Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2021 - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Andrzej Tyra 1969 Promnice
2 Paweł Rogowski 1994 Poznań
3 Adrian Wegner 1991 Poznan
4 Piotr Kapciński 1984 Poznań
5 Aleksandra Szkudniewska 1991 Koziegłowy
6 Michał Wucki 1979 Gniezno
7 Bartosz Kubasik 1975 Poznań
8 Natalia Czajkowska 1985 Poznań
9 Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak
10 Arkadiusz Siwek 1995 Złotniki
11 Dominik Dura 1991 Poznań
12 Michał Jasiński 1975 Gorzów Wielkopolski
13 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina
14 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań
15 Izabela Jabłońska 1981 Kliny
16 Maciej Siodła 1975 Czerwonak
17 Robert Oksza-Skibiński 1973 Skoki
18 Marcin Perkowski 1983 Góra
19 Marek Wolski 1989 Opalenica
20 Tomasz Krystkowiak 1995 Poznań
21 Piotr Rostek 1961 Jelonek
22 Piotr Perkowski 1985 Tarnowo Podgórne
23 Tomasz Krupa 1981 Wiry
24 Paweł Siatecki 1992 Poznań
25 Sylwia Janoś 1974 Czerwonak
26 Paweł Krych 1979 Poznań
27 Pawel Muchowicz 1974 Poznań
28 Piotr Turowicz 1975 Bolechówko
29 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko
30 Tomasz Szczyrba 1970 Koziegłowy
31 Krzysztof Padoł 1979 Owińska
32 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
33 Sylwia Berlińska 1977 Czerwonak
34 PAWEL Jazikowski 1972 Poznań
35 Agnieszka Wyrwińska 1981 Jarocin
36 Julia Balcerek 1998 Poznań
37 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań
38 Jacek Lipczyński 1978 Koziegłowy
39 Bartłomiej Marciniak 1997 Bolechówko
40 Błażej Balcerek 1971 Poznań
41 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki
42 JAROSŁAW CZERWIŃSKI 1959 CZERWONAK
43 Agnieszka Stachowiak 1969 POZNAŃ
44 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy
45 Rafał Szczap 1993 poznań
46 Adrian Adamek 1988 Poznań
47 Maciej Gorczyca 1990 Poznań
48 Dominika Kujath 1984 Poznań
49 Grzegorz Wojtczak 1983 wrocław
50 Barbara Skaczkowska 1980 Warszawa
51 Agnieszka Jackowiak 1985 Śrem Runner's Power
52 Dominik Świtała 1998 Góra Pobiedziska Running Team
53 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Wiocha Biega
54 Łukasz Waszak 1983 Czerwonak Czerwonak Biega
55 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Czerwonak Biega
56 Bratek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
57 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki
58 Tomasz Michalak 1978 Komorniki Komorniki MTB Team
59 Izabela Michalak 1979 Komorniki Komorniki MTB Team
60 Marcin Cichowlas 1978 Środa wielkopolska Polonia Środa
61 Krzysztof Solarek 1987 Gorzów Wilekopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
62 Krzysztof Gorynia 1974 Poznań Amator
63 Paweł Łupkowski 1980 Poznań Naramowice Biegają
64 Marta Mrowińska 1974 Mosina FTI Racing Team
65 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
66 DARIUSZ JANYGA 1966 WIRY KS Warta Poznań
67 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
68 Piotr Klupczynski 1992 Murowana Goślina MERX team Wągrowiec
69 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
70 Marcin Czarkowski 1988 Poznań Pędzące Żółwie
71 Małgorzata Stępień 1982 Miękowo Sportowy Team Żabki
72 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team
73 Kalina Wiśniewska 1984 Owińska Owińska
74 Małgorzata Słaby 1980 Gorzów Wlkp. Dziki z Gorzowa
75 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. Dziki z Gorzowa
76 Magdalena Jaskółka 1980 Warszawa Power Training
77 Piotr Tartanus 1972 Warszawa Power Training
78 Marcin Sarzynski 1989 Poznan Hangar
79 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali
80 Jakub Krych 1982 Poznań KP Żaglica Poznań
81 Łukasz Bartoszek 1984 Rogoźno Bartoszki team
82 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
83 Ariel Restel 1982 Owińska Mafia T
84 Bartosz Elegańczyk 1982 Bolechówko Mafia T
85 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak Czerwonak
86 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska / DomData Run Team
87 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night
88 Iga Dubiec 2002 Skwierzyna KLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAM
89 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
90 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki SKS Obornkki
91 Adrian Sierzant 1989 Poznań S-brothers
92 Cezary Korzeniewski 1990 Poznań IN-SOFTWARE
93 Karol Zakrzewski 1983 Poznań KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
94 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_
95 Piotr Kurek 1981 Kicin KS POSNANIA
96 Edward Królikowski 1970 Plewiska KS POSNANIA
97 Marek Jankowski 1982 Poznań LIPTON TEAM
98 Roman Sobstyl 1976 Bolechówko sobstyl.com
99 Łukasz Grycman 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
100 Magdalena Grycman 1979 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM