Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
1 Marius Waliczek 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
2 Torsten Schimmer 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
3 GRZEGORZ RÓŻYCKI 1977 BIELAWA Bielawska Akademia Biegania nie
4 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners nie
5 Maciej Czechlewski 1987 Biskupice Maciej Czechlewski tak
6 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
7 Artur Bąk 1991 Biskupice tak
8 Łukasz Burzyński 1987 Bogucin Biegające Krejzole nie
9 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec nie
10 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie
11 Adam Kocik 1977 Buk SKRA WIELKOOPOSLKA nie
12 Sławomir Lechna 1969 Buk Bukowski Klub Biegacza nie
13 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
14 Sylwester Leon Tuczyński 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
15 Wojciech Smoczyk 1998 Bydgoszcz nie
16 Sławomir Sudziński 1973 Bydgoszcz nie
17 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS nie
18 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
19 Paweł Soroka 1978 Dąbrówka Pan tu nie stał nie
20 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna TIPTOPOL / SKS OBORNIKI nie
21 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie
22 Marek Zaradny 1975 Dębsko nie
23 Wojciech Stachowiak 1977 Dopiewiec nie
24 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie
25 Alan Gierasiński 1995 Fałkowo Fałkowo Team nie
26 Adam Łabęcki 1993 Fałkowo Fałkowo Team nie
27 Oskar Maciejewski 1990 Fałkowo nie
28 Mariusz Witkowski 1981 Gniezno Mawi Gniezno nie
29 wojciech Zgórecki 1977 Gniezno tak
30 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
31 Michał Gibas 1990 Gniezno nie
32 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno nie
33 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno nie
34 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
35 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno Ślęzak Team nie
36 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno nie
37 Przemysław Mikołajczyk 1975 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
38 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie
39 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie
40 Gabriela Świtała 1970 Góra tak
41 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan tak
42 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
43 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
44 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
45 Aleksander Majlowski 1950 Gorzów Wielkopolski Team Majlowscy nie
46 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TAM Majłowscy nie
47 Krzysztof Olejniczak 1967 Gostyń AGROZI nie
48 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team nie
49 Jakub Kucharski 1979 GRUSZCZYN jku1979 nie
50 Stanisław Kuranowski 1963 Grzebienisko nie
51 Janina Deryło 1972 Grzebienisko nie
52 Jarosław Piotrowski 1972 Gułtowy nie
53 Ivan Moskaliuk 1991 Iwanofrankowska Biegający Górnik Wapno nie
54 Szymon Kubicki 1989 Jankówko CENTRYFUGA Gniezno nie
55 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie
56 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole nie
57 Dawid Jagła 1990 Jarocin nie
58 Rafał Jaworski 1977 Jerzykowo Fundacja AMATORZY PIÓRA tak
59 Bartosz Makowski 1984 Jerzykowo Maki team tak
60 Łukasz Śniegula 1989 Kalisz nie
61 Owidiusz Krymarys 1980 Kalisz Kancelaria Radcy Prawnego ULPIANUS nie
62 Robert Donat 1985 Kalisz Pratt & Whitney Kalisz nie
63 Piotr Krzyzaniak 1971 Kapalica tak
64 Waldemar Antkowiak 1988 Kiszkowo nie
65 Karol Charliński 1998 Kiszkowo nie
66 Paweł Staszczak 1992 Kiszkowo Wełnianka Kiszkowo nie
67 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team nie
68 Mateusz Korcz Korcz 1988 Kleszczewo nie
69 Marek Bamber 1982 Kokorzyn Bamberki Team nie
70 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
71 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań nie
72 Michał Ćwik 1987 Konin nie
73 Szymon Pawłowski 1983 Kórnik nie
74 Rafał Pietrzak 1992 Kórnik nie
75 Marek Wasilewski 1984 Kórnik nie
76 Tomasz Pogonowski 1979 Kórnik Biegacze z Przylesia nie
77 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan nie
78 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
79 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
80 Marcin Kaczor 1991 Kościan nie
81 Robert Kasperski 1968 Kościan Kościan Team nie
82 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team nie
83 Adam Donaj 1974 Kościan nie
84 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team nie
85 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie
86 Remigiusz Krzyżański 1962 Kościan Kościan Team nie
87 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
88 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team nie
89 Przemysław Toś 1991 Kościan Przejmas Tim nie
90 Agnieszka Wojtaszek 1990 Kościan Run4Life tak
91 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn nie
92 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
93 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn nie
94 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
95 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn nie
96 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
97 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
98 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
99 Piotr Jóźwiak 1978 Kostrzyn nie
100 Robert Mrówka 1977 Kowanówko nie