Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
201 Maciej Pluciński 1981 Wierzbiczany nie
202 Darek Pluciński 1978 Pobiedziska UAM tak
203 Tomasz Pogonowski 1979 Kórnik Biegacze z Przylesia nie
204 Artur Pożoga 1982 Psary Małe nie
205 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie
206 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega nie
207 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
208 Krzysztof Przybytkowski 1974 Poznan Drużyna Jezusa nie
209 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
210 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem nie
211 Liliana Rajska 1979 Poznań nie
212 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski nie
213 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań nie
214 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
215 Marcin Rogalski 1983 Poznań nie
216 GRZEGORZ RÓŻYCKI 1977 BIELAWA Bielawska Akademia Biegania nie
217 Marek Rybski 1958 Obrzycko T.P.Z.O Obrzycko nie
218 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team nie
219 Adam Sawala 1980 Tulce nie
220 Torsten Schimmer 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
221 Marcin Schneider 1994 Pobiedziska tak
222 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina/Puszczykowo nie
223 Krzysztof Skibniewski 1981 Poznań nie
224 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
225 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
226 Hanna Skrzypczak 1967 Miłosław nie
227 Wojciech Smoczyk 1998 Bydgoszcz nie
228 Łukasz Śniegula 1989 Kalisz nie
229 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team nie
230 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
231 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
232 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie
233 Paweł Soroka 1978 Dąbrówka Pan tu nie stał nie
234 Wojciech Stachowiak 1977 Dopiewiec nie
235 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
236 MARIUSZ STASZAK 1973 WIERZYCE WIERZYCE MMnZ/APATOR POWOGAZ nie
237 Paweł Staszczak 1992 Kiszkowo Wełnianka Kiszkowo nie
238 Mateusz Statek 1992 Poznań SSB 30 nie
239 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
240 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
241 Marcin Stokowski 1996 Pobiedziska Dąbrowski Team tak
242 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
243 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam tak
244 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań nie
245 Sławomir Sudziński 1973 Bydgoszcz nie
246 Gabriela Świtała 1970 Góra tak
247 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole nie
248 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team nie
249 Mikołaj Szczerbiński 1991 Poznań nie
250 Piotr Szczesniak 1983 Tulce Masarnia Poznań nie
251 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team nie
252 Przemysław Szumiłowski 1975 Luboń Luboń nie
253 Marek Szymankiewicz 1984 Skulsk nie
254 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn nie
255 Dariusz Szymański 1974 Poznań nie
256 Janusz Szymański 1951 Poznań Parkun Poznań nie
257 Patrycja Talar 1986 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska/KB UE Poznań tak
258 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan nie
259 Paweł Tarasiuk 1984 Poznań Centralny Wojskowy Zespół Sportowy Poznań nie
260 Katarzyna Thomas 1986 Pobiedziska tak
261 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska nie
262 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno nie
263 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit nie
264 Przemysław Toś 1991 Kościan Przejmas Tim nie
265 Katarzyna Trawińska 1974 Tarnowo Podgórne nie
266 Jacek Trocinski 1970 Łódź RYSIOTEAM nie
267 Sylwester Leon Tuczyński 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
268 Sławomir Twardygrosz 1975 Kłodawa nie
269 Łukasz Urban 1980 Łubowo nie
270 Anna Urbaniak 1982 Trzcianka nie
271 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
272 Marius Waliczek 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
273 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce nie
274 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska tak
275 Piotr Walkowiak 1994 Poznań NN Running Team nie
276 Dawid Walkowiak 1982 Swarzędz nie
277 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno runRogozno nie
278 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze nie
279 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie
280 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska tak
281 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz nie
282 Marek Wasilewski 1984 Kórnik nie
283 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września nie
284 Filip Wieczorek 1990 Piła nie
285 Krzysztof Wiśniewski 1987 Pobiedziska tak
286 Mariusz Witkowski 1981 Gniezno Mawi Gniezno nie
287 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
288 Agnieszka Wojtaszek 1990 Kościan Run4Life tak
289 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy nie
290 Łukasz Woźniak 1980 Poznań nie
291 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie
292 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie
293 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno nie
294 Marcin Zagorny 1988 Winnica Ogien Dym nie
295 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
296 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
297 Marek Zaradny 1975 Dębsko nie
298 Barbara Zaranek 1971 Oborniki KęsyTeam nie
299 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
300 Józef Zawadzki 1949 Poznań nie