Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminysortuj rosnąco
101 Mikołaj Szczerbiński 1991 Poznań nie
102 Krystian Krupa 1986 Poznań EITALIA.pl nie
103 Radosław Misiorny 1973 Poznań nie
104 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem nie
105 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
106 Grzegorz Frankiewicz 1986 Szczecin nie
107 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
108 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie
109 Adam Kocik 1977 Buk SKRA WIELKOOPOSLKA nie
110 Wojciech Stachowiak 1977 Dopiewiec nie
111 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team nie
112 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
113 Szymon Kubicki 1989 Jankówko CENTRYFUGA Gniezno nie
114 Mariusz Kieslich 1962 Poznań nie
115 Rafał Pietrzak 1992 Kórnik nie
116 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
117 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie
118 Michał Gibas 1990 Gniezno nie
119 Mateusz Statek 1992 Poznań SSB 30 nie
120 Patryk Działa 1996 Sławno nie
121 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team nie
122 Tomasz DAWIDZIŃSKI 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie
123 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica nie
124 Marek Bamber 1982 Kokorzyn Bamberki Team nie
125 Tomasz Kaczmarek 1978 Poznań nie
126 Aleksandra Jańczak 1997 Poznań AS Run nie
127 Jacek Trocinski 1970 Łódź RYSIOTEAM nie
128 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
129 Łukasz Śniegula 1989 Kalisz nie
130 Sylwester Leon Tuczyński 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
131 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań nie
132 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie
133 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega nie
134 Piotr Szczesniak 1983 Tulce Masarnia Poznań nie
135 Bartosz Musiński 1984 Poznań nie
136 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
137 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie
138 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań nie
139 Marius Waliczek 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
140 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz nie
141 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie
142 Janusz Szymański 1951 Poznań Parkun Poznań nie
143 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC Poznań nie
144 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie
145 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie
146 Zbigniew KUPKA 1962 Śmigiel nie
147 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań nie
148 RATTAPONG JAKHONGSUWAN 1989 Samutprakan nie
149 Marcelina May 1986 Poznań nie
150 Szymon Matuszewski 1974 Poznań nie
151 Marek Szymankiewicz 1984 Skulsk nie
152 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners nie
153 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
154 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
155 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie
156 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna TIPTOPOL / SKS OBORNIKI nie
157 Marcin Kaczor 1991 Kościan nie
158 Adam Donaj 1974 Kościan nie
159 Robert Mrówka 1977 Kowanówko nie
160 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie
161 Aneta Bartkowska 1991 TRZEMESZNO nie
162 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit nie
163 Sławomir Lechna 1969 Buk Bukowski Klub Biegacza nie
164 Robert Kasperski 1968 Kościan Kościan Team nie
165 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team nie
166 Karol Charliński 1998 Kiszkowo nie
167 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań nie
168 Barbara Zaranek 1971 Oborniki KęsyTeam nie
169 Kacper Bogdan 2002 poznań nie
170 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie
171 Andrzej Nowak 1968 Parkowo nie
172 Jarosław Piotrowski 1972 Gułtowy nie
173 Wiktor May 1957 Poznań nie
174 Alan Gierasiński 1995 Fałkowo Fałkowo Team nie
175 Marek Wasilewski 1984 Kórnik nie
176 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team nie
177 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie
178 Piotr Walkowiak 1994 Poznań NN Running Team nie
179 Wojciech Smoczyk 1998 Bydgoszcz nie
180 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie
181 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno nie
182 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina/Puszczykowo nie
183 Owidiusz Krymarys 1980 Kalisz Kancelaria Radcy Prawnego ULPIANUS nie
184 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie
185 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie
186 Wiesław Fidecki 1944 Poznań nie
187 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team nie
188 Remigiusz Krzyżański 1962 Kościan Kościan Team nie
189 Łukasz Urban 1980 Łubowo nie
190 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN nie
191 Marcin Żerko 1980 Oborniki nie
192 Marcin Zagorny 1988 Winnica Ogien Dym nie
193 Rafal Kohut 1969 Leszno 100 Half Marathons Club nie
194 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn nie
195 Elżbieta Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie
196 Adam Łabęcki 1993 Fałkowo Fałkowo Team nie
197 Adrian Mielcarek 1991 Poznań nie
198 Mateusz Fabiszak 1990 Poznań nie
199 Marcin Zgoliński 1980 Wrzesnia Września/ Night Runners nie
200 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS nie