Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
101 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
102 Szymon Matuszewski 1974 Poznań nie
103 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit nie
104 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań nie
105 Kacper Bogdan 2002 poznań nie
106 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie
107 Wiktor May 1957 Poznań nie
108 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie
109 Piotr Walkowiak 1994 Poznań NN Running Team nie
110 Wiesław Fidecki 1944 Poznań nie
111 Mateusz Fabiszak 1990 Poznań nie
112 Adrian Mielcarek 1991 Poznań nie
113 Krzysztof Skibniewski 1981 Poznań nie
114 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska nie
115 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
116 Józef Mika 1960 Poznań 100 Maraton Club Poland nie
117 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski nie
118 Liliana Rajska 1979 Poznań nie
119 Paweł Dąbrowski 1975 Poznań Night Runners nie
120 Mikołaj BOGUSZ 1996 Poznań nie
121 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
122 bartosz żyła 1985 Poznań nie
123 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań nie
124 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań / Night Runners nie
125 Filip Baranowski 1976 Poznań nie
126 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Poznań nie
127 Piotr Nowak 1992 Poznań Nypelek team nie
128 Magdalena Bogusz 1983 Poznań nie
129 Tomasz Majchrzak 1988 Poznań ULTIMAte RIDERs nie
130 Jakub Żurawski 1974 Poznań nie
131 Daniel Masłowski 1977 Poznań nie
132 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team nie
133 Karolina BOGUSZ 1998 Poznań Nypelek team nie
134 Marcin Rogalski 1983 Poznań nie
135 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie
136 Łukasz Woźniak 1980 Poznań nie
137 Adam Dziurla 1958 Poznań nie
138 Żaneta Kozłowska 1985 Poznań nie
139 Józef Zawadzki 1949 Poznań nie
140 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska nie
141 Jaromir Mikołajczak 1970 Potasze / Night Runners tak
142 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
143 Piotr Borucki 1978 Pobiedziska tak
144 Hubert Owocki 1994 Pobiedziska tak
145 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
146 Marcin Stokowski 1996 Pobiedziska Dąbrowski Team tak
147 Maria Piechnik 1981 Pobiedziska tak
148 Przemyslaw Małecki 1990 Pobiedziska Tip -topol tak
149 Agnieszka Zywert 1979 Pobiedziska Spartanie Dzieciom tak
150 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
151 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
152 Marcin Schneider 1994 Pobiedziska tak
153 Piotr Milewski 1977 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
154 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team tak
155 Eryk Charliński 1996 Pobiedziska tak
156 Marcin Piotrowicz 1981 Pobiedziska tak
157 Tomasz Pelczyk 1986 Pobiedziska tak
158 Katarzyna Thomas 1986 Pobiedziska tak
159 Kacper Kretkowski 1984 Pobiedziska KKS Wiara Lecha tak
160 Robert Kujawski 1992 Pobiedziska tak
161 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska tak
162 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska tak
163 Tomasz Panfil 1981 Pobiedziska TIP-TOPOL SP. Z O.O. tak
164 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam tak
165 Mikołaj Nejman 1990 Pobiedziska tak
166 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska tak
167 Darek Pluciński 1978 Pobiedziska UAM tak
168 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska tak
169 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
170 Hubert Osak 1987 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team tak
171 Mariusz Leśniewski 1986 Pobiedziska tak
172 Krzysztof Wiśniewski 1987 Pobiedziska tak
173 Patrycja Talar 1986 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska/KB UE Poznań tak
174 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska tak
175 Jarosław Matuszak 1981 Pobiedziska Matuszak & Synowie Kancelaria Prawna tak
176 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy nie
177 Filip Wieczorek 1990 Piła nie
178 Andrzej Nowak 1968 Parkowo nie
179 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN nie
180 Yuriy Blahodir 1981 Ostrow Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
181 Andrzej Kurzajewski 1961 Ostrów Wielkopolski nie
182 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN nie
183 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie
184 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
185 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica nie
186 Marek Rybski 1958 Obrzycko T.P.Z.O Obrzycko nie
187 Jerzy Kamiński 1970 Oborniki nie
188 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
189 Barbara Zaranek 1971 Oborniki KęsyTeam nie
190 Marcin Żerko 1980 Oborniki nie
191 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
192 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
193 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team nie
194 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby nie
195 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby nie
196 Hanna Skrzypczak 1967 Miłosław nie
197 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie
198 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie
199 Stefan Komorowski 1950 Lusówko nie
200 Krzysztof Janelt 1980 Luboń nie