Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
1 Adam Łabęcki 1993 Fałkowo Fałkowo Team nie
2 bartosz żyła 1985 Poznań nie
3 Agnieszka Zywert 1979 Pobiedziska Spartanie Dzieciom tak
4 Jakub Żurawski 1974 Poznań nie
5 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby nie
6 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby nie
7 Dariusz Zieliński-Wronka 1970 Swarzędz nie
8 wojciech Zgórecki 1977 Gniezno tak
9 Marcin Zgoliński 1980 Wrzesnia Września/ Night Runners nie
10 Marcin Żerko 1980 Oborniki nie
11 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań nie
12 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie
13 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team nie
14 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
15 Józef Zawadzki 1949 Poznań nie
16 Barbara Zaranek 1971 Oborniki KęsyTeam nie
17 Marek Zaradny 1975 Dębsko nie
18 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
19 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
20 Marcin Zagorny 1988 Winnica Ogien Dym nie
21 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno nie
22 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie
23 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie
24 Łukasz Woźniak 1980 Poznań nie
25 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy nie
26 Agnieszka Wojtaszek 1990 Kościan Run4Life tak
27 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
28 Mariusz Witkowski 1981 Gniezno Mawi Gniezno nie
29 Krzysztof Wiśniewski 1987 Pobiedziska tak
30 Filip Wieczorek 1990 Piła nie
31 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września nie
32 Marek Wasilewski 1984 Kórnik nie
33 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz nie
34 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska tak
35 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie
36 Piotr Walkowiak 1994 Poznań NN Running Team nie
37 Dawid Walkowiak 1982 Swarzędz nie
38 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno runRogozno nie
39 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze nie
40 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska tak
41 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce nie
42 Marius Waliczek 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
43 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
44 Anna Urbaniak 1982 Trzcianka nie
45 Łukasz Urban 1980 Łubowo nie
46 Sławomir Twardygrosz 1975 Kłodawa nie
47 Sylwester Leon Tuczyński 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
48 Jacek Trocinski 1970 Łódź RYSIOTEAM nie
49 Katarzyna Trawińska 1974 Tarnowo Podgórne nie
50 Przemysław Toś 1991 Kościan Przejmas Tim nie
51 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit nie
52 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno nie
53 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska nie
54 Katarzyna Thomas 1986 Pobiedziska tak
55 Paweł Tarasiuk 1984 Poznań Centralny Wojskowy Zespół Sportowy Poznań nie
56 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan nie
57 Patrycja Talar 1986 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska/KB UE Poznań tak
58 Dariusz Szymański 1974 Poznań nie
59 Janusz Szymański 1951 Poznań Parkun Poznań nie
60 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn nie
61 Marek Szymankiewicz 1984 Skulsk nie
62 Przemysław Szumiłowski 1975 Luboń Luboń nie
63 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team nie
64 Piotr Szczesniak 1983 Tulce Masarnia Poznań nie
65 Mikołaj Szczerbiński 1991 Poznań nie
66 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team nie
67 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole nie
68 Gabriela Świtała 1970 Góra tak
69 Sławomir Sudziński 1973 Bydgoszcz nie
70 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań nie
71 Marcin Stokowski 1996 Pobiedziska Dąbrowski Team tak
72 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
73 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam tak
74 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
75 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
76 Mateusz Statek 1992 Poznań SSB 30 nie
77 Paweł Staszczak 1992 Kiszkowo Wełnianka Kiszkowo nie
78 MARIUSZ STASZAK 1973 WIERZYCE WIERZYCE MMnZ/APATOR POWOGAZ nie
79 Wojciech Stachowiak 1977 Dopiewiec nie
80 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
81 Paweł Soroka 1978 Dąbrówka Pan tu nie stał nie
82 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie
83 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
84 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
85 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team nie
86 Łukasz Śniegula 1989 Kalisz nie
87 Wojciech Smoczyk 1998 Bydgoszcz nie
88 Hanna Skrzypczak 1967 Miłosław nie
89 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
90 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
91 Krzysztof Skibniewski 1981 Poznań nie
92 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina/Puszczykowo nie
93 Marcin Schneider 1994 Pobiedziska tak
94 Torsten Schimmer 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
95 Adam Sawala 1980 Tulce nie
96 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team nie
97 Marek Rybski 1958 Obrzycko T.P.Z.O Obrzycko nie
98 GRZEGORZ RÓŻYCKI 1977 BIELAWA Bielawska Akademia Biegania nie
99 Marcin Rogalski 1983 Poznań nie
100 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie