Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
201 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team nie
202 Mateusz Korcz Korcz 1988 Kleszczewo nie
203 adam koper 1978 Skórka nie
204 VLADYSLAV Kondratenko 1996 Tarnowo Podgórne Straight Edge nie
205 Stefan Komorowski 1950 Lusówko nie
206 Rafal Kohut 1969 Leszno 100 Half Marathons Club nie
207 Adam Kocik 1977 Buk SKRA WIELKOOPOSLKA nie
208 Mieczysław Klupś 1959 Suchy Las nie
209 Mariusz Kieslich 1962 Poznań nie
210 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega nie
211 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn nie
212 Rafał Kędziora 1977 Koziegłowy NSZZ Solidarność Region Wielkopolska nie
213 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska tak
214 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca nie
215 Robert Kasperski 1968 Kościan Kościan Team nie
216 Michał Karbowy 1975 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka nie
217 Andrzej Karalus 1977 Ws.Wysoczka nie
218 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska nie
219 Jerzy Kamiński 1970 Oborniki nie
220 Marcin Kaczor 1991 Kościan nie
221 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie
222 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN nie
223 Tomasz Kaczmarek 1978 Poznań nie
224 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie
225 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno Ślęzak Team nie
226 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
227 Piotr Jóźwiak 1978 Kostrzyn nie
228 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
229 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team tak
230 Rafał Jaworski 1977 Jerzykowo Fundacja AMATORZY PIÓRA tak
231 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
232 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie
233 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno nie
234 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
235 Elżbieta Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie
236 Krzysztof Janelt 1980 Luboń nie
237 Aleksandra Jańczak 1997 Poznań AS Run nie
238 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz nie
239 RATTAPONG JAKHONGSUWAN 1989 Samutprakan nie
240 Dawid Jagła 1990 Jarocin nie
241 Łukasz Huderek 1974 Poznań Night Runners nie
242 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań nie
243 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie
244 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko nie
245 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
246 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
247 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie
248 Alan Gierasiński 1995 Fałkowo Fałkowo Team nie
249 Michał Gibas 1990 Gniezno nie
250 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie
251 Grzegorz Frankiewicz 1986 Szczecin nie
252 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie
253 Wiesław Fidecki 1944 Poznań nie
254 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec nie
255 Mateusz Fabiszak 1990 Poznań nie
256 Adam Dziurla 1958 Poznań nie
257 Patryk Działa 1996 Sławno nie
258 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team nie
259 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie
260 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
261 Robert Donat 1985 Kalisz Pratt & Whitney Kalisz nie
262 Adam Donaj 1974 Kościan nie
263 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna TIPTOPOL / SKS OBORNIKI nie
264 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly nie
265 Janina Deryło 1972 Grzebienisko nie
266 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
267 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan tak
268 Tomasz DAWIDZIŃSKI 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie
269 Paweł Dąbrowski 1975 Poznań Night Runners nie
270 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
271 Patryk Czerwonka 1985 Promno Dziki tak
272 Maciej Czechlewski 1987 Biskupice Maciej Czechlewski tak
273 Michał Ćwik 1987 Konin nie
274 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie
275 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners nie
276 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Poznań nie
277 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
278 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska tak
279 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
280 Karol Charliński 1998 Kiszkowo nie
281 Eryk Charliński 1996 Pobiedziska tak
282 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
283 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie
284 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie
285 Łukasz Burzyński 1987 Bogucin Biegające Krejzole nie
286 Katarzyna Bruch 1983 Woźniki nie
287 Piotr Borucki 1978 Pobiedziska tak
288 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
289 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo nie
290 Aleksander Borkowski 1956 Świnoujscie Mkl Maraton Świnoujście nie
291 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team nie
292 Mikołaj BOGUSZ 1996 Poznań nie
293 Magdalena Bogusz 1983 Poznań nie
294 Karolina BOGUSZ 1998 Poznań Nypelek team nie
295 Kacper Bogdan 2002 poznań nie
296 Yuriy Blahodir 1981 Ostrow Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
297 Tomasz Białek 1989 Tuczno tak
298 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
299 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie
300 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska tak