Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminysortuj malejąco
201 Przemysław Toś 1991 Kościan Przejmas Tim nie
202 Janina Deryło 1972 Grzebienisko nie
203 Filip Baranowski 1976 Poznań nie
204 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Poznań nie
205 Piotr Nowak 1992 Poznań Nypelek team nie
206 Sławomir Twardygrosz 1975 Kłodawa nie
207 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz nie
208 Tomasz Majchrzak 1988 Poznań ULTIMAte RIDERs nie
209 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
210 Stefan Komorowski 1950 Lusówko nie
211 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica Drużyna Szpiku nie
212 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B nie
213 Magdalena Bogusz 1983 Poznań nie
214 Aleksander Borkowski 1956 Świnoujscie Mkl Maraton Świnoujście nie
215 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
216 GRZEGORZ RÓŻYCKI 1977 BIELAWA Bielawska Akademia Biegania nie
217 MARIUSZ STASZAK 1973 WIERZYCE WIERZYCE MMnZ/APATOR POWOGAZ nie
218 Sławomir Sudziński 1973 Bydgoszcz nie
219 Paweł Staszczak 1992 Kiszkowo Wełnianka Kiszkowo nie
220 Mateusz Korcz Korcz 1988 Kleszczewo nie
221 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
222 Jakub Żurawski 1974 Poznań nie
223 Przemysław Mikołajczyk 1975 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
224 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie
225 Filip Wieczorek 1990 Piła nie
226 Daniel Masłowski 1977 Poznań nie
227 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team nie
228 Karolina BOGUSZ 1998 Poznań Nypelek team nie
229 Marcin Rogalski 1983 Poznań nie
230 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie
231 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby nie
232 Mateusz Piaskowski 1992 Luboń Klub Maratończyka V LO w Poznaniu nie
233 Piotr Jóźwiak 1978 Kostrzyn nie
234 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
235 Mieczysław Klupś 1959 Suchy Las nie
236 Łukasz Woźniak 1980 Poznań nie
237 Przemysław Szumiłowski 1975 Luboń Luboń nie
238 Rafał Kędziora 1977 Koziegłowy NSZZ Solidarność Region Wielkopolska nie
239 Torsten Schimmer 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
240 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners nie
241 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie
242 Adam Dziurla 1958 Poznań nie
243 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze nie
244 Paweł Soroka 1978 Dąbrówka Pan tu nie stał nie
245 Andrzej Karalus 1977 Ws.Wysoczka nie
246 Michał Ćwik 1987 Konin nie
247 Jakub Kucharski 1979 GRUSZCZYN jku1979 nie
248 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
249 Dariusz Zieliński-Wronka 1970 Swarzędz nie
250 Żaneta Kozłowska 1985 Poznań nie
251 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
252 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
253 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie
254 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby nie
255 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega nie
256 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie
257 Józef Zawadzki 1949 Poznań nie
258 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska nie
259 Oskar Maciejewski 1990 Fałkowo nie
260 VLADYSLAV Kondratenko 1996 Tarnowo Podgórne Straight Edge nie
261 Krzysztof Olejniczak 1967 Gostyń AGROZI nie
262 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
263 Maciej Czechlewski 1987 Biskupice Maciej Czechlewski tak
264 Piotr Borucki 1978 Pobiedziska tak
265 wojciech Zgórecki 1977 Gniezno tak
266 Hubert Owocki 1994 Pobiedziska tak
267 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan tak
268 Marcin Osman 1984 Promienko tak
269 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
270 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
271 Marcin Stokowski 1996 Pobiedziska Dąbrowski Team tak
272 Maria Piechnik 1981 Pobiedziska tak
273 Piotr Krzyzaniak 1971 Kapalica tak
274 Rafał Jaworski 1977 Jerzykowo Fundacja AMATORZY PIÓRA tak
275 Przemyslaw Małecki 1990 Pobiedziska Tip -topol tak
276 Agnieszka Zywert 1979 Pobiedziska Spartanie Dzieciom tak
277 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
278 Yuriy Blahodir 1981 Ostrow Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
279 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
280 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
281 Gabriela Świtała 1970 Góra tak
282 Marcin Schneider 1994 Pobiedziska tak
283 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
284 Piotr Milewski 1977 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
285 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team tak
286 Eryk Charliński 1996 Pobiedziska tak
287 Marcin Piotrowicz 1981 Pobiedziska tak
288 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
289 Tomasz Pelczyk 1986 Pobiedziska tak
290 Katarzyna Thomas 1986 Pobiedziska tak
291 Robert Kujawski 1992 Pobiedziska tak
292 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska tak
293 Kacper Kretkowski 1984 Pobiedziska KKS Wiara Lecha tak
294 Patryk Czerwonka 1985 Promno Dziki tak
295 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam tak
296 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska tak
297 Tomasz Panfil 1981 Pobiedziska TIP-TOPOL SP. Z O.O. tak
298 Mikołaj Nejman 1990 Pobiedziska tak
299 Artur Bąk 1991 Biskupice tak
300 Tomasz Białek 1989 Tuczno tak