Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Mieszkaniec Gminy
101 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
102 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
103 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
104 Yuriy Blahodir 1981 Ostrow Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
105 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
106 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
107 Przemysław Toś 1991 Kościan Przejmas Tim nie
108 Rafał Jaworski 1977 Jerzykowo Fundacja AMATORZY PIÓRA tak
109 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
110 Mateusz Piaskowski 1992 Luboń Klub Maratończyka V LO w Poznaniu nie
111 Aleksander Borkowski 1956 Świnoujscie Mkl Maraton Świnoujście nie
112 Paweł Soroka 1978 Dąbrówka Pan tu nie stał nie
113 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań nie
114 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan nie
115 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie
116 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
117 Tomasz Majchrzak 1988 Poznań ULTIMAte RIDERs nie
118 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
119 Marek Rybski 1958 Obrzycko T.P.Z.O Obrzycko nie
120 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
121 Sylwester Leon Tuczyński 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
122 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
123 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team nie
124 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
125 Krystian Krupa 1986 Poznań EITALIA.pl nie
126 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team nie
127 Jacek Trocinski 1970 Łódź RYSIOTEAM nie
128 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie
129 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko nie
130 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie
131 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie
132 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko nie
133 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
134 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team nie
135 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit nie
136 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
137 Robert Kasperski 1968 Kościan Kościan Team nie
138 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team nie
139 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie
140 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team nie
141 Remigiusz Krzyżański 1962 Kościan Kościan Team nie
142 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
143 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
144 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega nie
145 Przemysław Szumiłowski 1975 Luboń Luboń nie
146 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo nie
147 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie
148 Krzysztof Przybytkowski 1974 Poznan Drużyna Jezusa nie
149 Jakub Kucharski 1979 GRUSZCZYN jku1979 nie
150 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
151 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners nie
152 Przemysław Mikołajczyk 1975 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
153 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn nie
154 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września nie
155 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze nie
156 Tomasz DAWIDZIŃSKI 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie
157 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
158 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska nie
159 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska tak
160 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska nie
161 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie
162 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team nie
163 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie
164 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
165 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega nie
166 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
167 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
168 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
169 Sławomir Lechna 1969 Buk Bukowski Klub Biegacza nie
170 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
171 Łukasz Huderek 1974 Poznań Night Runners nie
172 Paweł Dąbrowski 1975 Poznań Night Runners nie
173 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
174 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno nie
175 Mariusz Witkowski 1981 Gniezno Mawi Gniezno nie
176 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno nie
177 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica Drużyna Szpiku nie
178 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
179 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań nie
180 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie
181 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca nie
182 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław nie
183 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy nie
184 Jerzy Kamiński 1970 Oborniki nie
185 Piotr Borucki 1978 Pobiedziska tak
186 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań nie
187 wojciech Zgórecki 1977 Gniezno tak
188 Andrzej Müller 1958 PUSZCZYKOWO nie
189 Milena Pawlak 1987 Przecław nie
190 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie
191 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie
192 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo nie
193 Hubert Owocki 1994 Pobiedziska tak
194 Dariusz Szymański 1974 Poznań nie
195 Katarzyna Trawińska 1974 Tarnowo Podgórne nie
196 Waldemar Antkowiak 1988 Kiszkowo nie
197 Paweł Bartoszek 1979 Zalasewo nie
198 Adam Sawala 1980 Tulce nie
199 Marcin Osman 1984 Promienko tak
200 Radosław Misiorny 1973 Poznań nie