Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminysortuj malejąco
1 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie
2 Krzysztof Przybytkowski 1974 Poznan Drużyna Jezusa nie
3 Magdalena Krokowska 1987 Poznań / Night Runners Poznań nie
4 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
5 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team nie
6 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce nie
7 Aleksander Majlowski 1950 Gorzów Wielkopolski Team Majlowscy nie
8 Michał Karbowy 1975 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka nie
9 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
10 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław nie
11 Łukasz Huderek 1974 Poznań Night Runners nie
12 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
13 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly nie
14 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy nie
15 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca nie
16 Rafał Mirka 1977 Poznań Costa Blanca nie
17 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan nie
18 Ivan Moskaliuk 1991 Iwanofrankowska Biegający Górnik Wapno nie
19 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
20 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
21 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań nie
22 Jerzy Kamiński 1970 Oborniki nie
23 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań nie
24 Mariusz Witkowski 1981 Gniezno Mawi Gniezno nie
25 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
26 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn nie
27 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie
28 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
29 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team nie
30 Milena Pawlak 1987 Przecław nie
31 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie
32 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo nie
33 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TAM Majłowscy nie
34 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
35 Andrzej Müller 1958 PUSZCZYKOWO nie
36 Waldemar Antkowiak 1988 Kiszkowo nie
37 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo nie
38 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole nie
39 Dariusz Szymański 1974 Poznań nie
40 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko nie
41 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ nie
42 Adam Sawala 1980 Tulce nie
43 Katarzyna Trawińska 1974 Tarnowo Podgórne nie
44 Paweł Bartoszek 1979 Zalasewo nie
45 Krystian Krupa 1986 Poznań EITALIA.pl nie
46 Radosław Misiorny 1973 Poznań nie
47 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem nie
48 Szymon Pawłowski 1983 Kórnik nie
49 Maciej Pluciński 1981 Wierzbiczany nie
50 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie
51 Paweł Tarasiuk 1984 Poznań Centralny Wojskowy Zespół Sportowy Poznań nie
52 Mikołaj Szczerbiński 1991 Poznań nie
53 Wojciech Stachowiak 1977 Dopiewiec nie
54 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team nie
55 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
56 Szymon Kubicki 1989 Jankówko CENTRYFUGA Gniezno nie
57 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
58 Grzegorz Frankiewicz 1986 Szczecin nie
59 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
60 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie
61 Adam Kocik 1977 Buk SKRA WIELKOOPOSLKA nie
62 Mateusz Statek 1992 Poznań SSB 30 nie
63 Patryk Działa 1996 Sławno nie
64 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team nie
65 Tomasz DAWIDZIŃSKI 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie
66 Mariusz Kieslich 1962 Poznań nie
67 Rafał Pietrzak 1992 Kórnik nie
68 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
69 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie
70 Michał Gibas 1990 Gniezno nie
71 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
72 Łukasz Śniegula 1989 Kalisz nie
73 Sylwester Leon Tuczyński 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
74 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań nie
75 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie
76 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica nie
77 Marek Bamber 1982 Kokorzyn Bamberki Team nie
78 Tomasz Kaczmarek 1978 Poznań nie
79 Aleksandra Jańczak 1997 Poznań AS Run nie
80 Jacek Trocinski 1970 Łódź RYSIOTEAM nie
81 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
82 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie
83 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań nie
84 Marius Waliczek 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
85 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz nie
86 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega nie
87 Piotr Szczesniak 1983 Tulce Masarnia Poznań nie
88 Bartosz Musiński 1984 Poznań nie
89 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie
90 Zbigniew KUPKA 1962 Śmigiel nie
91 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań nie
92 RATTAPONG JAKHONGSUWAN 1989 Samutprakan nie
93 Marcelina May 1986 Poznań nie
94 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie
95 Janusz Szymański 1951 Poznań Parkun Poznań nie
96 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC Poznań nie
97 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie
98 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
99 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie
100 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna TIPTOPOL / SKS OBORNIKI nie