Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
201 Sebastian Kozłowski 1983 Węgierki nie
202 Magdalena Bogusz 1983 Poznań nie
203 Szymon Pawłowski 1983 Kórnik nie
204 Marcin Rogalski 1983 Poznań nie
205 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
206 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze nie
207 Marek Wasilewski 1984 Kórnik nie
208 Bartosz Makowski 1984 Jerzykowo Maki team tak
209 Paweł Tarasiuk 1984 Poznań Centralny Wojskowy Zespół Sportowy Poznań nie
210 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team nie
211 Marek Szymankiewicz 1984 Skulsk nie
212 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners nie
213 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz nie
214 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
215 Kacper Kretkowski 1984 Pobiedziska KKS Wiara Lecha tak
216 Bartosz Musiński 1984 Poznań nie
217 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC Poznań nie
218 Marcin Osman 1984 Promienko tak
219 Tomasz DAWIDZIŃSKI 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie
220 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie
221 Żaneta Kozłowska 1985 Poznań nie
222 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno nie
223 Patryk Czerwonka 1985 Promno Dziki tak
224 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team nie
225 Robert Donat 1985 Kalisz Pratt & Whitney Kalisz nie
226 bartosz żyła 1985 Poznań nie
227 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan nie
228 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie
229 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław nie
230 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
231 Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka 1986 Rokietnica Rokietnica Biega nie
232 Marcelina May 1986 Poznań nie
233 Mariusz Leśniewski 1986 Pobiedziska tak
234 Tomasz Pelczyk 1986 Pobiedziska tak
235 Patrycja Talar 1986 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska/KB UE Poznań tak
236 Katarzyna Thomas 1986 Pobiedziska tak
237 Grzegorz Frankiewicz 1986 Szczecin nie
238 Krystian Krupa 1986 Poznań EITALIA.pl nie
239 Michał Ćwik 1987 Konin nie
240 Milena Pawlak 1987 Przecław nie
241 Hubert Osak 1987 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team tak
242 Łukasz Burzyński 1987 Bogucin Biegające Krejzole nie
243 Magdalena Krokowska 1987 Poznań / Night Runners Poznań nie
244 Maciej Czechlewski 1987 Biskupice Maciej Czechlewski tak
245 Krzysztof Wiśniewski 1987 Pobiedziska tak
246 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
247 Tomasz Majchrzak 1988 Poznań ULTIMAte RIDERs nie
248 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit nie
249 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team nie
250 Marcin Zagorny 1988 Winnica Ogien Dym nie
251 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska tak
252 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz nie
253 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners nie
254 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team nie
255 Mateusz Korcz Korcz 1988 Kleszczewo nie
256 Waldemar Antkowiak 1988 Kiszkowo nie
257 Łukasz Śniegula 1989 Kalisz nie
258 Szymon Kubicki 1989 Jankówko CENTRYFUGA Gniezno nie
259 Tomasz Białek 1989 Tuczno tak
260 RATTAPONG JAKHONGSUWAN 1989 Samutprakan nie
261 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie
262 Michał Gibas 1990 Gniezno nie
263 Mateusz Fabiszak 1990 Poznań nie
264 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
265 Agnieszka Wojtaszek 1990 Kościan Run4Life tak
266 Oskar Maciejewski 1990 Fałkowo nie
267 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie
268 Przemyslaw Małecki 1990 Pobiedziska Tip -topol tak
269 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem nie
270 Filip Wieczorek 1990 Piła nie
271 Mikołaj Nejman 1990 Pobiedziska tak
272 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
273 Dawid Jagła 1990 Jarocin nie
274 Mikołaj Szczerbiński 1991 Poznań nie
275 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team nie
276 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska nie
277 Marcin Kaczor 1991 Kościan nie
278 Marcin Otto 1991 Swarzędz Stowarzyszenie Walka Kostrzyn nie
279 Aneta Bartkowska 1991 TRZEMESZNO nie
280 Adrian Mielcarek 1991 Poznań nie
281 Przemysław Toś 1991 Kościan Przejmas Tim nie
282 Ivan Moskaliuk 1991 Iwanofrankowska Biegający Górnik Wapno nie
283 Artur Bąk 1991 Biskupice tak
284 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
285 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
286 Paweł Staszczak 1992 Kiszkowo Wełnianka Kiszkowo nie
287 Robert Kujawski 1992 Pobiedziska tak
288 Mateusz Statek 1992 Poznań SSB 30 nie
289 Rafał Pietrzak 1992 Kórnik nie
290 Adrian Kozłowicz 1992 Węgierskie nie
291 Mateusz Piaskowski 1992 Luboń Klub Maratończyka V LO w Poznaniu nie
292 Piotr Nowak 1992 Poznań Nypelek team nie
293 Sylwester Leon Tuczyński 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
294 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo nie
295 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega nie
296 Adam Łabęcki 1993 Fałkowo Fałkowo Team nie
297 Marcin Schneider 1994 Pobiedziska tak
298 Piotr Walkowiak 1994 Poznań NN Running Team nie
299 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań nie
300 Hubert Owocki 1994 Pobiedziska tak