Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2022 - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Waldemar Kopczynski 1958 Poznan Lemot Recykling
2 Jarosław Czerwiński 1959 Czerwonak
3 Piotr Rostek 1961 Jelonek
4 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
5 Adam Szyszka 1965 Kicin
6 Tomasz Rostecki 1968 Złotniki TRI SUCHY LAS
7 Adriana Grzybowska 1969 Poznań
8 Andrzej Tyra 1969 Promnice
9 AGNIESZKA STACHOWIAK 1969 POZNAŃ
10 Waldek Illmann 1970 Czerwonak
11 Piotr Kłosowski 1971 Świdwin
12 Piotr Auguścik 1972 Kórnik KS POSNANIA
13 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina
14 Piotr Tartanus 1972 Warszawa Power Training
15 Pawel Jazikowski 1972 Poznań
16 Paweł Jazikowski 1972 Poznań
17 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. IM Inspiration
18 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki Enduhub/_cityzen
19 Mariusz Dymarski 1973 Czerwonak Aktywni Razem
20 Paweł Muchowicz 1974 Poznań
21 Sławomir Dębczyński 1974 Dębogóra Enduhub
22 Adrian Latosi 1974 Kamionki
23 Marta Mrowińska 1974 Mosina Shootboxer Mosina
24 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy
25 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki Sks Oborniki
26 Piotr Turowicz 1975 Bolechówko Pitu-Pitu
27 Grzegorz Weltrowski 1975 Poznań
28 Michał Jasiński 1975 Koesching
29 Krzysztof Kaźmierczak 1975 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz
30 Robert Gadziński 1975 Krosinko
31 Maria Janas 1975 Czerwonak
32 Anita Dopierała 1976 Poznań brak
33 roman sobstyl 1976 Bolechówko Macierzankowa Open
34 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
35 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
36 Bartek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
37 Sylwia Berlińska 1977 Czerwonak
38 Przemysław Rosiński 1977 Pamiątkowo
39 Iwona Kamela-Król 1977 Kicin
40 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
41 Sławomir Sajnaj 1978 Bolechowo Drużyna S
42 Bartosz Jujeczka 1978 Biedrusko
43 Tomasz Michalak 1978 Rosnówko Komorniki MTB Team
44 Marcin Rogaliński 1978 Owińska Mafia T
45 Łukasz Grycman 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
46 Michał Elegańczyk 1979 Owinska Mafia T
47 Paulina Koschany 1979 Poznań
48 Izabela Michalak 1979 Rosnówko Komorniki MTB Team
49 Marcin Marcinkowski 1979 Oborniki DT4YOU MTB TEAM
50 Krzysztof Padoł 1979 Owińska Niezrzeszony
51 Filip Mańczak 1979 Kicin Aktywni Razem
52 Magdalena Grycman 1979 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
53 Mikołaj Pietz 1979 Poznań Cyta
54 Agnieszka Załuska-Lipa 1979 Mosina
55 Marcin Brzostowski 1979 Lusówko MBM PROJEKT
56 Magdalena Jaskółka 1980 Warszawa Power Training
57 Przemysław Wawrzynkiewicz 1980 Owińska Lider Bau
58 Tomasz Golon 1980 Poznań Kapitan Bomba Team
59 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
60 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali
61 Małgorzata Słaby 1980 Gorzów Wlkp. Family Strong
62 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak
63 Nikodem Matuszewski 1981 Baranowo Carlsberg Shared Services
64 Dariusz Jarzębowski 1981 Włocławek
65 Marek Szydłowski 1981 Plewiska CBN Tri Team + parkrun Poznań
66 Agnieszka Wyrwińska 1981 Jaroci
67 Tomasz Krupa 1981 Wiry Klub Błyskawicznego Kalosza
68 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
69 Izabela Jabłońska 1981 Kliny
70 Joanna Przybysz 1982 Poznań
71 Bartosz Eleganczyk 1982 Bolechówko Mafia T
72 Kacper Wielgosz 1982 Poznań
73 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON
74 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team
75 Ariel Restel 1982 Owińska Mafia T
76 Łukasz Waszak 1983 Czerwonak Czerwonak Biega
77 Katarzyna Strzelczyk 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
78 Bartłomiej Pietralik 1983 Borowo Młyn Carlsberg Shared Services
79 Marcin Waś 1983 Poznań :D
80 Dariusz Rapczyński 1983 Gdańsk
81 Kalina Wiśniewska 1984 Owińska Owińska
82 Gizela Rakowska 1984 Poznań Northtec Bike Team / RowerTramp
83 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy
84 Łukasz Krugiełka 1984 Murowana Goślina
85 Piotr Kapciński 1984 Poznań
86 Damian Grabowski 1985 Gruszczyn
87 Natalia Szczęsnowicz 1985 Bolesławiec
88 Vincent Ruel 1986 Poznań Carlsberg Shared Services
89 Marcin Białczyk 1987 Rościmin Carlsberg Shared Services
90 Krzysztof Springer 1987 Kowanówko NORDEC
91 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
92 Dominik Modrzejewski 1987 Poznań Kapitan Bomba Team
93 Krzysztof Solarek 1987 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
94 Damian Kurkowiak 1987 Gdańsk
95 Dawid Sworek 1988 Poznań OwocBiega TEAM
96 Grzegorz Balcerek 1988 Cerekwica
97 Adrian Adamek 1988 Poznań Poznań
98 Katarzyna Mudlaff 1988 Koziegłowy Aktywni Razem
99 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
100 Paweł Bąk 1989 Rynarzewo Carlsberg Shared Services