Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminysortuj malejąco
1 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
2 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie
3 Krzysztof Przybytkowski 1974 Poznan Drużyna Jezusa nie
4 Magdalena Krokowska 1987 Poznań / Night Runners Poznań nie
5 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
6 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team nie
7 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce nie
8 Aleksander Majlowski 1950 Gorzów Wielkopolski Team Majlowscy nie
9 Michał Karbowy 1975 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka nie
10 Ivan Moskaliuk 1991 Iwanofrankowska Biegający Górnik Wapno nie
11 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław nie
12 Łukasz Huderek 1974 Poznań Night Runners nie
13 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
14 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly nie
15 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy nie
16 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca nie
17 Rafał Mirka 1977 Poznań Costa Blanca nie
18 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan nie
19 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
20 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
21 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań nie
22 Jerzy Kamiński 1970 Oborniki nie
23 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań nie
24 Mariusz Witkowski 1981 Gniezno Mawi Gniezno nie
25 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
26 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn nie
27 Andrzej Müller 1958 PUSZCZYKOWO nie
28 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie
29 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
30 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team nie
31 Milena Pawlak 1987 Przecław nie
32 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie
33 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo nie
34 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TAM Majłowscy nie
35 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
36 Paweł Bartoszek 1979 Zalasewo nie
37 Waldemar Antkowiak 1988 Kiszkowo nie
38 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo nie
39 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole nie
40 Dariusz Szymański 1974 Poznań nie
41 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko nie
42 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ nie
43 Adam Sawala 1980 Tulce nie
44 Katarzyna Trawińska 1974 Tarnowo Podgórne nie
45 Mikołaj Szczerbiński 1991 Poznań nie
46 Krystian Krupa 1986 Poznań EITALIA.pl nie
47 Radosław Misiorny 1973 Poznań nie
48 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem nie
49 Szymon Pawłowski 1983 Kórnik nie
50 Maciej Pluciński 1981 Wierzbiczany nie
51 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie
52 Paweł Tarasiuk 1984 Poznań Centralny Wojskowy Zespół Sportowy Poznań nie
53 Adam Kocik 1977 Buk SKRA WIELKOOPOSLKA nie
54 Wojciech Stachowiak 1977 Dopiewiec nie
55 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team nie
56 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
57 Szymon Kubicki 1989 Jankówko CENTRYFUGA Gniezno nie
58 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
59 Grzegorz Frankiewicz 1986 Szczecin nie
60 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
61 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie
62 Michał Gibas 1990 Gniezno nie
63 Mateusz Statek 1992 Poznań SSB 30 nie
64 Patryk Działa 1996 Sławno nie
65 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team nie
66 Tomasz DAWIDZIŃSKI 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie
67 Mariusz Kieslich 1962 Poznań nie
68 Rafał Pietrzak 1992 Kórnik nie
69 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
70 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie
71 Aleksandra Jańczak 1997 Poznań AS Run nie
72 Jacek Trocinski 1970 Łódź RYSIOTEAM nie
73 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
74 Łukasz Śniegula 1989 Kalisz nie
75 Sylwester Leon Tuczyński 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
76 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań nie
77 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie
78 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica nie
79 Marek Bamber 1982 Kokorzyn Bamberki Team nie
80 Tomasz Kaczmarek 1978 Poznań nie
81 Bartosz Musiński 1984 Poznań nie
82 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
83 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie
84 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań nie
85 Marius Waliczek 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
86 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz nie
87 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega nie
88 Piotr Szczesniak 1983 Tulce Masarnia Poznań nie
89 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie
90 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie
91 Zbigniew KUPKA 1962 Śmigiel nie
92 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań nie
93 RATTAPONG JAKHONGSUWAN 1989 Samutprakan nie
94 Marcelina May 1986 Poznań nie
95 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie
96 Janusz Szymański 1951 Poznań Parkun Poznań nie
97 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC Poznań nie
98 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
99 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
100 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie