Lista startowa - Triathlon Czerwonak 2021 - indywidualni

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adrian Adamek 1988 Poznań
2 Błażej Balcerek 1971 Poznań
3 Julia Balcerek 1998 Poznań
4 Łukasz Bartoszek 1984 Rogoźno Bartoszki team
5 Sylwia Berlińska 1977 Czerwonak
6 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
7 Marcin Brzostowski 1979 Lusówko MBM PROJEKT
8 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko
9 Marcin Cichowlas 1978 Środa wielkopolska Polonia Środa
10 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali
11 Natalia Czajkowska 1985 Poznań
12 Marcin Czarkowski 1988 Poznań Pędzące Żółwie
13 JAROSŁAW CZERWIŃSKI 1959 CZERWONAK
14 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska / DomData Run Team
15 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
16 Iga Dubiec 2002 Skwierzyna KLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAM
17 Dominik Dura 1991 Poznań
18 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive
19 Bartosz Elegańczyk 1982 Bolechówko Mafia T
20 Zenon Filipowski 1973 Komorniki SCIM / WTriTeam
21 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
22 Maciej Gorczyca 1990 Poznań
23 Krzysztof Gorynia 1974 Poznań Amator
24 Magdalena Grycman 1979 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
25 Łukasz Grycman 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM
26 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak Czerwonak
27 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki SKS Obornkki
28 Jacek Horszczaruk 1967 Warszawa Jożin z Bażin
29 Izabela Jabłońska 1981 Kliny
30 Agnieszka Jackowiak 1985 Śrem Runner's Power
31 Łukasz Jagielski 1992 Poznań Jokersi
32 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Czerwonak Biega
33 Marek Jankowski 1982 Poznań LIPTON TEAM
34 Sylwia Janoś 1974 Czerwonak
35 DARIUSZ JANYGA 1966 WIRY KS Warta Poznań
36 Michał Jasiński 1975 Gorzów Wielkopolski
37 Magdalena Jaskółka 1980 Warszawa Power Training
38 PAWEL Jazikowski 1972 Poznań
39 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina
40 Piotr Kapciński 1984 Poznań
41 Filip Kiejnih 1993 Oborniki #Balbinateam
42 Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak
43 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy
44 Piotr Klupczynski 1992 Murowana Goślina MERX team Wągrowiec
45 Cezary Korzeniewski 1990 Poznań IN-SOFTWARE
46 Edward Królikowski 1970 Plewiska KS POSNANIA
47 Tomasz Krupa 1981 Wiry
48 Jakub Krych 1982 Poznań KP Żaglica Poznań
49 Paweł Krych 1979 Poznań
50 Tomasz Krystkowiak 1995 Poznań
51 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
52 Bartosz Kubasik 1975 Poznań
53 Dominika Kujath 1984 Poznań
54 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki
55 Piotr Kurek 1981 Kicin KS POSNANIA
56 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_
57 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań
58 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team
59 Jacek Lipczyński 1978 Koziegłowy
60 Bartłomiej Marciniak 1997 Bolechówko
61 Izabela Michalak 1979 Komorniki Komorniki MTB Team
62 Tomasz Michalak 1978 Komorniki Komorniki MTB Team
63 Marta Mrowińska 1974 Mosina FTI Racing Team
64 Pawel Muchowicz 1974 Poznań
65 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki
66 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Ba-Mar Mosina
67 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
68 Robert Oksza-Skibiński 1973 Skoki
69 Krzysztof Padoł 1979 Owińska
70 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Wiocha Biega
71 Marcin Perkowski 1983 Góra
72 Piotr Perkowski 1985 Tarnowo Podgórne
73 Mariusz Piesik 1959 Kliny Celironman - Triathlon Club
74 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań
75 Ariel Restel 1982 Owińska Mafia T
76 Paweł Rogowski 1994 Poznań
77 Tomasz Rostecki 1968 Złotniki AGA RUN
78 Piotr Rostek 1961 Jelonek
79 Sławomir Sajnaj 1978 Bolechowo Dbam o jelita
80 Marcin Sarzynski 1989 Poznan Hangar
81 Bratek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
82 Paweł Siatecki 1992 Poznań
83 Adrian Sierzant 1989 Poznań S-brothers
84 Maciej Siodła 1975 Czerwonak
85 Arkadiusz Siwek 1995 Złotniki
86 Barbara Skaczkowska 1980 Warszawa
87 Roman Sobstyl 1976 Bolechówko sobstyl.com
88 Krzysztof Solarek 1987 Gorzów Wilekopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
89 Agnieszka Stachowiak 1969 POZNAŃ
90 Małgorzata Stępień 1982 Miękowo Sportowy Team Żabki
91 Dominik Świtała 1998 Góra Pobiedziska Running Team
92 Rafał Szczap 1993 poznań
93 Tomasz Szczyrba 1970 Koziegłowy
94 Aleksandra Szkudniewska 1991 Koziegłowy
95 Małgorzata Słaby 1980 Gorzów Wlkp. Dziki z Gorzowa
96 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. Dziki z Gorzowa
97 Piotr Tartanus 1972 Warszawa Power Training
98 Piotr Turowicz 1975 Bolechówko
99 Andrzej Tyra 1969 Promnice
100 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night