Lista startowa - RODZINNE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI I ZIEMI LUBUSKIEJ

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Nazwa rodziny Imię dziecka Nazwisko dziecka Ur. dziecka Kategoria Dodatkowi zawodnicy
1 Rafał Biegała 1982 Zbąszyń Od małego na całego Zuzanna Biegała 2015 Dzieci 7-9 lat (2013-2015)
2 Agnieszka Bimkiewicz 1983 Miedzychod Kacprzaki do boju Marcel Kacprzak 2013 Dzieci 7-9 lat (2013-2015)
3 Maria Binias-Czerwonka 1984 Międzychód Czerwonka Bartosz Czerwonka 2009 Dzieci 10-13 lat (2009-2012)
Natalia
Czerwonka
2016
4 Andrzej Czerwonka 1982 Międzychód Czerwonka 2 Kamil Czerwonka 2011 Dzieci 10-13 lat (2009-2012)
5 Patryk Gach 1994 Mechnacz Szwagry Mateusz Woś 2008 Dzieci 14-18 lat (2004-2008)
6 Mariusz Hellwich 1984 Międzychód Hellwich Team Jakub Hellwich 2014 Dzieci 7-9 lat (2013-2015)
7 Kamil Hołyński 1975 Zbąszynek Hołyńscy Emilia Hołyńska 2008 Dzieci 14-18 lat (2004-2008)
8 Joanna Humieja 1988 Międzychód Smelki Alexander Smelka 2016 Dzieci 3-6 lat (2016 i młodsze)
Marcelina
Smelka
2018
9 Bartosz Kokoszanek 1984 Międzychód Kokoszanek 1 Kamil Kokoszanek 2014 Dzieci 7-9 lat (2013-2015)
10 Natalia Kokoszanek 1983 MIĘDZYCHÓD Kokoszanek 2 Sara Kokoszanek 2018 Dzieci 3-6 lat (2016 i młodsze)
11 Klaudia Kolanowska-Sroka 1986 Międzychód Kolanowska & Sroka Bartosz Sroka 2015 Dzieci 7-9 lat (2013-2015)
12 Maciej Krawczak 1989 Kruszwica Krawczaki Julia Krawczak 2017 Dzieci 3-6 lat (2016 i młodsze)
13 Monika Maciążek 1984 Bielsko Maciążki Wiktoria Maciążek 2013 Dzieci 7-9 lat (2013-2015)
Sebastian
Maciążek
2015
14 Mariusz Maciążek 1977 Bielsko Maciążki 2 Sebastian Maciążek 2015 Dzieci 7-9 lat (2013-2015)
15 Justyna Malendowicz 1990 Chojno-Młyn Malendowicz Mikołaj Radomski 2016 Dzieci 3-6 lat (2016 i młodsze)
16 Danuta Mielnik 1993 Dębowiec Mielniki Stanisław Mielnik 2018 Dzieci 3-6 lat (2016 i młodsze)
17 Grzegorz Mleczak 1967 Międzychód - Bielsko Mleczak Mateusz Mleczak 1993 Dzieci 14-18 lat (2004-2008)
18 Anna Niezborala 1982 Międzychód Slodziary Wanessa Bortnowska 2011 Dzieci 10-13 lat (2009-2012)
19 Marcin Polaczek 1987 Grodzisk Wielkopolski PolaczekTeam Maksymilian Polaczek 2016 Dzieci 3-6 lat (2016 i młodsze)
20 Tomasz Piotr TALAREK 1983 Miedzychod 2 Talary jeden mlody drugi Stary Alan TALAREK 2017 Dzieci 3-6 lat (2016 i młodsze)
21 Sławomir Tecław 1987 Otorowo Lipnickie Orły 2 Jan Tecław 2015 Dzieci 7-9 lat (2013-2015)
Urszula
Tecław
2016
22 Grzegorz Wawrzyniak 1975 Strzelce Krajeńskie Biedroki Oliwier Maja Wawrzyniak 2012 Dzieci 10-13 lat (2009-2012)
Maja
Wawrzyniak
2016
23 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań Szalone trio Kinga Wojtaszyk 2011 Dzieci 10-13 lat (2009-2012)
Dorota
Szwed-Kopyto
2009
24 wosmateusz43@gmail.com wosmateusz43@gmail.com 1994 Mechnacz wosmateusz43@gmail.com Mateusz Woś 2008 Dzieci 14-18 lat (2004-2008)
25 Justyna Łęcka 1978 Otorowo Lipnickie Orły Joanna Kubiak 2012 Dzieci 10-13 lat (2009-2012)
Zofia
Teclaw
2019