Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
101 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań nie
102 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski nie
103 Liliana Rajska 1979 Poznań nie
104 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem nie
105 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
106 Krzysztof Przybytkowski 1974 Poznan Drużyna Jezusa nie
107 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
108 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega nie
109 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie
110 Artur Pożoga 1982 Psary Małe nie
111 Tomasz Pogonowski 1979 Kórnik Biegacze z Przylesia nie
112 Maciej Pluciński 1981 Wierzbiczany nie
113 Darek Pluciński 1978 Pobiedziska UAM tak
114 Jarosław Piotrowski 1972 Gułtowy nie
115 Marcin Piotrowicz 1981 Pobiedziska tak
116 Rafał Pietrzak 1992 Kórnik nie
117 Maria Piechnik 1981 Pobiedziska tak
118 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko nie
119 Mateusz Piaskowski 1992 Luboń Klub Maratończyka V LO w Poznaniu nie
120 Tomasz Pelczyk 1986 Pobiedziska tak
121 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie
122 Szymon Pawłowski 1983 Kórnik nie
123 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław nie
124 Milena Pawlak 1987 Przecław nie
125 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
126 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC Poznań nie
127 Tomasz Panfil 1981 Pobiedziska TIP-TOPOL SP. Z O.O. tak
128 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team nie
129 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie
130 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
131 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN nie
132 Hubert Owocki 1994 Pobiedziska tak
133 Marcin Otto 1991 Swarzędz Stowarzyszenie Walka Kostrzyn nie
134 Paweł Ostrowski 1979 Łubowo Spodenki nisko opuszczone nie
135 Marcin Osman 1984 Promienko tak
136 Hubert Osak 1987 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team tak
137 Krzysztof Olejniczak 1967 Gostyń AGROZI nie
138 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie
139 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań nie
140 Andrzej Nowak 1968 Parkowo nie
141 Piotr Nowak 1992 Poznań Nypelek team nie
142 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team nie
143 Mikołaj Nejman 1990 Pobiedziska tak
144 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo nie
145 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie
146 Bartosz Musiński 1984 Poznań nie
147 Andrzej Müller 1958 PUSZCZYKOWO nie
148 Robert Mrówka 1977 Kowanówko nie
149 Ivan Moskaliuk 1991 Iwanofrankowska Biegający Górnik Wapno nie
150 Radosław Misiorny 1973 Poznań nie
151 Rafał Mirka 1977 Poznań Costa Blanca nie
152 Piotr Milewski 1977 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
153 Przemysław Mikołajczyk 1975 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
154 Jaromir Mikołajczak 1970 Potasze / Night Runners tak
155 Józef Mika 1960 Poznań 100 Maraton Club Poland nie
156 Adrian Mielcarek 1991 Poznań nie
157 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
158 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica nie
159 Przemyslaw Małecki 1990 Pobiedziska Tip -topol tak
160 Marcelina May 1986 Poznań nie
161 Wiktor May 1957 Poznań nie
162 Szymon Matuszewski 1974 Poznań nie
163 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
164 Jarosław Matuszak 1981 Pobiedziska Matuszak & Synowie Kancelaria Prawna tak
165 Daniel Masłowski 1977 Poznań nie
166 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
167 Bartosz Makowski 1984 Jerzykowo Maki team tak
168 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TAM Majłowscy nie
169 Aleksander Majlowski 1950 Gorzów Wielkopolski Team Majlowscy nie
170 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners nie
171 Tomasz Majchrzak 1988 Poznań ULTIMAte RIDERs nie
172 Oskar Maciejewski 1990 Fałkowo nie
173 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
174 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
175 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań nie
176 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ nie
177 Mariusz Leśniewski 1986 Pobiedziska tak
178 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie
179 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań nie
180 Sławomir Lechna 1969 Buk Bukowski Klub Biegacza nie
181 Andrzej Kurzajewski 1961 Ostrów Wielkopolski nie
182 Stanisław Kuranowski 1963 Grzebienisko nie
183 Zbigniew KUPKA 1962 Śmigiel nie
184 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS nie
185 Robert Kujawski 1992 Pobiedziska tak
186 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
187 Jakub Kucharski 1979 GRUSZCZYN jku1979 nie
188 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
189 Szymon Kubicki 1989 Jankówko CENTRYFUGA Gniezno nie
190 Remigiusz Krzyżański 1962 Kościan Kościan Team nie
191 Piotr Krzyzaniak 1971 Kapalica tak
192 Owidiusz Krymarys 1980 Kalisz Kancelaria Radcy Prawnego ULPIANUS nie
193 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
194 Krystian Krupa 1986 Poznań EITALIA.pl nie
195 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica nie
196 Magdalena Krokowska 1987 Poznań / Night Runners Poznań nie
197 Kacper Kretkowski 1984 Pobiedziska KKS Wiara Lecha tak
198 Sebastian Kozłowski 1983 Węgierki nie
199 Żaneta Kozłowska 1985 Poznań nie
200 Adrian Kozłowicz 1992 Węgierskie nie