Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
101 Paweł Dąbrowski 1975 Poznań Night Runners nie
102 Przemysław Szumiłowski 1975 Luboń Luboń nie
103 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team nie
104 Przemysław Mikołajczyk 1975 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
105 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
106 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
107 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
108 Michał Karbowy 1975 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka nie
109 Marek Zaradny 1975 Dębsko nie
110 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Poznań nie
111 Sławomir Twardygrosz 1975 Kłodawa nie
112 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie
113 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
114 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B nie
115 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań nie
116 Filip Baranowski 1976 Poznań nie
117 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno nie
118 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam tak
119 Daniel Masłowski 1977 Poznań nie
120 Piotr Milewski 1977 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
121 wojciech Zgórecki 1977 Gniezno tak
122 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie
123 Rafał Jaworski 1977 Jerzykowo Fundacja AMATORZY PIÓRA tak
124 Rafał Mirka 1977 Poznań Costa Blanca nie
125 GRZEGORZ RÓŻYCKI 1977 BIELAWA Bielawska Akademia Biegania nie
126 Marius Waliczek 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
127 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
128 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie
129 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby nie
130 Elżbieta Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie
131 Robert Mrówka 1977 Kowanówko nie
132 Torsten Schimmer 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
133 Rafał Kędziora 1977 Koziegłowy NSZZ Solidarność Region Wielkopolska nie
134 Wojciech Stachowiak 1977 Dopiewiec nie
135 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn nie
136 Andrzej Karalus 1977 Ws.Wysoczka nie
137 Adam Kocik 1977 Buk SKRA WIELKOOPOSLKA nie
138 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn nie
139 Darek Pluciński 1978 Pobiedziska UAM tak
140 Piotr Borucki 1978 Pobiedziska tak
141 adam koper 1978 Skórka nie
142 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega nie
143 Tomasz Kaczmarek 1978 Poznań nie
144 Piotr Jóźwiak 1978 Kostrzyn nie
145 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN nie
146 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
147 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ nie
148 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie
149 Paweł Soroka 1978 Dąbrówka Pan tu nie stał nie
150 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska tak
151 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn nie
152 Paweł Bartoszek 1979 Zalasewo nie
153 Paweł Ostrowski 1979 Łubowo Spodenki nisko opuszczone nie
154 Jakub Kucharski 1979 GRUSZCZYN jku1979 nie
155 Liliana Rajska 1979 Poznań nie
156 Tomasz Pogonowski 1979 Kórnik Biegacze z Przylesia nie
157 Agnieszka Zywert 1979 Pobiedziska Spartanie Dzieciom tak
158 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
159 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz nie
160 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce nie
161 Adam Sawala 1980 Tulce nie
162 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team nie
163 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica nie
164 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań nie
165 Marcin Zgoliński 1980 Wrzesnia Września/ Night Runners nie
166 Marcin Żerko 1980 Oborniki nie
167 Łukasz Urban 1980 Łubowo nie
168 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS nie
169 Krzysztof Janelt 1980 Luboń nie
170 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie
171 Owidiusz Krymarys 1980 Kalisz Kancelaria Radcy Prawnego ULPIANUS nie
172 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team nie
173 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo nie
174 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team tak
175 Łukasz Woźniak 1980 Poznań nie
176 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska tak
177 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna TIPTOPOL / SKS OBORNIKI nie
178 Krzysztof Skibniewski 1981 Poznań nie
179 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby nie
180 Marcin Piotrowicz 1981 Pobiedziska tak
181 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie
182 Jarosław Matuszak 1981 Pobiedziska Matuszak & Synowie Kancelaria Prawna tak
183 Maciej Pluciński 1981 Wierzbiczany nie
184 Mariusz Witkowski 1981 Gniezno Mawi Gniezno nie
185 Maria Piechnik 1981 Pobiedziska tak
186 Yuriy Blahodir 1981 Ostrow Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
187 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
188 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań nie
189 Tomasz Panfil 1981 Pobiedziska TIP-TOPOL SP. Z O.O. tak
190 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica Drużyna Szpiku nie
191 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team nie
192 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
193 Marek Bamber 1982 Kokorzyn Bamberki Team nie
194 Anna Urbaniak 1982 Trzcianka nie
195 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska tak
196 Artur Pożoga 1982 Psary Małe nie
197 Dawid Walkowiak 1982 Swarzędz nie
198 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
199 Katarzyna Bruch 1983 Woźniki nie
200 Piotr Szczesniak 1983 Tulce Masarnia Poznań nie