Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
101 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz nie
102 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners nie
103 Marek Szymankiewicz 1984 Skulsk nie
104 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team nie
105 Paweł Tarasiuk 1984 Poznań Centralny Wojskowy Zespół Sportowy Poznań nie
106 Bartosz Makowski 1984 Jerzykowo Maki team tak
107 Marek Wasilewski 1984 Kórnik nie
108 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze nie
109 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
110 Szymon Pawłowski 1983 Kórnik nie
111 Marcin Rogalski 1983 Poznań nie
112 Magdalena Bogusz 1983 Poznań nie
113 Sebastian Kozłowski 1983 Węgierki nie
114 Piotr Szczesniak 1983 Tulce Masarnia Poznań nie
115 Katarzyna Bruch 1983 Woźniki nie
116 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
117 Dawid Walkowiak 1982 Swarzędz nie
118 Artur Pożoga 1982 Psary Małe nie
119 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska tak
120 Anna Urbaniak 1982 Trzcianka nie
121 Marek Bamber 1982 Kokorzyn Bamberki Team nie
122 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
123 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team nie
124 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica Drużyna Szpiku nie
125 Tomasz Panfil 1981 Pobiedziska TIP-TOPOL SP. Z O.O. tak
126 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań nie
127 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
128 Yuriy Blahodir 1981 Ostrow Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
129 Maria Piechnik 1981 Pobiedziska tak
130 Mariusz Witkowski 1981 Gniezno Mawi Gniezno nie
131 Maciej Pluciński 1981 Wierzbiczany nie
132 Jarosław Matuszak 1981 Pobiedziska Matuszak & Synowie Kancelaria Prawna tak
133 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie
134 Marcin Piotrowicz 1981 Pobiedziska tak
135 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby nie
136 Krzysztof Skibniewski 1981 Poznań nie
137 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna TIPTOPOL / SKS OBORNIKI nie
138 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska tak
139 Łukasz Woźniak 1980 Poznań nie
140 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo nie
141 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team tak
142 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team nie
143 Owidiusz Krymarys 1980 Kalisz Kancelaria Radcy Prawnego ULPIANUS nie
144 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie
145 Krzysztof Janelt 1980 Luboń nie
146 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS nie
147 Łukasz Urban 1980 Łubowo nie
148 Marcin Żerko 1980 Oborniki nie
149 Marcin Zgoliński 1980 Wrzesnia Września/ Night Runners nie
150 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań nie
151 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica nie
152 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team nie
153 Adam Sawala 1980 Tulce nie
154 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce nie
155 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz nie
156 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
157 Agnieszka Zywert 1979 Pobiedziska Spartanie Dzieciom tak
158 Tomasz Pogonowski 1979 Kórnik Biegacze z Przylesia nie
159 Liliana Rajska 1979 Poznań nie
160 Jakub Kucharski 1979 GRUSZCZYN jku1979 nie
161 Paweł Ostrowski 1979 Łubowo Spodenki nisko opuszczone nie
162 Paweł Bartoszek 1979 Zalasewo nie
163 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn nie
164 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska tak
165 Paweł Soroka 1978 Dąbrówka Pan tu nie stał nie
166 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie
167 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ nie
168 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
169 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN nie
170 Piotr Jóźwiak 1978 Kostrzyn nie
171 Tomasz Kaczmarek 1978 Poznań nie
172 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega nie
173 adam koper 1978 Skórka nie
174 Piotr Borucki 1978 Pobiedziska tak
175 Darek Pluciński 1978 Pobiedziska UAM tak
176 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn nie
177 Adam Kocik 1977 Buk SKRA WIELKOOPOSLKA nie
178 Andrzej Karalus 1977 Ws.Wysoczka nie
179 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn nie
180 Wojciech Stachowiak 1977 Dopiewiec nie
181 Rafał Kędziora 1977 Koziegłowy NSZZ Solidarność Region Wielkopolska nie
182 Torsten Schimmer 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
183 Robert Mrówka 1977 Kowanówko nie
184 Elżbieta Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie
185 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby nie
186 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie
187 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
188 Marius Waliczek 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
189 GRZEGORZ RÓŻYCKI 1977 BIELAWA Bielawska Akademia Biegania nie
190 Rafał Mirka 1977 Poznań Costa Blanca nie
191 Rafał Jaworski 1977 Jerzykowo Fundacja AMATORZY PIÓRA tak
192 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie
193 wojciech Zgórecki 1977 Gniezno tak
194 Piotr Milewski 1977 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
195 Daniel Masłowski 1977 Poznań nie
196 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam tak
197 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno nie
198 Filip Baranowski 1976 Poznań nie
199 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań nie
200 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B nie