"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans
1 Bartosz Wilczyński 1991 Murowana Goślina KS Sokoły Kostrzyn bieg na 10km
2 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
3 Katarzyna Krugiełka 1984 Murowana Goślina NW5km
4 Malwina Pyszka 1997 Poznań Szary team NW5km
5 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
6 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg na 10km
7 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina bieg na 10km
8 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 NATALIA / Park Dzieje bieg na 10km
9 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Gałęscy Team bieg na 10km
10 Kamil Zieliński 2004 Biedrusko bieg na 10km
11 Szczepan Gabryel 2006 Poznań Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
12 Alicja Sowińska 1986 Lubasz Nordic Walking Lubasz NW5km
13 Sebastian Mielczarek 1998 Gierałcice bieg na 10km
14 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
15 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
16 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
17 Antoni Czerwiński 1989 Murowana Goślina bieg na 10km
18 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
19 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg na 10km
20 TOMASZ BARTCZAK 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
21 Kamil Sikorski 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
22 Jarosław Tomicki 1965 POZNAŃ bieg na 10km
23 Szymon Popiak 2003 Koziegłowy bieg na 10km
24 Adam Błędzki 1997 Lubasz Dirty Sparrows bieg na 10km
25 Sławomir Proniński 1992 Poznań bieg na 10km
26 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
27 Beata Szary 1972 Murowana Goślina Szary team NW5km
28 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
29 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
30 Piotr Stawiński 1995 Poznań bieg na 10km
31 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań NW5km
32 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ bieg na 10km
33 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg na 10km
34 Beata Musielska 1973 Murowana Goślina NW5km
35 Agnieszka Psiuk 1975 Wiórek Wiórek biega NW5km
36 Kinga Frąckowiak 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
37 Mikołaj Kamiński 1997 wągrowiec FauStmann bieg na 10km
38 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina NW5km
39 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
40 Robert Orłowski 1988 Poznań Biegnę na Północ bieg na 10km
41 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina bieg na 10km
42 Stanisław Czerwiński 1998 POZNAŃ bieg na 10km
43 Jacek Lipczyński 1978 Kozieglowy #inpostteam bieg na 10km
44 JOLANTA BARTCZAK 1964 Murowana Goślina NW5km
45 Hanna Kowalska 1984 Oborniki NW5km
46 Tomasz Musielski 1977 Murowana Goślina NW5km
47 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
48 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg na 10km
49 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ NW5km
50 Małgorzata Stawińska 1971 Gołuski Drużyna Park Dzieje NW5km
51 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina Drużyna Park Dzieje NW5km
52 Beata Robak 1971 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
53 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice bieg na 10km
54 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
55 Wojciech Czerwiński 2005 Poznań bieg na 10km
56 Maria Stawińska 1994 Poznań bieg na 10km
57 BOŻENA PATAN 1966 MUROWANA GOŚLINA NW5km
58 Mariusz JÓZEFIAK 1987 Poznan bieg na 10km
59 Barbara Klepacka 1974 Murowana Goślina Drużyna Park Dzieje NW5km
60 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
61 MAREK BOGUSZ 1959 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg na 10km
62 Werka Motyl 1993 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
63 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
64 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
65 ROMAN BROŃSKI 1966 MUROWANA GOŚLINA bieg na 10km
66 Izabela Bitner 1960 Murowana Goślina NW5km
67 Dariusz Paprocki 1978 Murowana Goślina NW5km
68 Marek Szuta 1966 Sarbka KAMA Run Czarnków bieg na 10km
69 Wojciech Lis 1989 Oborniki FireBirds bieg na 10km
70 Mateusz Magnuszewski 2005 Bolechowo Osiedle Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
71 Anna Skołuda 1979 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg na 10km
72 Michał Motyl 1991 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
73 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
74 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
75 Tomasz Wachowski 1960 Poznań NW5km
76 Patrycja Szary 1997 Murowana Goślina Szary team NW5km
77 Kasia Wachowska 1984 Poznań Drużyna Park Dzieje NW5km
78 Marcin Taisner 1982 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg na 10km
79 Oskar Chojnacki 2004 Bolechowo Osiedle Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
80 Robert Siemianowski 1996 Wągrowiec bieg na 10km
81 Kinga Siekacz 2004 Owińska Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
82 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW5km
83 Bartłomiej Wojnowski 1983 Biedrusko bieg na 10km
84 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina Szary team bieg na 10km
85 Piotr Stawiński 1966 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
86 KRZYSZTOF BROŃSKI 1990 MUROWANA GOŚLINA bieg na 10km
87 Matylda Wachowska 2009 Poznań Akademia Parku Dzieje NW5km
88 Piotr Wrotynski 1969 Murowana Goślina Stowarzyszenie bieg na 10km
89 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM bieg na 10km
90 Jakub Borowski 2005 Biedrusko bieg na 10km
91 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
92 Paula Wojtasiewicz 2003 Czerwonak Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
93 Klaudia Śron 2005 Złotniki Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
94 Zbigniew Czerwiński 1961 Poznań bieg 1963 metry
95 Dariusz Przysuszyński 1966 Poznań bieg 1963 metry
96 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
97 Małgorzata Wróblewska 1974 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
98 Michał Rakowicz 1974 Murowana Goślina bieg 1963 metry
99 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
100 Sławomira Jaster-Rakowicz 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry