Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2022 - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco
1 Maciej Ryfa 1993 Borówiec TM Iron Team/REHAU Crossactive
2 Waldemar Kopczynski 1958 Poznan Lemot Recykling
3 Tomasz Rostecki 1968 Złotniki TRI SUCHY LAS
4 Mikołaj Pietz 1979 Poznań Cyta
5 roman sobstyl 1976 Bolechówko Macierzankowa Open
6 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. IM Inspiration
7 Małgorzata Słaby 1980 Gorzów Wlkp. Family Strong
8 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki Enduhub/_cityzen
9 Marek Orlik 1992 Koziegłowy DzikieDziki
10 Bartosz Pasek 1993 Poznań DzikieDziki
11 Sławomir Dębczyński 1974 Dębogóra Enduhub
12 Vincent Ruel 1986 Poznań Carlsberg Shared Services
13 Marcin Białczyk 1987 Rościmin Carlsberg Shared Services
14 Nikodem Matuszewski 1981 Baranowo Carlsberg Shared Services
15 Paweł Bąk 1989 Rynarzewo Carlsberg Shared Services
16 Bartłomiej Pietralik 1983 Borowo Młyn Carlsberg Shared Services
17 Piotr Turowicz 1975 Bolechówko Pitu-Pitu
18 Sławomir Sajnaj 1978 Bolechowo Drużyna S
19 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON
20 Krzysztof Springer 1987 Kowanówko NORDEC
21 Dawid Sworek 1988 Poznań OwocBiega TEAM
22 Filip Mańczak 1979 Kicin Aktywni Razem
23 Katarzyna Mudlaff 1988 Koziegłowy Aktywni Razem
24 Mariusz Dymarski 1973 Czerwonak Aktywni Razem
25 Marcin Brzostowski 1979 Lusówko MBM PROJEKT
26 Łukasz Grycman 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
27 Magdalena Grycman 1979 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
28 Maciej Jankowski 1991 Poznań #zaliniametyteam
29 Piotr Auguścik 1972 Kórnik KS POSNANIA
30 Gizela Rakowska 1984 Poznań Northtec Bike Team / RowerTramp
31 Przemysław Wawrzynkiewicz 1980 Owińska Lider Bau
32 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
33 Krzysztof Zieliński 1989 Dąbrówka Leśna ŁANIE I BYKI ;)
34 Marcin Rogaliński 1978 Owińska Mafia T
35 Ariel Restel 1982 Owińska Mafia T
36 Bartosz Eleganczyk 1982 Bolechówko Mafia T
37 Michał Elegańczyk 1979 Owinska Mafia T
38 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
39 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali
40 Damian Borysiak 1994 Poznań Rataje
41 Magdalena Jaskółka 1980 Warszawa Power Training
42 Piotr Tartanus 1972 Warszawa Power Training
43 Marek Szydłowski 1981 Plewiska CBN Tri Team + parkrun Poznań
44 Tomasz Krupa 1981 Wiry Klub Błyskawicznego Kalosza
45 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki Sks Oborniki
46 Krzysztof Sobota 2000 Oborniki Sks Oborniki
47 Katarzyna Stroińska 2002 Oborniki Sks Oborniki
48 Kalina Wiśniewska 1984 Owińska Owińska
49 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team
50 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team
51 Dominik Modrzejewski 1987 Poznań Kapitan Bomba Team
52 Tomasz Golon 1980 Poznań Kapitan Bomba Team
53 Mikołaj Sowiński 2001 Komorniki Gracie Barra Poznań
54 Arkadiusz Siwek 1995 Złotniki Fehlau Run Team
55 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
56 Marcin Marcinkowski 1979 Oborniki DT4YOU MTB TEAM
57 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
58 Krzysztof Kaźmierczak 1975 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz
59 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
60 Marta Mrowińska 1974 Mosina Shootboxer Mosina
61 Marcin Waś 1983 Poznań :D
62 Krzysztof Solarek 1987 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
63 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
64 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
65 Krzysztof Padoł 1979 Owińska Niezrzeszony
66 Tomasz Michalak 1978 Rosnówko Komorniki MTB Team
67 Izabela Michalak 1979 Rosnówko Komorniki MTB Team
68 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
69 Katarzyna Strzelczyk 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
70 Bartek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
71 Łukasz Waszak 1983 Czerwonak Czerwonak Biega
72 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega
73 Anita Dopierała 1976 Poznań brak
74 Marcin Sarzynski 1989 Poznań brak klubu
75 Adrian Adamek 1988 Poznań Poznań
76 Adam Domurat 1991 Bolechówko
77 Paweł Herot 1994 Potrzanowo
78 Joanna Przybysz 1982 Poznań
79 Michał Jasiński 1975 Koesching
80 Robert Gadziński 1975 Krosinko
81 AGNIESZKA STACHOWIAK 1969 POZNAŃ
82 Olga Pietrzak 1990 Poznań
83 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy
84 Agnieszka Wyrwińska 1981 Jaroci
85 Przemysław Rosiński 1977 Pamiątkowo
86 Bartosz Spachacz 1995 Owińska
87 Waldek Illmann 1970 Czerwonak
88 Dorota Brzozowska 1999 Poznań
89 Adrian Sierzant 1989 Poznań
90 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki
91 Dariusz Jarzębowski 1981 Włocławek
92 Paweł Muchowicz 1974 Poznań
93 Agnieszka Załuska-Lipa 1979 Mosina
94 Grzegorz Balcerek 1988 Cerekwica
95 Dariusz Rapczyński 1983 Gdańsk
96 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy
97 Kacper Wielgosz 1982 Poznań
98 Natalia Szczęsnowicz 1985 Bolesławiec
99 Sylwia Berlińska 1977 Czerwonak
100 Damian Kurkowiak 1987 Gdańsk