Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
201 Janusz Szymański 1951 Poznań Parkun Poznań nie
202 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC Poznań nie
203 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie
204 Marcelina May 1986 Poznań nie
205 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie
206 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
207 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
208 Szymon Matuszewski 1974 Poznań nie
209 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit nie
210 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań nie
211 Kacper Bogdan 2002 poznań nie
212 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie
213 Wiktor May 1957 Poznań nie
214 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie
215 Piotr Walkowiak 1994 Poznań NN Running Team nie
216 Wiesław Fidecki 1944 Poznań nie
217 Mateusz Fabiszak 1990 Poznań nie
218 Adrian Mielcarek 1991 Poznań nie
219 Krzysztof Skibniewski 1981 Poznań nie
220 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska nie
221 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
222 Józef Mika 1960 Poznań 100 Maraton Club Poland nie
223 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski nie
224 Liliana Rajska 1979 Poznań nie
225 Paweł Dąbrowski 1975 Poznań Night Runners nie
226 Mikołaj BOGUSZ 1996 Poznań nie
227 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
228 bartosz żyła 1985 Poznań nie
229 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań nie
230 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań / Night Runners nie
231 Filip Baranowski 1976 Poznań nie
232 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Poznań nie
233 Piotr Nowak 1992 Poznań Nypelek team nie
234 Magdalena Bogusz 1983 Poznań nie
235 Tomasz Majchrzak 1988 Poznań ULTIMAte RIDERs nie
236 Jakub Żurawski 1974 Poznań nie
237 Daniel Masłowski 1977 Poznań nie
238 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team nie
239 Karolina BOGUSZ 1998 Poznań Nypelek team nie
240 Marcin Rogalski 1983 Poznań nie
241 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie
242 Łukasz Woźniak 1980 Poznań nie
243 Adam Dziurla 1958 Poznań nie
244 Żaneta Kozłowska 1985 Poznań nie
245 Józef Zawadzki 1949 Poznań nie
246 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska nie
247 Marcin Osman 1984 Promienko tak
248 Patryk Czerwonka 1985 Promno Dziki tak
249 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław nie
250 Milena Pawlak 1987 Przecław nie
251 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie
252 Artur Pożoga 1982 Psary Małe nie
253 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
254 Andrzej Müller 1958 PUSZCZYKOWO nie
255 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina/Puszczykowo nie
256 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno runRogozno nie
257 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica nie
258 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
259 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
260 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko nie
261 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega nie
262 RATTAPONG JAKHONGSUWAN 1989 Samutprakan nie
263 adam koper 1978 Skórka nie
264 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team nie
265 Marek Szymankiewicz 1984 Skulsk nie
266 Zbigniew KUPKA 1962 Śmigiel nie
267 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem nie
268 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz nie
269 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners nie
270 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie
271 Mieczysław Klupś 1959 Suchy Las nie
272 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ nie
273 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko nie
274 Dawid Walkowiak 1982 Swarzędz nie
275 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz nie
276 Marcin Otto 1991 Swarzędz Stowarzyszenie Walka Kostrzyn nie
277 Dariusz Zieliński-Wronka 1970 Swarzędz nie
278 Aleksander Borkowski 1956 Świnoujscie Mkl Maraton Świnoujście nie
279 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly nie
280 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie
281 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
282 Grzegorz Frankiewicz 1986 Szczecin nie
283 Patryk Działa 1996 Sławno nie
284 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca nie
285 Katarzyna Trawińska 1974 Tarnowo Podgórne nie
286 VLADYSLAV Kondratenko 1996 Tarnowo Podgórne Straight Edge nie
287 Michał Karbowy 1975 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka nie
288 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
289 Anna Urbaniak 1982 Trzcianka nie
290 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
291 Aneta Bartkowska 1991 TRZEMESZNO nie
292 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B nie
293 Tomasz Białek 1989 Tuczno tak
294 Adam Sawala 1980 Tulce nie
295 Piotr Szczesniak 1983 Tulce Masarnia Poznań nie
296 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
297 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
298 Sebastian Kozłowski 1983 Węgierki nie
299 Adrian Kozłowicz 1992 Węgierskie nie
300 Maciej Pluciński 1981 Wierzbiczany nie