Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
101 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
102 Paweł Staszczak 1992 Kiszkowo Wełnianka Kiszkowo nie
103 Paweł Soroka 1978 Dąbrówka Pan tu nie stał nie
104 Patryk Działa 1996 Sławno nie
105 Patryk Czerwonka 1985 Promno Dziki tak
106 Patrycja Talar 1986 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska/KB UE Poznań tak
107 Owidiusz Krymarys 1980 Kalisz Kancelaria Radcy Prawnego ULPIANUS nie
108 Oskar Maciejewski 1990 Fałkowo nie
109 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska tak
110 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team nie
111 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team nie
112 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie
113 Milena Pawlak 1987 Przecław nie
114 Mikołaj Szczerbiński 1991 Poznań nie
115 Mikołaj BOGUSZ 1996 Poznań nie
116 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań nie
117 Mikołaj Nejman 1990 Pobiedziska tak
118 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
119 Mieczysław Klupś 1959 Suchy Las nie
120 Michał Karbowy 1975 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka nie
121 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
122 Michał Gibas 1990 Gniezno nie
123 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska nie
124 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners nie
125 Michał Ćwik 1987 Konin nie
126 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska nie
127 Mateusz Korcz Korcz 1988 Kleszczewo nie
128 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
129 Mateusz Statek 1992 Poznań SSB 30 nie
130 Mateusz Fabiszak 1990 Poznań nie
131 Mateusz Piaskowski 1992 Luboń Klub Maratończyka V LO w Poznaniu nie
132 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN nie
133 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska tak
134 Mariusz Witkowski 1981 Gniezno Mawi Gniezno nie
135 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team nie
136 Mariusz Kieslich 1962 Poznań nie
137 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam tak
138 MARIUSZ STASZAK 1973 WIERZYCE WIERZYCE MMnZ/APATOR POWOGAZ nie
139 Mariusz Leśniewski 1986 Pobiedziska tak
140 Marius Waliczek 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
141 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie
142 Maria Piechnik 1981 Pobiedziska tak
143 Marek Bamber 1982 Kokorzyn Bamberki Team nie
144 Marek Szymankiewicz 1984 Skulsk nie
145 Marek Wasilewski 1984 Kórnik nie
146 Marek Rybski 1958 Obrzycko T.P.Z.O Obrzycko nie
147 Marek Zaradny 1975 Dębsko nie
148 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo nie
149 Marcin Osman 1984 Promienko tak
150 Marcin Stokowski 1996 Pobiedziska Dąbrowski Team tak
151 Marcin Kaczor 1991 Kościan nie
152 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie
153 Marcin Schneider 1994 Pobiedziska tak
154 Marcin Żerko 1980 Oborniki nie
155 Marcin Zagorny 1988 Winnica Ogien Dym nie
156 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
157 Marcin Zgoliński 1980 Wrzesnia Września/ Night Runners nie
158 Marcin Piotrowicz 1981 Pobiedziska tak
159 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team nie
160 Marcin Otto 1991 Swarzędz Stowarzyszenie Walka Kostrzyn nie
161 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
162 Marcin Rogalski 1983 Poznań nie
163 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
164 Marcelina May 1986 Poznań nie
165 Magdalena Krokowska 1987 Poznań / Night Runners Poznań nie
166 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega nie
167 Magdalena Bogusz 1983 Poznań nie
168 Maciej Czechlewski 1987 Biskupice Maciej Czechlewski tak
169 Maciej Pluciński 1981 Wierzbiczany nie
170 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie
171 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie
172 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit nie
173 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team tak
174 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
175 Liliana Rajska 1979 Poznań nie
176 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
177 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
178 Krzysztof Przybytkowski 1974 Poznan Drużyna Jezusa nie
179 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
180 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań nie
181 Krzysztof Skibniewski 1981 Poznań nie
182 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica nie
183 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno nie
184 Krzysztof Janelt 1980 Luboń nie
185 Krzysztof Wiśniewski 1987 Pobiedziska tak
186 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie
187 Krzysztof Olejniczak 1967 Gostyń AGROZI nie
188 Krystian Krupa 1986 Poznań EITALIA.pl nie
189 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team nie
190 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN nie
191 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
192 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
193 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole nie
194 Katarzyna Trawińska 1974 Tarnowo Podgórne nie
195 Katarzyna Bruch 1983 Woźniki nie
196 Katarzyna Thomas 1986 Pobiedziska tak
197 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań / Night Runners nie
198 Karolina BOGUSZ 1998 Poznań Nypelek team nie
199 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska tak
200 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak