Lista startowa - V „SZTAFETY Z ŁABĘDZIEM” - na liście znajdują się tylko zawodnicy z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Alicja Anyszko Świebodzin
2 Grzegorz Anyszko Świebodzin
3 Adela Balenko Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
4 Grzegorz Baranek Wielichowo
5 Damian Borkowski Ołobok Borkoś TEAM
6 Przemysław Borkowski Zbąszyń KS PŁOMIEŃ Przyprostynia
7 Tomasz Bronczak Zbaszyn Airbit Club
8 Paulina Brychcy-Nowak Strzyzewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
9 Magdalena Chłopek Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
10 Weronika Cichowlas Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
11 KRZYSZTOF DĄBROWSKI Zbąszyń
12 Radosław Dulat Przyprostynia
13 Lidia Fabijańczyk Kręcko Bbl Zbąszynek
14 Mateusz Ganczarek Zbąszyń
15 Monika Gassem Zbąszyń
16 Łukasz Grychta Zbąszyń
17 Jacek Grychta Zbąszynek
18 Małgorzata Grygiel Zbąszyń
19 Przemysław Grzywaczyk Suchy Las Parkrun Poznań
20 Aleksandra Huszczanowska Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
21 Tomasz Jankowski Sulechów
22 Honorata Janowicz Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
23 Zbigniew Janowicz Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
24 Arkadiusz Janowski Perzyny
25 Bartosz Jerzewski Zbąszyń
26 Tomasz Jerzykowski Zbąszynek Zgryźliwi Tetrycy
27 Łukasz Kamiński Lwówek KM LWÓWEK
28 Roman Klimczyk Opalenica NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
29 Sylwia Kolecka Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
30 Agata Kondracka Zbąszynek Kolec Team Zbąszynek
31 Maciej Kornyło Chobienice
32 Błażej Kowalski Zielona Góra
33 Marlena Księżyk Zbąszyń
34 Łukasz Kunysz Trzciel KolecTEAM Zbąszynek
35 Dawid Kupczyński Opalenica
36 Tomasz Kurek Opalenica
37 Piotr Kurzyński Zbąszynek Team BEROTU
38 Ilia Kuzin Trzciel Tkkf Łabędź Zbąszyń
39 Wojciech Kwiatek Zbąszynek Kolec Team Zbąszynek
40 Sylwia Kwiatek Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
41 Paweł Lehmann Zbąszyń Zbąszyń
42 Marek Lewandowski Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń Koleje Wielkopolskie
43 Emil Mania Zbąszynek Zgryźliwi Tetrycy
44 Andrzej Mania Zbąszyń
45 Marcin Mańkowski Zbąszyń Chłodna TEAM
46 Marcin Marchewka Zbąszyń Phoenix contact wielkopolska
47 Adrian Marchlewski Strzyżewo Tkkf Łabędź Zbąszyń
48 Agnieszka Mazur Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
49 Łukasz Mazur Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
50 Marcin Mazur Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
51 Paweł Michałowski Zbąszyń Chłodna TEAM
52 Szymon Mierzyński Zbąszyń KolecTEAM Zbąszynek
53 Janek Migdał zbąszynek Tkkf Łabędź Zbąszyń
54 Karol Miszta Dąbrówka Wielkopolska Kolec Team Zbąszynek
55 Milena Miszta Dąbrówka Wielkopolska Kolec Team Zbąszynek
56 Agata Miszta Zbąszyń
57 Marcin Miszta Zbąszyń
58 Marek Mocek Granowo Danflor Team
59 Mateusz Molenda Przyprostynia Balda
60 Tomasz Molenda Zbąszyń
61 Daniel Molenda Zbąszyń
62 Patrycja Niemiec Nądnia
63 Grzegorz Nowak Strzyżewo Tkkf Łabędź Zbąszyń
64 Agnieszka Obst Zbąszyń
65 Paweł Odrobny Chobienice
66 Dariusz Paluch Poznań
67 Agnieszka Piątek Zbąszyń
68 Błażej Połka Zbąszyń
69 Marcin Rosolski Zbąszyń Kolec Team Zbąszynek
70 Izabela Rozynek Zbąszyń
71 Monika Rucioch Zbąszynek KolecTEAM
72 Sławomir Rupa Grodzisk Wlkp
73 Roman Rzepa Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
74 Karolina Rzepa Zbąszyń TKKF
75 Patryk Sachmata Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
76 Damian Śliwczyński Świebodzin Swiebodzinska grupa biegowa
77 Jarosław Sołtysik Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
78 Magdalena Stasik Babimost Babimojski Klub Biegowy Bakcyl
79 Leszek Stasik Babimost Babimojski Klub Biegowy Bakcyl
80 Joanna Stojarska Zbąszyń
81 Marta Szaferska Zbąszyń Chłodna TEAM
82 Monika Szaferska Zbąszyń
83 Maciej Szaferski Zbąszyń Chłodna TEAM
84 Wiktor Szaferski Zbąszyń Chłodna TEAM
85 Piotr Szczeciński Zbąszyń
86 konrad szczepaniak wielichowo
87 Sławomir Szkudlarek Przyprostynia Tkkf Łabędź Zbąszyń
88 Zbigniew Szumski Świebodzin
89 Łukasz Tobys Nądnia
90 Marcin Tobys Zbąszyń
91 Katarzyna Tobys Zbąszyń
92 Bartłomiej Trymbulak Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
93 Mateusz Trymbulak Zbąszyń Kolec Team Zbąszynek
94 Rita Utrata Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
95 Agnieszka Wachowska Przyprostynia
96 Patrycja Wachowska Grójec Mały TKKF
97 Aleksandra Wargoś Zbąszyń
98 EMILIA WAWRZYŃSKA Zbąszyń Emi Fit-Studio
99 Filip Wittholz Jastrzębsko Stare Phoenix contact wielkopolska
100 Justyna Woźniak Zbąszyń