Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2022 - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
1 Tomasz Rostecki 1968 Złotniki TRI SUCHY LAS
2 Arkadiusz Siwek 1995 Złotniki Fehlau Run Team
3 Anna Pastusiak 1994 Zalasewo
4 Dariusz Jarzębowski 1981 Włocławek
5 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki
6 Tomasz Krupa 1981 Wiry Klub Błyskawicznego Kalosza
7 Magdalena Jaskółka 1980 Warszawa Power Training
8 Piotr Tartanus 1972 Warszawa Power Training
9 Łukasz Grycman 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
10 Magdalena Grycman 1979 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
11 Piotr Kłosowski 1971 Świdwin
12 Krzysztof Kaźmierczak 1975 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz
13 Bartek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
14 Paweł Bąk 1989 Rynarzewo Carlsberg Shared Services
15 Tomasz Michalak 1978 Rosnówko Komorniki MTB Team
16 Izabela Michalak 1979 Rosnówko Komorniki MTB Team
17 Marcin Białczyk 1987 Rościmin Carlsberg Shared Services
18 Andrzej Tyra 1969 Promnice
19 Joanna Przybysz 1982 Poznań
20 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team
21 Vincent Ruel 1986 Poznań Carlsberg Shared Services
22 Olga Pietrzak 1990 Poznań
23 Gizela Rakowska 1984 Poznań Northtec Bike Team / RowerTramp
24 AGNIESZKA STACHOWIAK 1969 POZNAŃ
25 Marcin Waś 1983 Poznań :D
26 Dorota Brzozowska 1999 Poznań
27 Dominik Modrzejewski 1987 Poznań Kapitan Bomba Team
28 Adrian Sierzant 1989 Poznań
29 Paweł Muchowicz 1974 Poznań
30 Tomasz Golon 1980 Poznań Kapitan Bomba Team
31 Damian Borysiak 1994 Poznań Rataje
32 Kacper Wielgosz 1982 Poznań
33 Pawel Jazikowski 1972 Poznań
34 Mikołaj Pietz 1979 Poznań Cyta
35 Angelika Rogala 1994 Poznań
36 Maciej Siedlecki 1990 Poznań
37 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega
38 Adrian Adamek 1988 Poznań Poznań
39 Marcin Sarzynski 1989 Poznań brak klubu
40 Dawid Sworek 1988 Poznań OwocBiega TEAM
41 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON
42 Bartosz Pasek 1993 Poznań DzikieDziki
43 Waldemar Kopczynski 1958 Poznan Lemot Recykling
44 Grzegorz Weltrowski 1975 Poznań
45 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
46 Tomasz Kasprzak 1990 Poznań
47 Paweł Jazikowski 1972 Poznań
48 Adriana Grzybowska 1969 Poznań
49 Piotr Potocki 1994 Poznań
50 Tomasz Krystkowiak 1995 Poznań
51 Piotr Kapciński 1984 Poznań
52 Maciej Jankowski 1991 Poznań #zaliniametyteam
53 Paulina Koschany 1979 Poznań
54 Łukasz Sołtysiak 1991 Poznań
55 Anita Dopierała 1976 Poznań brak
56 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
57 Paweł Herot 1994 Potrzanowo
58 Natalia Brzezińska 1993 Potasze
59 Marek Szydłowski 1981 Plewiska CBN Tri Team + parkrun Poznań
60 Przemysław Rosiński 1977 Pamiątkowo
61 Marcin Rogaliński 1978 Owińska Mafia T
62 Krzysztof Padoł 1979 Owińska Niezrzeszony
63 Bartosz Spachacz 1995 Owińska
64 Ariel Restel 1982 Owińska Mafia T
65 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali
66 Michał Elegańczyk 1979 Owinska Mafia T
67 Przemysław Wawrzynkiewicz 1980 Owińska Lider Bau
68 Kalina Wiśniewska 1984 Owińska Owińska
69 Marek Wolski 1989 Opalenica
70 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki Sks Oborniki
71 Marcin Marcinkowski 1979 Oborniki DT4YOU MTB TEAM
72 Krzysztof Sobota 2000 Oborniki Sks Oborniki
73 Katarzyna Stroińska 2002 Oborniki Sks Oborniki
74 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
75 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina
76 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
77 Katarzyna Strzelczyk 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
78 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina
79 Marta Mrowińska 1974 Mosina Shootboxer Mosina
80 Agnieszka Załuska-Lipa 1979 Mosina
81 Marcin Brzostowski 1979 Lusówko MBM PROJEKT
82 Agnieszka Fryśna 1994 Leszno
83 Robert Gadziński 1975 Krosinko
84 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy
85 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
86 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy
87 Katarzyna Mudlaff 1988 Koziegłowy Aktywni Razem
88 Marek Orlik 1992 Koziegłowy DzikieDziki
89 Krzysztof Springer 1987 Kowanówko NORDEC
90 Piotr Auguścik 1972 Kórnik KS POSNANIA
91 Mikołaj Sowiński 2001 Komorniki Gracie Barra Poznań
92 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
93 Michał Jasiński 1975 Koesching
94 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki Enduhub/_cityzen
95 Izabela Jabłońska 1981 Kliny
96 Filip Mańczak 1979 Kicin Aktywni Razem
97 Adam Szyszka 1965 Kicin
98 Iwona Kamela-Król 1977 Kicin
99 Adrian Latosi 1974 Kamionki
100 Szymon Kin 1991 Kalisz