"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
2 Monika Antkowiak 1987 Murowania Goślina Dzikie Małże bieg na 10km
3 Michal Antkowiak 1986 Murowania Goślina Dzikie Małże bieg na 10km
4 Tomasz Bartczak 1960 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
5 Jolanta Bartczak 1964 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
6 Tomasz Bitner 2008 Poznań PARK DZIEJE bieg 1963 metry
7 Maciej Bocheński 1980 Poznań FTI Racing Team bieg na 10km
8 Urszula Borowiak 1973 Czerwonak bieg 1963 metry
9 Marcin Błoszyk 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
10 Zofia Cabańska 2002 Poznań ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
11 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
12 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina bieg na 10km
13 Marzena Czarnecka 1980 Rakownia bieg na 10km
14 Antoni Czerwiński 1989 Murowana Goślina bieg na 10km
15 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
16 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
17 Kacper Dutkowski 1998 Murowana Goślina bieg 1963 metry
18 Bogusia Friebe 1986 Murowana Goślina bieg na 10km
19 Joanna Gabryel 2007 Dopiewo 5 PŻDH bieg 1963 metry
20 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Dzikie Małże bieg na 10km
21 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina SP 2 Murowana Goślina bieg 1963 metry
22 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Dzikie Małże bieg na 10km
23 Amelia Gmur 2002 Dąbrówka 5 PŻDH bieg 1963 metry
24 Filip Gruszczyński 2002 Owińska ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
25 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
26 Maria Gładyś 2006 Poznań 5 PŻDH bieg 1963 metry
27 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina NW5km
28 Jagoda Henclewska 2003 Murowana Goślina bieg 1963 metry
29 Zbigniew Henclewski 2002 Murowana Goślina bieg 1963 metry
30 Irena Henkelman 1972 Kamińsko KB GEPARD bieg na 10km
31 Zdzislaw Henkelman 1963 Kaminsko KB GEPARD bieg na 10km
32 Joanna Hlożek 1979 Skoki Hart Skoki bieg na 10km
33 Gabrysia Hudziak 2005 Tulce 5 PŻDH bieg 1963 metry
34 Basia Hudziak 2007 Tulce 5 PŻDH bieg 1963 metry
35 Mirosław Jasiński 1965 Skoki Hart Skoki bieg na 10km
36 jadwiga jena 1958 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY NW5km
37 krzysztof jena 1956 pniewy Postęp Pniewy Team bieg na 10km
38 Maria Jerzakowska 1960 Murowana Goślina NW5km
39 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice bieg na 10km
40 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina Dizkie Małże bieg na 10km
41 Szymon Kasprowicz 1970 Puszczykowo bieg na 10km
42 TOMEK KASPRZAK 1976 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-)) bieg na 10km
43 Marek Kasprzak 1984 Rogoźno bieg 1963 metry
44 FRANEK KASPRZAK 2004 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-)) bieg na 10km
45 Błażej Kaźmierczak 1988 Koziegłowy bieg 1963 metry
46 Anna Kaźmierczak 1994 Koziegłowy bieg 1963 metry
47 Basia Klepacka 1974 Murowana Goślina Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
48 Paweł Koczewski 1965 Poznań Maltańska Grupa Biegowa bieg na 10km
49 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
50 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina bieg na 10km
51 Dawid Krakowiak 2001 Ludomy bieg 1963 metry
52 Jarosław Krakowiak 1971 Ludomy bieg 1963 metry
53 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
54 Kinga Kubiatowicz 1980 Skoki Hart Skoki bieg na 10km
55 Grzegorz Kucharczyk 1963 Murowana Goślina bieg na 10km
56 Rafał Kukawski 1998 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
57 Szymon Kukuła 1994 Oborniki bieg na 10km
58 Natalia Kutzner 1986 Murowana Goślina Daleko jeszcze? NW5km
59 Jan Kużaj 2008 Dąbrówka Wyprawy z Tatą bieg 1963 metry
60 Magdalena Kużaj 1958 Ostrzeszów NW5km
61 Sławomir Kużaj 1986 Dąbrówka Wyprawy z Tatą bieg na 10km
62 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina bieg na 10km
63 Ewa Liberacka Kopytek 1980 Murowana Goślina Dzikie Małże bieg na 10km
64 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
65 Ryszard Licznerski 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
66 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
67 Setha Long-Kucharczyk 1970 Murowana Goślina bieg na 10km
68 Wojciech Maciaczyk 1986 Poznań Wyprawy z Tatą bieg na 10km
69 Krzysztof Maćkowiak 1963 Poznań Maltańska Grupa Biegowa bieg na 10km
70 Barbara Macuga 2007 Skórzewo 5 PŻDH bieg 1963 metry
71 Paweł Madaj 1964 Murowana Goślina Madaj Team bieg na 10km
72 Marysia Madura 2002 Czerwonak ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
73 Karol Matysiak 1974 Poznań bieg 1963 metry
74 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goślina Daleko jeszcze? NW5km
75 Daria Mielcarek 1991 Skoki Hart Skoki bieg na 10km
76 Sebastian Mielcarek 1988 Skoki Hart Skoki bieg na 10km
77 Wiktor Mierzejewski 2005 Murowania Goślina bieg 1963 metry
78 Maria Mizerny 2007 Dopiewo 5 PŻDH bieg 1963 metry
79 Tomasz Modrzejewski 1979 Rakownia bieg na 10km
80 Kamil Molenda 1982 Murowana Goslina dkms.pl bieg 1963 metry
81 Werka Motyl 1993 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
82 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina Drużyna Park Dzieje bieg 1963 metry
83 Barbara Nadolska-Bocheńska 1985 Murowana Goślina SKS Oborniki / KB Geprd bieg na 10km
84 Karolina Najder 2006 Luboń 5 PŻDH bieg 1963 metry
85 Maja Maria Nowak 2005 Murowana Goślina NW5km
86 Martyna Nowak 2007 Murowana Goślina bieg 1963 metry
87 Edyta Nowakowska 1980 Poznań bieg 1963 metry
88 Tomasz Nowakowski 1978 Poznań bieg 1963 metry
89 Julia Nowicka 2000 Skoki ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
90 Julia Olszewska 2003 Witkowo NW5km
91 Justyna Olszewska 1982 Witkowo NW5km
92 Marek Olszewski 2005 Witkowo bieg na 10km
93 Przemysław Osiński 1991 Poznań bieg na 10km
94 Dariusz Paprocki 1978 Murowana Goślina NW5km
95 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murawana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
96 Klara Paszkiewicz 1998 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
97 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
98 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
99 Julia Piechocka 2005 Rogoźno bieg 1963 metry
100 Robert Pietek 1972 Murowana Goślina Ofix.pl Bike Team bieg na 10km
101 Sebastian Pol 1987 Rakownia bieg na 10km
102 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg na 10km
103 Zuzanna Radomska 2007 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
104 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
105 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
106 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
107 Beata Robak 1971 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
108 Wojciech Rorot 1973 Biedrusko bieg na 10km
109 Jakub Różewicz 2000 Murowa Goślina ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
110 Kacper Różewicz 2001 Murowana Goślina ZA Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
111 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg na 10km
112 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina bieg na 10km
113 Maja Schraube 2000 Murowana Goślina AZS Olimpia Poznań bieg na 10km
114 Marcel Schulz 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
115 Katarzyna Sebzda 1992 Murowania Goślina bieg 1963 metry
116 Natalia Siebert 2000 Murowana Goślina ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
117 Tomasz Skrzypczak 1980 Murowana Goślina bieg na 10km
118 Małgorzata Sokółka 1977 Kwilcz bieg na 10km
119 tomasz statnik 1953 biedrusko NW5km
120 genowefa statnik 1952 biedrusko NW5km
121 Małgorzata Stawińska 1971 Gołuski NW5km
122 Maria Stawinska 1994 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg na 10km
123 Piotr Stawiński 1966 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
124 Sławomir Stelmaszewski 1977 Kwilcz bieg na 10km
125 Kuba Strugarek 1990 Murowana Goślina Tańczący z chipami bieg na 10km
126 Alina Strugarek 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
127 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Murowana Goślina bieg na 10km
128 Krzysztof Szymański 1990 Murowana Goślina Tańczący z chipami bieg na 10km
129 Pola Szymczak 2003 Dąbrówka 5 PŻDH bieg 1963 metry
130 Elżbieta Szymczak 1959 Murowana Goślina ILT TEAM bieg na 10km
131 Krystian Talar 2002 Bolechowo Osiedle ZS Bolechowo Klasy Mundurowe bieg na 10km
132 Damian Torba 1986 Suchy las bieg na 10km
133 Waldemar Warguła 1980 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
134 Wiesiek Wlaszczyk 1969 Pobiedziska bieg na 10km
135 Adriana Wojtkowiak 1985 Murowana Goślina 2011 bieg 1963 metry
136 Artur Wojtkowiak 1983 Murowana Goślina bieg na 10km
137 wiktoria wozniak 2001 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY NW5km
138 Tomek Wrąbel 1978 Poznań bieg na 10km
139 Agata Wyza 1984 Murowana Goślina 1984 NW5km
140 Joanna Zboralska 1976 Poznań bieg na 10km
141 Julia Zboralska 2000 Poznań bieg na 10km
142 Maciej Żukowski 1975 Suchy Las NW5km
143 Bożena Łącka 1976 Nowe Miasto nad Wartą Phytopharm TEAM bieg 1963 metry
144 Ignacy Łącki 2006 Nowe Miasto nad Wartą Phytopharm TEAM bieg 1963 metry
145 Iwona Łączkowska 1970 Chludowo bieg 1963 metry
146 Dobrochna Łączkowska 2008 Chludowo bieg 1963 metry
147 Natalia Łączkowska 2002 Chludowo bieg 1963 metry
148 Mikołaj Łączkowski 1997 Chludowo bieg 1963 metry
149 Wojciech Łączkowski 1968 Chludowo bieg 1963 metry
150 Jadwiga Łęcka 2007 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
151 Maria Łęcka 1968 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
152 Tomasz Łęcki 1966 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
153 Jan Łęcki 2005 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
154 Kasia Łucewicz 2006 Poznań 5 PŻDH bieg 1963 metry