Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminysortuj malejąco
101 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie
102 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna TIPTOPOL / SKS OBORNIKI nie
103 Marcin Kaczor 1991 Kościan nie
104 Szymon Matuszewski 1974 Poznań nie
105 Marek Szymankiewicz 1984 Skulsk nie
106 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie
107 Aneta Bartkowska 1991 TRZEMESZNO nie
108 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit nie
109 Sławomir Lechna 1969 Buk Bukowski Klub Biegacza nie
110 Robert Kasperski 1968 Kościan Kościan Team nie
111 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team nie
112 Adam Donaj 1974 Kościan nie
113 Robert Mrówka 1977 Kowanówko nie
114 Barbara Zaranek 1971 Oborniki KęsyTeam nie
115 Kacper Bogdan 2002 poznań nie
116 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie
117 Andrzej Nowak 1968 Parkowo nie
118 Jarosław Piotrowski 1972 Gułtowy nie
119 Wiktor May 1957 Poznań nie
120 Karol Charliński 1998 Kiszkowo nie
121 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań nie
122 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie
123 Piotr Walkowiak 1994 Poznań NN Running Team nie
124 Wojciech Smoczyk 1998 Bydgoszcz nie
125 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie
126 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno nie
127 Alan Gierasiński 1995 Fałkowo Fałkowo Team nie
128 Marek Wasilewski 1984 Kórnik nie
129 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team nie
130 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie
131 Wiesław Fidecki 1944 Poznań nie
132 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team nie
133 Remigiusz Krzyżański 1962 Kościan Kościan Team nie
134 Łukasz Urban 1980 Łubowo nie
135 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina/Puszczykowo nie
136 Owidiusz Krymarys 1980 Kalisz Kancelaria Radcy Prawnego ULPIANUS nie
137 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie
138 Marcin Zagorny 1988 Winnica Ogien Dym nie
139 Rafal Kohut 1969 Leszno 100 Half Marathons Club nie
140 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn nie
141 Elżbieta Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie
142 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN nie
143 Marcin Żerko 1980 Oborniki nie
144 Mateusz Fabiszak 1990 Poznań nie
145 Marcin Zgoliński 1980 Wrzesnia Września/ Night Runners nie
146 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS nie
147 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec nie
148 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
149 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
150 Adam Łabęcki 1993 Fałkowo Fałkowo Team nie
151 Adrian Mielcarek 1991 Poznań nie
152 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn nie
153 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska nie
154 Katarzyna Bruch 1983 Woźniki nie
155 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
156 Paweł Ostrowski 1979 Łubowo Spodenki nisko opuszczone nie
157 Józef Mika 1960 Poznań 100 Maraton Club Poland nie
158 adam koper 1978 Skórka nie
159 Krzysztof Skibniewski 1981 Poznań nie
160 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
161 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski nie
162 Liliana Rajska 1979 Poznań nie
163 Łukasz Burzyński 1987 Bogucin Biegające Krejzole nie
164 Hanna Skrzypczak 1967 Miłosław nie
165 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
166 Anna Urbaniak 1982 Trzcianka nie
167 Dawid Jagła 1990 Jarocin nie
168 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
169 Sebastian Kozłowski 1983 Węgierki nie
170 Andrzej Kurzajewski 1961 Ostrów Wielkopolski nie
171 Paweł Dąbrowski 1975 Poznań Night Runners nie
172 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września nie
173 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica nie
174 Dawid Walkowiak 1982 Swarzędz nie
175 Mikołaj BOGUSZ 1996 Poznań nie
176 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
177 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
178 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team nie
179 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie
180 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko nie
181 Stanisław Kuranowski 1963 Grzebienisko nie
182 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN nie
183 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno nie
184 bartosz żyła 1985 Poznań nie
185 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team nie
186 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno nie
187 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno Ślęzak Team nie
188 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
189 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań nie
190 Krzysztof Janelt 1980 Luboń nie
191 Tomasz Pogonowski 1979 Kórnik Biegacze z Przylesia nie
192 Marek Rybski 1958 Obrzycko T.P.Z.O Obrzycko nie
193 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań / Night Runners nie
194 Marek Zaradny 1975 Dębsko nie
195 Robert Donat 1985 Kalisz Pratt & Whitney Kalisz nie
196 Adrian Kozłowicz 1992 Węgierskie nie
197 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno runRogozno nie
198 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
199 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Poznań nie
200 Piotr Nowak 1992 Poznań Nypelek team nie