Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2022 - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
101 Martyna Illmann 2000 Czerwonak
102 Paweł Herot 1994 Potrzanowo
103 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki Sks Oborniki
104 Adriana Grzybowska 1969 Poznań
105 Łukasz Grycman 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
106 Magdalena Grycman 1979 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
107 Damian Grabowski 1985 Gruszczyn
108 Tomasz Golon 1980 Poznań Kapitan Bomba Team
109 Robert Gadziński 1975 Krosinko
110 Agnieszka Fryśna 1994 Leszno
111 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
112 Bartosz Eleganczyk 1982 Bolechówko Mafia T
113 Michał Elegańczyk 1979 Owinska Mafia T
114 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
115 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
116 Mariusz Dymarski 1973 Czerwonak Aktywni Razem
117 Anita Dopierała 1976 Poznań brak
118 Adam Domurat 1991 Bolechówko
119 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
120 Sławomir Dębczyński 1974 Dębogóra Enduhub
121 Jarosław Czerwiński 1959 Czerwonak
122 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali
123 Dorota Brzozowska 1999 Poznań
124 Marcin Brzostowski 1979 Lusówko MBM PROJEKT
125 Natalia Brzezińska 1993 Potasze
126 Damian Borysiak 1994 Poznań Rataje
127 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
128 Marcin Białczyk 1987 Rościmin Carlsberg Shared Services
129 Sylwia Berlińska 1977 Czerwonak
130 Grzegorz Balcerek 1988 Cerekwica
131 Paweł Bąk 1989 Rynarzewo Carlsberg Shared Services
132 Piotr Auguścik 1972 Kórnik KS POSNANIA
133 Adrian Adamek 1988 Poznań Poznań