Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
1 Wiesław Fidecki 1944 Poznań nie
2 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly nie
3 Józef Zawadzki 1949 Poznań nie
4 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
5 Aleksander Majlowski 1950 Gorzów Wielkopolski Team Majlowscy nie
6 Stefan Komorowski 1950 Lusówko nie
7 Janusz Szymański 1951 Poznań Parkun Poznań nie
8 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec nie
9 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie
10 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca nie
11 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TAM Majłowscy nie
12 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno nie
13 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie
14 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
15 Aleksander Borkowski 1956 Świnoujscie Mkl Maraton Świnoujście nie
16 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie
17 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie
18 Wiktor May 1957 Poznań nie
19 Adam Dziurla 1958 Poznań nie
20 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie
21 Marek Rybski 1958 Obrzycko T.P.Z.O Obrzycko nie
22 Andrzej Müller 1958 PUSZCZYKOWO nie
23 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
24 Mieczysław Klupś 1959 Suchy Las nie
25 Józef Mika 1960 Poznań 100 Maraton Club Poland nie
26 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy nie
27 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team nie
28 Andrzej Kurzajewski 1961 Ostrów Wielkopolski nie
29 Zbigniew KUPKA 1962 Śmigiel nie
30 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań nie
31 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan tak
32 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie
33 Mariusz Kieslich 1962 Poznań nie
34 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań nie
35 Remigiusz Krzyżański 1962 Kościan Kościan Team nie
36 Stanisław Kuranowski 1963 Grzebienisko nie
37 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
38 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
39 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie
40 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
41 Krzysztof Olejniczak 1967 Gostyń AGROZI nie
42 Hanna Skrzypczak 1967 Miłosław nie
43 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
44 Robert Kasperski 1968 Kościan Kościan Team nie
45 Andrzej Nowak 1968 Parkowo nie
46 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie
47 Rafal Kohut 1969 Leszno 100 Half Marathons Club nie
48 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko nie
49 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko nie
50 Sławomir Lechna 1969 Buk Bukowski Klub Biegacza nie
51 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań nie
52 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie
53 Jacek Trocinski 1970 Łódź RYSIOTEAM nie
54 Dariusz Zieliński-Wronka 1970 Swarzędz nie
55 Gabriela Świtała 1970 Góra tak
56 Jaromir Mikołajczak 1970 Potasze / Night Runners tak
57 Jerzy Kamiński 1970 Oborniki nie
58 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
59 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
60 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły nie
61 Piotr Krzyzaniak 1971 Kapalica tak
62 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
63 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
64 Barbara Zaranek 1971 Oborniki KęsyTeam nie
65 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie
66 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole nie
67 Jarosław Piotrowski 1972 Gułtowy nie
68 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
69 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
70 Janina Deryło 1972 Grzebienisko nie
71 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie
72 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września nie
73 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie
74 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie
75 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań / Night Runners nie
76 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
77 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
78 Sławomir Sudziński 1973 Bydgoszcz nie
79 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
80 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno Ślęzak Team nie
81 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina/Puszczykowo nie
82 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica nie
83 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa Wielkopolski nie
84 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
85 MARIUSZ STASZAK 1973 WIERZYCE WIERZYCE MMnZ/APATOR POWOGAZ nie
86 Radosław Misiorny 1973 Poznań nie
87 Łukasz Huderek 1974 Poznań Night Runners nie
88 Adam Donaj 1974 Kościan nie
89 Katarzyna Trawińska 1974 Tarnowo Podgórne nie
90 Krzysztof Przybytkowski 1974 Poznan Drużyna Jezusa nie
91 Dariusz Szymański 1974 Poznań nie
92 Jakub Żurawski 1974 Poznań nie
93 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
94 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska tak
95 Szymon Matuszewski 1974 Poznań nie
96 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
97 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska nie
98 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie
99 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
100 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno runRogozno nie