Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
101 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie
102 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo nie
103 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań nie
104 Rafał Kędziora 1977 Koziegłowy NSZZ Solidarność Region Wielkopolska nie
105 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica Drużyna Szpiku nie
106 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
107 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie
108 Elżbieta Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie
109 Sławomir Twardygrosz 1975 Kłodawa nie
110 Rafal Kohut 1969 Leszno 100 Half Marathons Club nie
111 Krzysztof Janelt 1980 Luboń nie
112 Mateusz Piaskowski 1992 Luboń Klub Maratończyka V LO w Poznaniu nie
113 Przemysław Szumiłowski 1975 Luboń Luboń nie
114 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze nie
115 Stefan Komorowski 1950 Lusówko nie
116 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie
117 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie
118 Hanna Skrzypczak 1967 Miłosław nie
119 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby nie
120 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby nie
121 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team nie
122 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
123 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
124 Jerzy Kamiński 1970 Oborniki nie
125 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
126 Barbara Zaranek 1971 Oborniki KęsyTeam nie
127 Marcin Żerko 1980 Oborniki nie
128 Marek Rybski 1958 Obrzycko T.P.Z.O Obrzycko nie
129 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
130 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica nie
131 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN nie
132 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie
133 Yuriy Blahodir 1981 Ostrow Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
134 Andrzej Kurzajewski 1961 Ostrów Wielkopolski nie
135 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN nie
136 Andrzej Nowak 1968 Parkowo nie
137 Filip Wieczorek 1990 Piła nie
138 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy nie
139 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
140 Piotr Borucki 1978 Pobiedziska tak
141 Hubert Owocki 1994 Pobiedziska tak
142 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
143 Marcin Stokowski 1996 Pobiedziska Dąbrowski Team tak
144 Maria Piechnik 1981 Pobiedziska tak
145 Przemyslaw Małecki 1990 Pobiedziska Tip -topol tak
146 Agnieszka Zywert 1979 Pobiedziska Spartanie Dzieciom tak
147 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
148 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
149 Marcin Schneider 1994 Pobiedziska tak
150 Eryk Charliński 1996 Pobiedziska tak
151 Piotr Milewski 1977 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
152 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team tak
153 Marcin Piotrowicz 1981 Pobiedziska tak
154 Tomasz Pelczyk 1986 Pobiedziska tak
155 Katarzyna Thomas 1986 Pobiedziska tak
156 Robert Kujawski 1992 Pobiedziska tak
157 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska tak
158 Kacper Kretkowski 1984 Pobiedziska KKS Wiara Lecha tak
159 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam tak
160 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska tak
161 Tomasz Panfil 1981 Pobiedziska TIP-TOPOL SP. Z O.O. tak
162 Mikołaj Nejman 1990 Pobiedziska tak
163 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska tak
164 Darek Pluciński 1978 Pobiedziska UAM tak
165 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska tak
166 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
167 Hubert Osak 1987 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team tak
168 Mariusz Leśniewski 1986 Pobiedziska tak
169 Krzysztof Wiśniewski 1987 Pobiedziska tak
170 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska tak
171 Patrycja Talar 1986 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska/KB UE Poznań tak
172 Jarosław Matuszak 1981 Pobiedziska Matuszak & Synowie Kancelaria Prawna tak
173 Jaromir Mikołajczak 1970 Potasze / Night Runners tak
174 Krzysztof Przybytkowski 1974 Poznan Drużyna Jezusa nie
175 Magdalena Krokowska 1987 Poznań / Night Runners Poznań nie
176 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team nie
177 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce nie
178 Łukasz Huderek 1974 Poznań Night Runners nie
179 Rafał Mirka 1977 Poznań Costa Blanca nie
180 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań nie
181 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
182 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
183 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie
184 Dariusz Szymański 1974 Poznań nie
185 Radosław Misiorny 1973 Poznań nie
186 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie
187 Paweł Tarasiuk 1984 Poznań Centralny Wojskowy Zespół Sportowy Poznań nie
188 Mikołaj Szczerbiński 1991 Poznań nie
189 Krystian Krupa 1986 Poznań EITALIA.pl nie
190 Tomasz DAWIDZIŃSKI 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie
191 Mariusz Kieslich 1962 Poznań nie
192 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
193 Mateusz Statek 1992 Poznań SSB 30 nie
194 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań nie
195 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie
196 Tomasz Kaczmarek 1978 Poznań nie
197 Aleksandra Jańczak 1997 Poznań AS Run nie
198 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań nie
199 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega nie
200 Bartosz Musiński 1984 Poznań nie