Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
1 Adam Sawala 1980 Tulce nie
2 Adam Kocik 1977 Buk SKRA WIELKOOPOSLKA nie
3 Adam Donaj 1974 Kościan nie
4 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team nie
5 Adam Łabęcki 1993 Fałkowo Fałkowo Team nie
6 adam koper 1978 Skórka nie
7 Adam Dziurla 1958 Poznań nie
8 Adrian Mielcarek 1991 Poznań nie
9 Adrian Kozłowicz 1992 Węgierskie nie
10 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław nie
11 Agnieszka Zywert 1979 Pobiedziska Spartanie Dzieciom tak
12 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
13 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
14 Agnieszka Wojtaszek 1990 Kościan Run4Life tak
15 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega nie
16 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
17 Alan Gierasiński 1995 Fałkowo Fałkowo Team nie
18 Aleksander Majlowski 1950 Gorzów Wielkopolski Team Majlowscy nie
19 Aleksander Borkowski 1956 Świnoujscie Mkl Maraton Świnoujście nie
20 Aleksandra Jańczak 1997 Poznań AS Run nie
21 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca nie
22 Andrzej Müller 1958 PUSZCZYKOWO nie
23 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan tak
24 Andrzej Nowak 1968 Parkowo nie
25 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie
26 Andrzej Kurzajewski 1961 Ostrów Wielkopolski nie
27 Andrzej Karalus 1977 Ws.Wysoczka nie
28 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
29 Aneta Bartkowska 1991 TRZEMESZNO nie
30 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
31 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team nie
32 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn nie
33 Anna Urbaniak 1982 Trzcianka nie
34 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie
35 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
36 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn nie
37 Artur Pożoga 1982 Psary Małe nie
38 Artur Bąk 1991 Biskupice tak
39 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie
40 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
41 Barbara Zaranek 1971 Oborniki KęsyTeam nie
42 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica nie
43 Bartosz Musiński 1984 Poznań nie
44 bartosz żyła 1985 Poznań nie
45 Bartosz Makowski 1984 Jerzykowo Maki team tak
46 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
47 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna TIPTOPOL / SKS OBORNIKI nie
48 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC Poznań nie
49 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska tak
50 Daniel Masłowski 1977 Poznań nie
51 Darek Pluciński 1978 Pobiedziska UAM tak
52 Dariusz Szymański 1974 Poznań nie
53 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
54 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie
55 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina/Puszczykowo nie
56 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września nie
57 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby nie
58 Dariusz Zieliński-Wronka 1970 Swarzędz nie
59 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan nie
60 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
61 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie
62 Dawid Jagła 1990 Jarocin nie
63 Dawid Walkowiak 1982 Swarzędz nie
64 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team nie
65 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań nie
66 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
67 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
68 Elżbieta Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie
69 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie
70 Eryk Charliński 1996 Pobiedziska tak
71 Filip Baranowski 1976 Poznań nie
72 Filip Wieczorek 1990 Piła nie
73 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem nie
74 Gabriela Świtała 1970 Góra tak
75 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn nie
76 Grzegorz Frankiewicz 1986 Szczecin nie
77 GRZEGORZ RÓŻYCKI 1977 BIELAWA Bielawska Akademia Biegania nie
78 Hanna Skrzypczak 1967 Miłosław nie
79 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
80 Hubert Owocki 1994 Pobiedziska tak
81 Hubert Osak 1987 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team tak
82 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TAM Majłowscy nie
83 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec nie
84 Ivan Moskaliuk 1991 Iwanofrankowska Biegający Górnik Wapno nie
85 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
86 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań nie
87 Jacek Trocinski 1970 Łódź RYSIOTEAM nie
88 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie
89 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
90 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko nie
91 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
92 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie
93 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
94 Jakub Żurawski 1974 Poznań nie
95 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie
96 Jakub Kucharski 1979 GRUSZCZYN jku1979 nie
97 Janina Deryło 1972 Grzebienisko nie
98 Janusz Szymański 1951 Poznań Parkun Poznań nie
99 Jaromir Mikołajczak 1970 Potasze / Night Runners tak
100 Jarosław Piotrowski 1972 Gułtowy nie