"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans
1 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
2 Błażej Adamiak 1983 Konin bieg 1963 metry
3 Mateusz Broda 2011 Poznań bieg 1963 metry
4 Katarzyna Krugiełka 1984 Murowana Goślina NW5km
5 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg na 10km
6 Martyna Nowak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
7 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina bieg na 10km
8 Laura Lisińska 2007 Wronki bieg 1963 metry
9 Kamil Zieliński 2004 Biedrusko bieg na 10km
10 Sebastian Mielczarek 1998 Gierałcice bieg na 10km
11 Tomasz Nowakowski 1978 Poznań bieg 1963 metry
12 Emilia Adamiak 1985 Konin bieg 1963 metry
13 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 1963 metry
14 Antoni Czerwiński 1989 Murowana Goślina bieg na 10km
15 Agnieszka Somerfeld 1968 Murowana Goślina NW5km
16 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg na 10km
17 Marianna Nowak 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
18 TOMASZ BARTCZAK 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
19 Julia Wojtkowiak 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
20 Kamil Sikorski 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
21 Zofia Pietkiewicz 2011 Murowana Goślina bieg 1963 metry
22 Jarosław Tomicki 1965 POZNAŃ bieg na 10km
23 Szymon Popiak 2003 Koziegłowy bieg na 10km
24 Sławomir Proniński 1992 Poznań bieg na 10km
25 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
26 Mateusz Nowakowski 2009 Poznań bieg 1963 metry
27 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
28 Michał Kaczmarek 2015 Gniezno bieg 1963 metry
29 Franciszek Czerwiński 1995 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
30 Klara Paszkiewicz 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
31 Piotr Stawiński 1995 Poznań bieg na 10km
32 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań NW5km
33 Anna Przysuszyńska 2006 Poznań bieg 1963 metry
34 Beata Musielska 1973 Murowana Goślina NW5km
35 Monika Wietrzynska 1970 Murowana Goślina bieg 1963 metry
36 Paulina Chruścicka 1998 Murowana Goślina NW5km
37 Jeremiasz Nowakowski 2012 Poznań bieg 1963 metry
38 Wojciech Kaczmarek 2015 Gniezno bieg 1963 metry
39 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina bieg na 10km
40 Stanisław Czerwiński 1998 POZNAŃ bieg na 10km
41 Małgorzata Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
42 Marek Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
43 JOLANTA BARTCZAK 1964 Murowana Goślina NW5km
44 Piotr Przysuszyński 2007 Poznań bieg 1963 metry
45 Hanna Kowalska 1984 Oborniki NW5km
46 Tomasz Musielski 1977 Murowana Goślina NW5km
47 Wojtek Malinowski 2012 Murowana Goślina bieg 1963 metry
48 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice bieg na 10km
49 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
50 Wojciech Czerwiński 2005 Poznań bieg na 10km
51 Dobrochna Gałążewska 1982 Murowana Goślina bieg 1963 metry
52 Maria Stawińska 1994 Poznań bieg na 10km
53 BOŻENA PATAN 1966 MUROWANA GOŚLINA NW5km
54 Ewa Szczerba 1979 Owinska bieg 1963 metry
55 Dariusz Przysuszyński 1966 Poznań bieg 1963 metry
56 Mariusz JÓZEFIAK 1987 Poznan bieg na 10km
57 Adrian Dariusz Badziński 1989 Opalenica bieg 1963 metry
58 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
59 Jakub Paszkiewicz 2013 Murowana Goślina bieg 1963 metry
60 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 1963 metry
61 Maciej Turek 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
62 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
63 Zbigniew Czerwiński 1961 Poznań bieg 1963 metry
64 Wojciech Gałążewski 2009 Murowana Goślina bieg 1963 metry
65 ROMAN BROŃSKI 1966 MUROWANA GOŚLINA bieg na 10km
66 Izabela Bitner 1960 Murowana Goślina NW5km
67 Rafał Kukawski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
68 Mikołaj Wojtkowiak 2013 Murowana Goślina bieg 1963 metry
69 Dariusz Paprocki 1978 Murowana Goślina NW5km
70 Zuza Radomska 2008 Murowana Goślina bieg 1963 metry
71 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
72 Dawid Broda 2008 Poznań bieg 1963 metry
73 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
74 Tomasz Wachowski 1960 Poznań NW5km
75 Michał Rakowicz 1974 Murowana Goślina bieg 1963 metry
76 SZYMON BROŃSKI 2007 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
77 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
78 Marta Przysuszyńska 2004 Poznań bieg 1963 metry
79 Robert Siemianowski 1996 Wągrowiec bieg na 10km
80 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW5km
81 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
82 Bartłomiej Wojnowski 1983 Biedrusko bieg na 10km
83 Miłosz Adamiak 2015 Konin bieg 1963 metry
84 Maria Broda 2010 Poznań bieg 1963 metry
85 Magdalena Krugiełka 2010 Murowana Goślina bieg 1963 metry
86 Sławomira Jaster-Rakowicz 1975 Murowana Goślina bieg 1963 metry
87 KRZYSZTOF BROŃSKI 1990 MUROWANA GOŚLINA bieg na 10km
88 Kalina Lisińska 2004 Wronki bieg 1963 metry
89 Weronika Migas Malinowska 1984 Murowana Goślina bieg 1963 metry
90 Jakub Borowski 2005 Biedrusko bieg na 10km
91 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
92 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
93 Stanisław Pieczyński 2008 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
94 Piotr Pieczyński 2012 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
95 Beata Robak 1971 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
96 Jacek Pieczyński 1980 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
97 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
98 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
99 Adam Błędzki 1997 Lubasz Dirty Sparrows bieg na 10km
100 Marcin Taisner 1982 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg na 10km