Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2021 - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Roman Sobstyl 1976 Bolechówko sobstyl.com
2 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko
3 Piotr Turowicz 1975 Bolechówko
4 Bartosz Elegańczyk 1982 Bolechówko Mafia T
5 Bartłomiej Marciniak 1997 Bolechówko
6 Sławomir Sajnaj 1978 Bolechowo Dbam o jelita
7 Łukasz Waszak 1983 Czerwonak Czerwonak Biega
8 Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak
9 Maciej Siodła 1975 Czerwonak
10 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Czerwonak Biega
11 Sylwia Janoś 1974 Czerwonak
12 Sylwia Berlińska 1977 Czerwonak
13 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak Czerwonak
14 JAROSŁAW CZERWIŃSKI 1959 CZERWONAK
15 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
16 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team
17 Michał Wucki 1979 Gniezno
18 Dominik Świtała 1998 Góra Pobiedziska Running Team
19 Marcin Perkowski 1983 Góra
20 Michał Jasiński 1975 Gorzów Wielkopolski
21 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
22 Krzysztof Solarek 1987 Gorzów Wilekopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
23 Małgorzata Słaby 1980 Gorzów Wlkp. Dziki z Gorzowa
24 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. Dziki z Gorzowa
25 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
26 Agnieszka Wyrwińska 1981 Jarocin
27 Piotr Rostek 1961 Jelonek
28 Piotr Kurek 1981 Kicin KS POSNANIA
29 Mariusz Piesik 1959 Kliny Celironman - Triathlon Club
30 Izabela Jabłońska 1981 Kliny
31 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
32 Tomasz Michalak 1978 Komorniki Komorniki MTB Team
33 Zenon Filipowski 1973 Komorniki SCIM / WTriTeam
34 Izabela Michalak 1979 Komorniki Komorniki MTB Team
35 Aleksandra Szkudniewska 1991 Koziegłowy
36 Tomasz Szczyrba 1970 Koziegłowy
37 Jacek Lipczyński 1978 Koziegłowy
38 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy
39 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Ba-Mar Mosina
40 Marcin Brzostowski 1979 Lusówko MBM PROJEKT
41 Łukasz Walkowiak 1997 Miękowo #Charty_Jarka
42 Małgorzata Stępień 1982 Miękowo Sportowy Team Żabki
43 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
44 Marta Mrowińska 1974 Mosina FTI Racing Team
45 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
46 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina
47 Piotr Klupczynski 1992 Murowana Goślina MERX team Wągrowiec
48 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki SKS Obornkki
49 Filip Kiejnih 1993 Oborniki #Balbinateam
50 Marek Wolski 1989 Opalenica
51 Kalina Wiśniewska 1984 Owińska Owińska
52 Ariel Restel 1982 Owińska Mafia T
53 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali
54 Krzysztof Padoł 1979 Owińska
55 Edward Królikowski 1970 Plewiska KS POSNANIA
56 Paweł Rogowski 1994 Poznań
57 Karol Zakrzewski 1983 Poznań KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
58 Marek Jankowski 1982 Poznań LIPTON TEAM
59 Adrian Wegner 1991 Poznan
60 Adrian Sierzant 1989 Poznań S-brothers
61 Piotr Kapciński 1984 Poznań
62 Łukasz Jagielski 1992 Poznań Jokersi
63 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night
64 Natalia Czajkowska 1985 Poznań
65 Bartosz Kubasik 1975 Poznań
66 Dominik Dura 1991 Poznań
67 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań
68 Tomasz Krystkowiak 1995 Poznań
69 Krzysztof Gorynia 1974 Poznań Amator
70 Paweł Łupkowski 1980 Poznań Naramowice Biegają
71 Paweł Siatecki 1992 Poznań
72 Pawel Muchowicz 1974 Poznań
73 Paweł Krych 1979 Poznań
74 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_
75 Cezary Korzeniewski 1990 Poznań IN-SOFTWARE
76 PAWEL Jazikowski 1972 Poznań
77 Julia Balcerek 1998 Poznań
78 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska / DomData Run Team
79 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań
80 Błażej Balcerek 1971 Poznań
81 Marcin Czarkowski 1988 Poznań Pędzące Żółwie
82 Agnieszka Stachowiak 1969 POZNAŃ
83 Rafał Szczap 1993 poznań
84 Marcin Sarzynski 1989 Poznan Hangar
85 Maciej Gorczyca 1990 Poznań
86 Adrian Adamek 1988 Poznań
87 Dominika Kujath 1984 Poznań
88 Jakub Krych 1982 Poznań KP Żaglica Poznań
89 Andrzej Tyra 1969 Promnice
90 Łukasz Bartoszek 1984 Rogoźno Bartoszki team
91 Robert Oksza-Skibiński 1973 Skoki
92 Bratek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
93 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki
94 Iga Dubiec 2002 Skwierzyna KLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAM
95 Agnieszka Jackowiak 1985 Śrem Runner's Power
96 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Wiocha Biega
97 Marcin Cichowlas 1978 Środa wielkopolska Polonia Środa
98 Piotr Perkowski 1985 Tarnowo Podgórne
99 Łukasz Grycman 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
100 Magdalena Grycman 1979 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM