Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2022 - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Łukasz Waszak 1983 Czerwonak Czerwonak Biega
2 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina
3 Łukasz Grycman 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
4 Łukasz Sołtysiak 1991 Poznań
5 Waldemar Kopczynski 1958 Poznan Lemot Recykling
6 Waldek Illmann 1970 Czerwonak
7 Vincent Ruel 1986 Poznań Carlsberg Shared Services
8 Tomasz Krupa 1981 Wiry Klub Błyskawicznego Kalosza
9 Tomasz Michalak 1978 Rosnówko Komorniki MTB Team
10 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. IM Inspiration
11 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki Enduhub/_cityzen
12 Tomasz Rostecki 1968 Złotniki TRI SUCHY LAS
13 Tomasz Golon 1980 Poznań Kapitan Bomba Team
14 Tomasz Kasprzak 1990 Poznań
15 Tomasz Krystkowiak 1995 Poznań
16 Sławomir Sajnaj 1978 Bolechowo Drużyna S
17 Sławomir Dębczyński 1974 Dębogóra Enduhub
18 Szymon Kin 1991 Kalisz
19 Sylwia Berlińska 1977 Czerwonak
20 roman sobstyl 1976 Bolechówko Macierzankowa Open
21 Robert Gadziński 1975 Krosinko
22 Przemysław Rosiński 1977 Pamiątkowo
23 Przemysław Wawrzynkiewicz 1980 Owińska Lider Bau
24 Piotr Auguścik 1972 Kórnik KS POSNANIA
25 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy
26 Piotr Tartanus 1972 Warszawa Power Training
27 Piotr Kłosowski 1971 Świdwin
28 Piotr Rostek 1961 Jelonek
29 Piotr Turowicz 1975 Bolechówko Pitu-Pitu
30 Piotr Potocki 1994 Poznań
31 Piotr Kapciński 1984 Poznań
32 Paweł Herot 1994 Potrzanowo
33 Paweł Muchowicz 1974 Poznań
34 Paweł Bąk 1989 Rynarzewo Carlsberg Shared Services
35 Paweł Jazikowski 1972 Poznań
36 Pawel Jazikowski 1972 Poznań
37 Paulina Koschany 1979 Poznań
38 Olga Pietrzak 1990 Poznań
39 Nikodem Matuszewski 1981 Baranowo Carlsberg Shared Services
40 Natalia Szczęsnowicz 1985 Bolesławiec
41 Natalia Brzezińska 1993 Potasze
42 Mikołaj Pietz 1979 Poznań Cyta
43 Mikołaj Sowiński 2001 Komorniki Gracie Barra Poznań
44 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team
45 Michał Jasiński 1975 Koesching
46 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy
47 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
48 Michał Elegańczyk 1979 Owinska Mafia T
49 Małgorzata Słaby 1980 Gorzów Wlkp. Family Strong
50 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki
51 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
52 Martyna Illmann 2000 Czerwonak
53 Marta Mrowińska 1974 Mosina Shootboxer Mosina
54 Mariusz Dymarski 1973 Czerwonak Aktywni Razem
55 Maria Janas 1975 Czerwonak
56 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali
57 Marek Szydłowski 1981 Plewiska CBN Tri Team + parkrun Poznań
58 Marek Orlik 1992 Koziegłowy DzikieDziki
59 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON
60 Marek Wolski 1989 Opalenica
61 Marcin Rogaliński 1978 Owińska Mafia T
62 Marcin Białczyk 1987 Rościmin Carlsberg Shared Services
63 Marcin Waś 1983 Poznań :D
64 Marcin Marcinkowski 1979 Oborniki DT4YOU MTB TEAM
65 Marcin Sarzynski 1989 Poznań brak klubu
66 Marcin Brzostowski 1979 Lusówko MBM PROJEKT
67 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
68 Magdalena Jaskółka 1980 Warszawa Power Training
69 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega
70 Magdalena Grycman 1979 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
71 Maciej Ryfa 1993 Borówiec TM Iron Team/REHAU Crossactive
72 Maciej Siedlecki 1990 Poznań
73 Maciej Jankowski 1991 Poznań #zaliniametyteam
74 Krzysztof Solarek 1987 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
75 Krzysztof Padoł 1979 Owińska Niezrzeszony
76 Krzysztof Zieliński 1989 Dąbrówka Leśna ŁANIE I BYKI ;)
77 Krzysztof Springer 1987 Kowanówko NORDEC
78 Krzysztof Kaźmierczak 1975 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz
79 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak
80 Krzysztof Sobota 2000 Oborniki Sks Oborniki
81 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki Sks Oborniki
82 Katarzyna Mudlaff 1988 Koziegłowy Aktywni Razem
83 Katarzyna Strzelczyk 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
84 Katarzyna Stroińska 2002 Oborniki Sks Oborniki
85 Kalina Wiśniewska 1984 Owińska Owińska
86 Kacper Wielgosz 1982 Poznań
87 Joanna Przybysz 1982 Poznań
88 Jarosław Czerwiński 1959 Czerwonak
89 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team
90 Izabela Michalak 1979 Rosnówko Komorniki MTB Team
91 Izabela Jabłońska 1981 Kliny
92 Iwona Kamela-Król 1977 Kicin
93 Grzegorz Balcerek 1988 Cerekwica
94 Grzegorz Weltrowski 1975 Poznań
95 Gizela Rakowska 1984 Poznań Northtec Bike Team / RowerTramp
96 Filip Mańczak 1979 Kicin Aktywni Razem
97 Dorota Brzozowska 1999 Poznań
98 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
99 Dominik Modrzejewski 1987 Poznań Kapitan Bomba Team
100 Dawid Sworek 1988 Poznań OwocBiega TEAM