYSZTOF BROŃSKI 1990 MUROWANA GOŚLINA bieg na 10km
71 Laura Lisińska 2007 Wronki bieg 1963 metry
72 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina bieg na 10km
73 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
74 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
75 Magdalena Krugiełka 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
76 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
77 Malwina Pyszka 1997 Poznań Szary team NW5km
78 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg na 10km
79 Marcin Taisner 1982 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg na 10km
80 Marek Szuta 1966 Sarbka KAMA Run Czarnków bieg na 10km
81 Marek Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
82 MAREK BOGUSZ 1959 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg na 10km
83 Maria Stawińska 1994 Poznań bieg na 10km
84 Maria Broda 2010 Poznań bieg 1963 metry
85 Marianna Nowak 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
86 Mariusz JÓZEFIAK 1987 Poznan bieg na 10km
87 Marta Przysuszyńska 2004 Poznań bieg 1963 metry
88 Martyna Nowak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
89 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
90 Mateusz Broda 2011 Poznań bieg 1963 metry
91 Mateusz Magnuszewski 2005 Bolechowo Osiedle Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
92 Mateusz Nowakowski 2009 Poznań bieg 1963 metry
93 Matylda Wachowska 2009 Poznań Akademia Parku Dzieje NW5km
94 Małgorzata Stawińska 1971 Gołuski Drużyna Park Dzieje NW5km
95 Małgorzata Wróblewska 1974 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
96 Małgorzata Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
97 Michał Rakowicz 1974 Murowana Goślina bieg 1963 metry
98 Michał Kaczmarek 2015 Gniezno bieg 1963 metry
99 Michał Motyl 1991 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
100 Mikołaj Kamiński 1997 wągrowiec FauStmann bieg na 10km