Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2022 - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Waldek Illmann 1970 Czerwonak
2 Tomasz Michalak 1978 Rosnówko Komorniki MTB Team
3 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. IM Inspiration
4 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki Enduhub/_cityzen
5 Tomasz Golon 1980 Poznań Kapitan Bomba Team
6 Tomasz Krystkowiak 1995 Poznań
7 Sławomir Sajnaj 1978 Bolechowo Drużyna S
8 Sławomir Dębczyński 1974 Dębogóra Enduhub
9 Szymon Kin 1991 Kalisz
10 Sylwia Berlińska 1977 Czerwonak
11 roman sobstyl 1976 Bolechówko Macierzankowa Open
12 Robert Gadziński 1975 Krosinko
13 Przemysław Wawrzynkiewicz 1980 Owińska Lider Bau
14 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy
15 Piotr Tartanus 1972 Warszawa Power Training
16 Piotr Kłosowski 1971 Świdwin
17 Piotr Rostek 1961 Jelonek
18 Piotr Turowicz 1975 Bolechówko Pitu-Pitu
19 Piotr Kapciński 1984 Poznań
20 Paweł Muchowicz 1974 Poznań
21 Paweł Jazikowski 1972 Poznań
22 Paweł Herot 1994 Potrzanowo
23 Patrycja Fehlau 1988 Chomęcice Fehlau Run Team
24 Natalia Brzezińska 1993 Potasze
25 Mikołaj Pietz 1979 Poznań Cyta
26 Mikołaj Sowiński 2001 Komorniki Gracie Barra Poznań
27 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team
28 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy
29 Michał Jasiński 1975 Koesching
30 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
31 Michał Elegańczyk 1979 Owinska Mafia T
32 Małgorzata Słaby 1980 Gorzów Wlkp. Family Strong
33 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
34 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki
35 Martyna Illmann 2000 Czerwonak
36 Marta Muszyńska 1986 Zalasewo
37 Mariusz Dymarski 1973 Czerwonak Aktywni Razem
38 Maria Janas 1975 Czerwonak
39 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali
40 Marek Szydłowski 1981 Plewiska CBN Tri Team + parkrun Poznań
41 Marek Orlik 1992 Koziegłowy DzikieDziki
42 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON
43 Marcin Rogaliński 1978 Owińska Mafia T
44 Marcin Waś 1983 Poznań :D
45 Marcin Brzostowski 1979 Lusówko MBM PROJEKT
46 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
47 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega
48 Magdalena Jaskółka 1980 Warszawa Power Training
49 Krzysztof Zieliński 1989 Dąbrówka Leśna ŁANIE I BYKI ;)
50 Krzysztof Padoł 1979 Owińska Niezrzeszony
51 Krzysztof Kaźmierczak 1975 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz
52 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak
53 Katarzyna Mudlaff 1988 Koziegłowy Aktywni Razem
54 Katarzyna Strzelczyk 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
55 Karol Gatniejewski 1992 Kicin
56 Kalina Wiśniewska 1984 Owińska Owińska
57 Kacper Wielgosz 1982 Poznań
58 Jarosław Czerwiński 1959 Czerwonak
59 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team
60 Izabela Michalak 1979 Rosnówko Komorniki MTB Team
61 Grzegorz Weltrowski 1975 Poznań
62 Gizela Rakowska 1984 Poznań Northtec Bike Team / RowerTramp
63 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
64 Dominik Modrzejewski 1987 Poznań Kapitan Bomba Team
65 Dariusz Rapczyński 1983 Gdańsk
66 Damian Borysiak 1994 Poznań Rataje
67 Damian Kurkowiak 1987 Gdańsk
68 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
69 Bartosz Spachacz 1995 Owińska
70 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
71 Bartosz Eleganczyk 1982 Bolechówko Mafia T
72 Bartosz Pasek 1993 Poznań DzikieDziki
73 Bartosz Illmann 1995 Czerwonak
74 Bartek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
75 Arkadiusz Siwek 1995 Złotniki Fehlau Run Team
76 Anita Dopierała 1976 Poznań brak
77 Andrzej Tyra 1969 Promnice
78 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
79 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina
80 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
81 Agnieszka Wyrwińska 1981 Jaroci
82 Agnieszka Załuska-Lipa 1979 Mosina
83 Adrian Sierzant 1989 Poznań
84 Adrian Adamek 1988 Poznań Poznań