"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Dystans
1 Mikołaj Wojtkowiak 2013 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
2 Jakub Paszkiewicz 2013 Murowana Goslina DziadekBiegaUltra bieg 1963 metry
3 Tomasz Gramacki 2012 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
4 Jeremiasz Nowakowski 2012 Poznań bieg 1963 metry
5 Tomasz Bitner 2012 Poznań bieg 1963 metry
6 Weronika Frankowska 2012 Jaracz bieg 1963 metry
7 Faustyna Licznerska 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
8 Julia Wojtkowiak 2011 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
9 Iga Gramacka 2010 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
10 Magdalena Krugiełka 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
11 Mateusz Nowakowski 2009 Poznań bieg 1963 metry
12 Jan Gramacki 2008 Rakownia bieg 1963 metry
13 Julia Krzyżaniak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
14 Laura Lisińska 2007 Wronki bieg 1963 metry
15 Hanna Walczak 2007 Murowana goślina bieg 1963 metry
16 Ryszard Licznerski 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
17 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
18 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963 metry
19 Rafał Kukawski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
20 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
21 Franciszek Czerwiński 1995 Poznań bieg 1963 metry
22 Szymon Meller 1995 Mściszewo bieg 1963 metry
23 Karolina Frankowska 1984 Jaracz bieg 1963 metry
24 Małgorzata Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
25 Agata Gramacka 1984 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
26 Marek Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
27 Artur Wojtkowiak 1983 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
28 Kamil Molenda 1982 Murowana Goslina dkms.pl bieg 1963 metry
29 Anna Konys 1980 Poznań bieg 1963 metry
30 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
31 Tomasz Nowakowski 1978 Poznań bieg 1963 metry
32 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 1963 metry
33 Artur Wróblewski 1977 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
34 Sławka Jaster-Rakowicz 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
35 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
36 Małgorzata Wróblewska 1974 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
37 Beata Musielska 197319731973 Murowana Goślina NW5km
38 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
39 ZBIGNIEW Czerwiński 1961 Poznań bieg 1963 metry
40 Ryszard Pomin 1956 Murowana Goślina bieg 1963 metry
41 Wanda Szcz 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
42 Tomasz Bartczak 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
43 Jakub Kowalczyk 1996 Murowana Goślina bieg na 10km
44 Andrzej Topolski 1984 Swarzędz bieg na 10km
45 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
46 Mikołaj Błażejewski 1955 Wągrowiec # Biegacze juniora runners team NW5km
47 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina ZA Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
48 Stanisław Wybierzyński 2006 Poznań bieg na 10km
49 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina bieg na 10km
50 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina NW5km
51 Jolanta Bartczak 1964 Murowana Goślina NW5km
52 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
53 Łukasz Tupko 1973 Złotoryjsko bieg na 10km
54 Tomasz Wachowski 1960 Poznań NW5km
55 Kamila Otto 1982 Oborniki bieg na 10km
56 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina # Biegacze juniora runners team NW5km
57 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
58 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
59 Aleksander Roszak 2005 Owińska Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
60 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 Natalia + bieg na 10km
61 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
62 Paweł Pomin 1992 Poznań addicted2fun bieg na 10km
63 Maria Motyl-Kowalczyk 1995 Murowana Goślina bieg na 10km
64 Krzysztof Bartczak 2002 Murowana Goślina bieg na 10km
65 Katarzyna Krugiełka 1984 Murowana Goślina NW5km
66 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak bieg na 10km
67 Tomasz Musielski 1973 Murowana Goślina NW5km
68 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
69 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina Dziadek Biega Ultra bieg na 10km
70 Jakub Borowski 2005 Biedrusko bieg na 10km
71 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM bieg na 10km
72 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina NW5km
73 Michał Motyl 1991 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
74 Małgorzata Jaroszko 1972 Oborniki bieg na 10km
75 Zuzanna Konieczna 1971 Budziejewo NW5km
76 Szczepan Gabryel 2006 Poznań Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
77 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run bieg na 10km
78 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg na 10km
79 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
80 Izabela Bitner 1960 Murowana Goślina NW5km
81 Bartosz Tabat 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
82 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
83 Agata Nowaczyk 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
84 Beata ROBAK 1971 MUROWANA GOSLINA KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
85 Szymon Popiak 2003 Koziegłowy Zs Bolechowo bieg na 10km
86 Bartek Łucki 2003 Kicin bieg na 10km
87 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
88 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
89 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań bieg na 10km
90 Piotr Stawiński 1966 Poznań Pro Patria bieg na 10km
91 Beata Deckert 1983 Kowanowko ------ bieg na 10km
92 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina Dziadek Biega Ultra bieg na 10km
93 Sebastian Mielczarek 1998 Gierałcice bieg na 10km
94 Katarzyna Patelska 1988 Łosiniec bieg na 10km
95 Kamila Kasperek 1983 Oborniki Ruukki bieg na 10km
96 Karol Przybylski 2003 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
97 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
98 Szymon Wójcik 2003 promnice bieg na 10km
99 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
100 Bożena Patan 1966 Murowana Goślina NW5km