Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2021 - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_
2 Adrian Wegner 1991 Poznan
3 Adrian Sierzant 1989 Poznań S-brothers
4 Adrian Adamek 1988 Poznań
5 Agnieszka Jackowiak 1985 Śrem Runner's Power
6 Agnieszka Wyrwińska 1981 Jarocin
7 Agnieszka Stachowiak 1969 POZNAŃ
8 Aleksandra Szkudniewska 1991 Koziegłowy
9 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina
10 Andrzej Tyra 1969 Promnice
11 Ariel Restel 1982 Owińska Mafia T
12 Arkadiusz Siwek 1995 Złotniki
13 Barbara Skaczkowska 1980 Warszawa
14 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
15 Bartosz Kubasik 1975 Poznań
16 Bartosz Elegańczyk 1982 Bolechówko Mafia T
17 Bartłomiej Marciniak 1997 Bolechówko
18 Bratek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
19 Błażej Balcerek 1971 Poznań
20 Cezary Korzeniewski 1990 Poznań IN-SOFTWARE
21 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Czerwonak Biega
22 DARIUSZ JANYGA 1966 WIRY KS Warta Poznań
23 Dominik Świtała 1998 Góra Pobiedziska Running Team
24 Dominik Dura 1991 Poznań
25 Dominika Kujath 1984 Poznań
26 Edward Królikowski 1970 Plewiska KS POSNANIA
27 Filip Kiejnih 1993 Oborniki #Balbinateam
28 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki
29 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań
30 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska / DomData Run Team
31 Grzegorz Wojtczak 1983 wrocław
32 Iga Dubiec 2002 Skwierzyna KLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAM
33 Izabela Jabłońska 1981 Kliny
34 Izabela Michalak 1979 Komorniki Komorniki MTB Team
35 Jacek Horszczaruk 1967 Warszawa Jożin z Bażin
36 Jacek Lipczyński 1978 Koziegłowy
37 Jakub Krych 1982 Poznań KP Żaglica Poznań
38 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Wiocha Biega
39 JAROSŁAW CZERWIŃSKI 1959 CZERWONAK
40 Julia Balcerek 1998 Poznań
41 Kalina Wiśniewska 1984 Owińska Owińska
42 Karol Zakrzewski 1983 Poznań KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
43 Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak
44 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko
45 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki SKS Obornkki
46 Krzysztof Solarek 1987 Gorzów Wilekopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
47 Krzysztof Gorynia 1974 Poznań Amator
48 Krzysztof Padoł 1979 Owińska
49 Maciej Siodła 1975 Czerwonak
50 Maciej Gorczyca 1990 Poznań
51 Magdalena Jaskółka 1980 Warszawa Power Training
52 Magdalena Grycman 1979 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
53 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
54 Marcin Cichowlas 1978 Środa wielkopolska Polonia Środa
55 Marcin Perkowski 1983 Góra
56 Marcin Brzostowski 1979 Lusówko MBM PROJEKT
57 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
58 Marcin Czarkowski 1988 Poznań Pędzące Żółwie
59 Marcin Sarzynski 1989 Poznan Hangar
60 Marek Jankowski 1982 Poznań LIPTON TEAM
61 Marek Wolski 1989 Opalenica
62 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali
63 Mariusz Piesik 1959 Kliny Celironman - Triathlon Club
64 Marta Mrowińska 1974 Mosina FTI Racing Team
65 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
66 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki
67 Małgorzata Słaby 1980 Gorzów Wlkp. Dziki z Gorzowa
68 Małgorzata Stępień 1982 Miękowo Sportowy Team Żabki
69 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
70 Michał Wucki 1979 Gniezno
71 Michał Jasiński 1975 Gorzów Wielkopolski
72 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
73 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team
74 Natalia Czajkowska 1985 Poznań
75 Pawel Muchowicz 1974 Poznań
76 PAWEL Jazikowski 1972 Poznań
77 Paweł Rogowski 1994 Poznań
78 Paweł Łupkowski 1980 Poznań Naramowice Biegają
79 Paweł Siatecki 1992 Poznań
80 Paweł Krych 1979 Poznań
81 Piotr Kurek 1981 Kicin KS POSNANIA
82 Piotr Kapciński 1984 Poznań
83 Piotr Rostek 1961 Jelonek
84 Piotr Perkowski 1985 Tarnowo Podgórne
85 Piotr Turowicz 1975 Bolechówko
86 Piotr Tartanus 1972 Warszawa Power Training
87 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy
88 Piotr Klupczynski 1992 Murowana Goślina MERX team Wągrowiec
89 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Ba-Mar Mosina
90 Rafał Szczap 1993 poznań
91 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night
92 Robert Oksza-Skibiński 1973 Skoki
93 Roman Sobstyl 1976 Bolechówko sobstyl.com
94 Sylwia Janoś 1974 Czerwonak
95 Sylwia Berlińska 1977 Czerwonak
96 Sławomir Sajnaj 1978 Bolechowo Dbam o jelita
97 Tomasz Krystkowiak 1995 Poznań
98 Tomasz Krupa 1981 Wiry
99 Tomasz Szczyrba 1970 Koziegłowy
100 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. Dziki z Gorzowa