Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2021 - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Paweł Łupkowski 1980 Poznań Naramowice Biegają
2 Karol Zakrzewski 1983 Poznań KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
3 Agnieszka Wyrwińska 1981 Jarocin
4 Michał Wucki 1979 Gniezno
5 Marek Wolski 1989 Opalenica
6 Grzegorz Wojtczak 1983 wrocław
7 Kalina Wiśniewska 1984 Owińska Owińska
8 Adrian Wegner 1991 Poznan
9 Łukasz Waszak 1983 Czerwonak Czerwonak Biega
10 Łukasz Walkowiak 1997 Miękowo #Charty_Jarka
11 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night
12 Andrzej Tyra 1969 Promnice
13 Piotr Turowicz 1975 Bolechówko
14 Piotr Tartanus 1972 Warszawa Power Training
15 Małgorzata Słaby 1980 Gorzów Wlkp. Dziki z Gorzowa
16 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. Dziki z Gorzowa
17 Aleksandra Szkudniewska 1991 Koziegłowy
18 Tomasz Szczyrba 1970 Koziegłowy
19 Rafał Szczap 1993 poznań
20 Dominik Świtała 1998 Góra Pobiedziska Running Team
21 Małgorzata Stępień 1982 Miękowo Sportowy Team Żabki
22 Agnieszka Stachowiak 1969 POZNAŃ
23 Krzysztof Solarek 1987 Gorzów Wilekopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
24 Roman Sobstyl 1976 Bolechówko sobstyl.com
25 Barbara Skaczkowska 1980 Warszawa
26 Arkadiusz Siwek 1995 Złotniki
27 Maciej Siodła 1975 Czerwonak
28 Adrian Sierzant 1989 Poznań S-brothers
29 Paweł Siatecki 1992 Poznań
30 Bratek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
31 Marcin Sarzynski 1989 Poznan Hangar
32 Sławomir Sajnaj 1978 Bolechowo Dbam o jelita
33 Piotr Rostek 1961 Jelonek
34 Tomasz Rostecki 1968 Złotniki AGA RUN
35 Paweł Rogowski 1994 Poznań
36 Ariel Restel 1982 Owińska Mafia T
37 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań
38 Mariusz Piesik 1959 Kliny Celironman - Triathlon Club
39 Marcin Perkowski 1983 Góra
40 Piotr Perkowski 1985 Tarnowo Podgórne
41 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Wiocha Biega
42 Krzysztof Padoł 1979 Owińska
43 Robert Oksza-Skibiński 1973 Skoki
44 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
45 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Ba-Mar Mosina
46 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki
47 Pawel Muchowicz 1974 Poznań
48 Marta Mrowińska 1974 Mosina FTI Racing Team
49 Tomasz Michalak 1978 Komorniki Komorniki MTB Team
50 Izabela Michalak 1979 Komorniki Komorniki MTB Team
51 Bartłomiej Marciniak 1997 Bolechówko
52 Jacek Lipczyński 1978 Koziegłowy
53 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team
54 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań
55 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_
56 Piotr Kurek 1981 Kicin KS POSNANIA
57 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki
58 Dominika Kujath 1984 Poznań
59 Bartosz Kubasik 1975 Poznań
60 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
61 Tomasz Krystkowiak 1995 Poznań
62 Paweł Krych 1979 Poznań
63 Jakub Krych 1982 Poznań KP Żaglica Poznań
64 Tomasz Krupa 1981 Wiry
65 Edward Królikowski 1970 Plewiska KS POSNANIA
66 Cezary Korzeniewski 1990 Poznań IN-SOFTWARE
67 Piotr Klupczynski 1992 Murowana Goślina MERX team Wągrowiec
68 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy
69 Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak
70 Filip Kiejnih 1993 Oborniki #Balbinateam
71 Piotr Kapciński 1984 Poznań
72 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina
73 PAWEL Jazikowski 1972 Poznań
74 Magdalena Jaskółka 1980 Warszawa Power Training
75 Michał Jasiński 1975 Gorzów Wielkopolski
76 DARIUSZ JANYGA 1966 WIRY KS Warta Poznań
77 Sylwia Janoś 1974 Czerwonak
78 Marek Jankowski 1982 Poznań LIPTON TEAM
79 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Czerwonak Biega
80 Łukasz Jagielski 1992 Poznań Jokersi
81 Agnieszka Jackowiak 1985 Śrem Runner's Power
82 Izabela Jabłońska 1981 Kliny
83 Jacek Horszczaruk 1967 Warszawa Jożin z Bażin
84 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki SKS Obornkki
85 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak Czerwonak
86 Łukasz Grycman 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
87 Magdalena Grycman 1979 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
88 Krzysztof Gorynia 1974 Poznań Amator
89 Maciej Gorczyca 1990 Poznań
90 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
91 Zenon Filipowski 1973 Komorniki SCIM / WTriTeam
92 Bartosz Elegańczyk 1982 Bolechówko Mafia T
93 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
94 Dominik Dura 1991 Poznań
95 Iga Dubiec 2002 Skwierzyna KLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAM
96 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
97 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska / DomData Run Team
98 JAROSŁAW CZERWIŃSKI 1959 CZERWONAK
99 Marcin Czarkowski 1988 Poznań Pędzące Żółwie
100 Natalia Czajkowska 1985 Poznań