Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy
101 Adrian Kozłowicz 1992 Węgierskie nie
102 Marek Zaradny 1975 Dębsko nie
103 Mikołaj Nejman 1990 Pobiedziska tak
104 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz nie
105 Janina Deryło 1972 Grzebienisko nie
106 Artur Bąk 1991 Biskupice tak
107 Artur Pożoga 1982 Psary Małe nie
108 Sławomir Twardygrosz 1975 Kłodawa nie
109 Filip Baranowski 1976 Poznań nie
110 Stefan Komorowski 1950 Lusówko nie
111 Magdalena Bogusz 1983 Poznań nie
112 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska tak
113 Tomasz Białek 1989 Tuczno tak
114 Jakub Żurawski 1974 Poznań nie
115 Sławomir Sudziński 1973 Bydgoszcz nie
116 Mateusz Korcz Korcz 1988 Kleszczewo nie
117 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska tak
118 Filip Wieczorek 1990 Piła nie
119 Marcin Rogalski 1983 Poznań nie
120 Daniel Masłowski 1977 Poznań nie
121 Mieczysław Klupś 1959 Suchy Las nie
122 Piotr Jóźwiak 1978 Kostrzyn nie
123 Łukasz Woźniak 1980 Poznań nie
124 Krzysztof Wiśniewski 1987 Pobiedziska tak
125 Adam Dziurla 1958 Poznań nie
126 Mariusz Leśniewski 1986 Pobiedziska tak
127 Andrzej Karalus 1977 Ws.Wysoczka nie
128 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie
129 Dariusz Zieliński-Wronka 1970 Swarzędz nie
130 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
131 Michał Ćwik 1987 Konin nie
132 Żaneta Kozłowska 1985 Poznań nie
133 Józef Zawadzki 1949 Poznań nie
134 Oskar Maciejewski 1990 Fałkowo nie
135 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań nie
136 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
137 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica Drużyna Szpiku nie
138 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno nie
139 Mariusz Witkowski 1981 Gniezno Mawi Gniezno nie
140 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno nie
141 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
142 Łukasz Huderek 1974 Poznań Night Runners nie
143 Paweł Dąbrowski 1975 Poznań Night Runners nie
144 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
145 Sławomir Lechna 1969 Buk Bukowski Klub Biegacza nie
146 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
147 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
148 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
149 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega nie
150 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie
151 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
152 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team nie
153 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie
154 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
155 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska nie
156 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska tak
157 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska nie
158 Tomasz DAWIDZIŃSKI 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie
159 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze nie
160 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września nie
161 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn nie
162 Przemysław Mikołajczyk 1975 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
163 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners nie
164 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
165 Jakub Kucharski 1979 GRUSZCZYN jku1979 nie
166 Krzysztof Przybytkowski 1974 Poznan Drużyna Jezusa nie
167 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo nie
168 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie
169 Przemysław Szumiłowski 1975 Luboń Luboń nie
170 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
171 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
172 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega nie
173 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
174 Robert Kasperski 1968 Kościan Kościan Team nie
175 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team nie
176 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie
177 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team nie
178 Remigiusz Krzyżański 1962 Kościan Kościan Team nie
179 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit nie
180 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team nie
181 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
182 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko nie
183 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie
184 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie
185 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko nie
186 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie
187 Jacek Trocinski 1970 Łódź RYSIOTEAM nie
188 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team nie
189 Krystian Krupa 1986 Poznań EITALIA.pl nie
190 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
191 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team nie
192 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
193 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
194 Sylwester Leon Tuczyński 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
195 Marek Rybski 1958 Obrzycko T.P.Z.O Obrzycko nie
196 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
197 Tomasz Majchrzak 1988 Poznań ULTIMAte RIDERs nie
198 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
199 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie
200 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan nie