"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans
1 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963 metry
2 Hanna Walczak 2007 Murowana goślina bieg 1963 metry
3 Tomasz Bartczak 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
4 Jakub Kowalczyk 1996 Murowana Goślina bieg na 10km
5 Ryszard Pomin 1956 Murowana Goślina bieg 1963 metry
6 Andrzej Topolski 1984 Swarzędz bieg na 10km
7 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
8 Stanisław Wybierzyński 2006 Poznań bieg na 10km
9 Faustyna Licznerska 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
10 Małgorzata Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
11 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina bieg na 10km
12 Laura Lisińska 2007 Wronki bieg 1963 metry
13 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina NW5km
14 Jolanta Bartczak 1964 Murowana Goślina NW5km
15 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
16 Łukasz Tupko 1973 Złotoryjsko bieg na 10km
17 Mateusz Nowakowski 2009 Poznań bieg 1963 metry
18 Tomasz Wachowski 1960 Poznań NW5km
19 Kamila Otto 1982 Oborniki bieg na 10km
20 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
21 Maria Motyl-Kowalczyk 1995 Murowana Goślina bieg na 10km
22 Krzysztof Bartczak 2002 Murowana Goślina bieg na 10km
23 Katarzyna Krugiełka 1984 Murowana Goślina NW5km
24 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak bieg na 10km
25 Jeremiasz Nowakowski 2012 Poznań bieg 1963 metry
26 Tomasz Musielski 1973 Murowana Goślina NW5km
27 Rafał Kukawski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
28 Jakub Borowski 2005 Biedrusko bieg na 10km
29 Marek Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
30 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina NW5km
31 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
32 Anna Konys 1980 Poznań bieg 1963 metry
33 Magdalena Krugiełka 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
34 Weronika Frankowska 2012 Jaracz bieg 1963 metry
35 Małgorzata Jaroszko 1972 Oborniki bieg na 10km
36 Beata Musielska 197319731973 Murowana Goślina NW5km
37 Szymon Meller 1995 Mściszewo bieg 1963 metry
38 Zuzanna Konieczna 1971 Budziejewo NW5km
39 Jan Gramacki 2008 Rakownia bieg 1963 metry
40 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg na 10km
41 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
42 Izabela Bitner 1960 Murowana Goślina NW5km
43 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
44 Karolina Frankowska 1984 Jaracz bieg 1963 metry
45 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
46 Agata Nowaczyk 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
47 Bartek Łucki 2003 Kicin bieg na 10km
48 Sławka Jaster-Rakowicz 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
49 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań bieg na 10km
50 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
51 Sebastian Mielczarek 1998 Gierałcice bieg na 10km
52 Katarzyna Patelska 1988 Łosiniec bieg na 10km
53 Szymon Wójcik 2003 promnice bieg na 10km
54 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
55 Bożena Patan 1966 Murowana Goślina NW5km
56 Danuta Kaszarek 1974 Murowana Goslina NW5km
57 Tomasz Durzewski 1993 Rokietnica bieg na 10km
58 Franciszek Czerwiński 1995 Poznań bieg 1963 metry
59 Tomasz Nowakowski 1978 Poznań bieg 1963 metry
60 Łukasz Kruk 1982 Skoki bieg na 10km
61 Tomasz Bitner 2012 Poznań bieg 1963 metry
62 Kacper Pędziński 2003 Murowana Goślina bieg na 10km
63 Kamil Zieliński 2004 Biedrusko bieg na 10km
64 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
65 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
66 Dariusz Paprocki 1978 Murowana Goślina NW5km
67 Marta_Pawlicka02@wp.pl Pawlicka 2002 Murowana NW5km
68 Julia Krzyżaniak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
69 ZBIGNIEW Czerwiński 1961 Poznań bieg 1963 metry
70 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
71 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
72 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg na 10km
73 Julia Płaczkowska 2006 Skoki bieg na 10km
74 Artur Tomczak 1984 Bogdanowo bieg na 10km
75 Ryszard Licznerski 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
76 Beata Deckert 1983 Kowanowko ------ bieg na 10km
77 Wanda Szcz 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
78 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
79 Bartosz Tabat 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
80 Beata ROBAK 1971 MUROWANA GOSLINA KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
81 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
82 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
83 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
84 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
85 Kamil Molenda 1982 Murowana Goslina dkms.pl bieg 1963 metry
86 Mikołaj Wojtkowiak 2013 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
87 Michał Motyl 1991 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
88 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
89 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
90 Artur Wojtkowiak 1983 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
91 Julia Wojtkowiak 2011 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
92 Piotr Stawiński 1966 Poznań Pro Patria bieg na 10km
93 Paweł Pomin 1992 Poznań addicted2fun bieg na 10km
94 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM bieg na 10km
95 Kamila Kasperek 1983 Oborniki Ruukki bieg na 10km
96 Żaneta Kamińska 1975 Oborniki Ruukki bieg na 10km
97 Karol Przybylski 2003 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
98 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run bieg na 10km
99 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
100 Kaja Miler 2005 Murowana Goślina ZA Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km