Lista startowa - VIII OGÓLNOPOLSKI BIEG NIEZŁOMNYCH

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Opłata
1 Marcin Betke 1983 Kruszyn Bieg 10km
2 Dawid Boniśniak 1980 Łochowice Czapla BB Bieg 10km
3 Oskar Borkowski 2000 Bydgoszcz Bieg 5km
4 Justyna Burzyńska 1984 Mogilno Bieg 5km
5 Zenon Byczkowski 1965 Murowaniec indywidualnie Bieg 5km
6 Miłosz Byczkowski 2007 Murowaniec indywidualnie Bieg 5km
7 Marcin Ciesiółka 1983 Bydgoszcz Bieg 5km
8 Łukasz Ćwik 1980 Bydgoszcz Bieg 10km
9 Patrycja Dalidowicz-Kaczanowska 1984 Bydgoszcz UKS CZAPLA Bieg 5km
10 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły Bieg 10km
11 Aleksandra Glaza 1974 Ciele UKS Czapla Białe Błota Bieg 5km
12 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 5km
13 Katarzyna Goza 1980 Białe błota UKS CZAPLA Bieg 5km
14 Adrianna Jabłońska 2004 Murowaniec UKS CZAPLA Bieg 5km
15 Kinga Janka 1979 Ciele UKS CZAPLA Bieg 5km
16 Arkadiusz Jully 1978 Brzoza Bieg 10km
17 Piotr Kasprowicz 1982 Bydgoszcz JW 1515 Bieg 10km
18 Agnieszka Korach 1980 Łochowo UKS Czapla Białe Błota Bieg 5km
19 Piotr Korach 1980 Łochowo UKS Czapla Białe Błota Bieg 5km
20 Kajetan Korach 2008 Łochowo UKS Czapla Białe Błota Bieg 5km
21 Jacek Kowalski 1977 Bydgoszcz Bieg 5km
22 Bartosz Kryske 1985 BIAŁE BŁOTA Spójnia Białe Błota Bieg 10km
23 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota Bieg 10km
24 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza Bieg 10km
25 Grzegorz Liwoch 1967 Osielsko Bieg 5km
26 Przemysław Marciniak 1982 Bydgoszcz Bieg 10km
27 Piotr Markiel 1981 Bydgoszcz Bieg 10km
28 Izabela Muszyńska 1963 Bukowiec - Bieg 5km
29 Remigiusz Rybak 1977 Białe Błota TRISPACE/TREK Bieg 10km
30 MAREK RYDLEWSKI 1970 CIELE RUN BYDGOSZCZ Bieg 5km
31 Tomasz Siekierski 1978 Solec Kujawski ProNatura Bydgoszcz Bieg 10km
32 Olgierd Sierant 2007 Białe Błota UKS Czapla Białe Błota Bieg 5km
33 Justyna Sitarska 1979 Łochowo UKS CZAPLA Bieg 5km
34 Tomasz Sitarski 1981 Łochowo UKS CZAPLA Bieg 5km
35 Monika Strzyżowska 1979 Bydgoszcz Bieg 5km
36 Paweł Strzyżowski 1977 Bydgoszcz Bieg 5km
37 Sandra Witkiewicz-Łukaszek 1991 Czarnówczyn Bieg 5km
38 Jakub Wyczislok 1994 Białe Błota Bieg 5km
39 Wojciech Włodarczyk 1964 Bydgoszcz Bieg 5km
40 Marek Łukaszek 1987 Czarnówczyn Bieg 5km