"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans
1 Wanda Szcz 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
2 Tomasz Bartczak 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
3 Jakub Kowalczyk 1996 Murowana Goślina bieg na 10km
4 Andrzej Topolski 1984 Swarzędz bieg na 10km
5 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
6 Mikołaj Błażejewski 1955 Wągrowiec # Biegacze juniora runners team NW5km
7 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina ZA Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
8 Stanisław Wybierzyński 2006 Poznań bieg na 10km
9 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina bieg na 10km
10 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina NW5km
11 Jolanta Bartczak 1964 Murowana Goślina NW5km
12 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
13 Łukasz Tupko 1973 Złotoryjsko bieg na 10km
14 Tomasz Wachowski 1960 Poznań NW5km
15 Kamila Otto 1982 Oborniki bieg na 10km
16 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina # Biegacze juniora runners team NW5km
17 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
18 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
19 Aleksander Roszak 2005 Owińska Klub Sportowy ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
20 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 Natalia + bieg na 10km
21 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
22 Paweł Pomin 1992 Poznań addicted2fun bieg na 10km
23 Maria Motyl-Kowalczyk 1995 Murowana Goślina bieg na 10km
24 Krzysztof Bartczak 2002 Murowana Goślina bieg na 10km
25 Katarzyna Krugiełka 1984 Murowana Goślina NW5km
26 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak bieg na 10km
27 Tomasz Musielski 1973 Murowana Goślina NW5km
28 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
29 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina Dziadek Biega Ultra bieg na 10km
30 Jakub Borowski 2005 Biedrusko bieg na 10km
31 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM bieg na 10km
32 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina NW5km
33 Michał Motyl 1991 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
34 Małgorzata Jaroszko 1972 Oborniki bieg na 10km
35 Zuzanna Konieczna 1971 Budziejewo NW5km
36 Szczepan Gabryel 2006 Poznań Klasy Mundurowe ZS Bolechowo bieg na 10km
37 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run bieg na 10km
38 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg na 10km
39 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
40 Izabela Bitner 1960 Murowana Goślina NW5km
41 Bartosz Tabat 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
42 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
43 Agata Nowaczyk 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
44 Beata ROBAK 1971 MUROWANA GOSLINA KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
45 Szymon Popiak 2003 Koziegłowy Zs Bolechowo bieg na 10km
46 Bartek Łucki 2003 Kicin bieg na 10km
47 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
48 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
49 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań bieg na 10km
50 Piotr Stawiński 1966 Poznań Pro Patria bieg na 10km
51 Beata Deckert 1983 Kowanowko ------ bieg na 10km
52 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina Dziadek Biega Ultra bieg na 10km
53 Sebastian Mielczarek 1998 Gierałcice bieg na 10km
54 Katarzyna Patelska 1988 Łosiniec bieg na 10km
55 Kamila Kasperek 1983 Oborniki Ruukki bieg na 10km
56 Karol Przybylski 2003 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
57 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
58 Szymon Wójcik 2003 promnice bieg na 10km
59 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
60 Bożena Patan 1966 Murowana Goślina NW5km
61 Danuta Kaszarek 1974 Murowana Goslina NW5km
62 Tomasz Durzewski 1993 Rokietnica bieg na 10km
63 Łukasz Kruk 1982 Skoki bieg na 10km
64 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
65 Kacper Pędziński 2003 Murowana Goślina bieg na 10km
66 Kamil Zieliński 2004 Biedrusko bieg na 10km
67 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
68 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
69 Dariusz Paprocki 1978 Murowana Goślina NW5km
70 Marta_Pawlicka02@wp.pl Pawlicka 2002 Murowana NW5km
71 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
72 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
73 Żaneta Kamińska 1975 Oborniki Ruukki bieg na 10km
74 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg na 10km
75 Julia Płaczkowska 2006 Skoki bieg na 10km
76 Artur Tomczak 1984 Bogdanowo bieg na 10km
77 Ryszard Pomin 1956 Murowana Goślina bieg 1963 metry
78 ZBIGNIEW Czerwiński 1961 Poznań bieg 1963 metry
79 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
80 Beata Musielska 197319731973 Murowana Goślina NW5km
81 Małgorzata Wróblewska 1974 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
82 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
83 Sławka Jaster-Rakowicz 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
84 Artur Wróblewski 1977 Oborniki FireBirds bieg 1963 metry
85 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 1963 metry
86 Tomasz Nowakowski 1978 Poznań bieg 1963 metry
87 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
88 Anna Konys 1980 Poznań bieg 1963 metry
89 Kamil Molenda 1982 Murowana Goslina dkms.pl bieg 1963 metry
90 Artur Wojtkowiak 1983 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
91 Marek Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
92 Agata Gramacka 1984 Rakownia Orientacja na Rakownię bieg 1963 metry
93 Małgorzata Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
94 Karolina Frankowska 1984 Jaracz bieg 1963 metry
95 Szymon Meller 1995 Mściszewo bieg 1963 metry
96 Franciszek Czerwiński 1995 Poznań bieg 1963 metry
97 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
98 Rafał Kukawski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
99 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963 metry
100 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry